Artemishaber Twitter
      
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.32142.3307
Euro2.85822.8696
Site Haritası

Zabıta Memuru Sınav Sonuçları Açıklandı

 


657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 92. Maddesi ve Kamu Personeli Genel Tebliğinin 6/A maddesi gereğince Belediyemizde Zabıta Memuru olarak istihdam edilmek üzere alınacak personelin belirlenmesi amacıyla, 11.01.2011 tarihine kadar Selçuk Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne başvuran adayların mülakat aşamaları tamamlanmıştır.
Selçuk Belediyesi ve Dokuz Eylül Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM) işbirliğiyle 28.06.2011 tarihinde yapılmış olan mülakatlarda adaylar mesleki yeterliliklerine ve iletişim becerilerine göre değerlendirilmiş, mülakatlarda başarılı olan adaylar belirlenmiştir.
Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğretim Üyesi ve aynı zamanda Dokuz Eylül Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Yrd.Doç.Dr. Cemile GÜRÇAY ÇETİN, Yönetim Danışmanı Yıldırım KURUOĞULLARI, Kişisel Gelişim Uzmanı aynı zamanda Yaşam, Eğitim Ve İçsel Motivasyon Koçu Leyla BİLEN’nin katılımıyla ortaklaşa yapılan mülakat sınavı değerlendirmesinde başarılı bulunan adayların listesi aşağıda belirtilmiştir.


KAZANANLAR LİSTESİ


1-ABİDİN GÜLGÖNÜL
2-KAAN KİP
3-ÖMER SÖNMEYEN
4-HAYRETTİN ÇAKMAKLAR
5-HASAN SARIKOÇ
6-EMRAH KAHYA
7-HAKAN GİRGİN
8-SERTAÇ RAMAZAN KOCABAZ
Belediyemiz personel alımı ilanına cevaben yollanan çok sayıda ve nitelikli dosyanın Belediyemizce hak edilen özen ve adalet ile değerlendirilmesi süresince sabır gösteren tüm başvuru sahibi adaylara teşekkür ederiz.
İlanen duyurulur.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   753 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Artemishaber Facebook
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 14° 7°
Saat
NÖBETÇİ ECZANELER

TREN SAATLERİ

ÖMEMLİ SİTELER

Selçuk