YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?
19 Temmuz 2018
CHP İzmir İlçe Başkanları, partide yaşanan olağanüstü kurultay tartışmalarını basına değerlendirdi. 24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay tartışmaları baş göstermiş, ardından bir sonuç alınamamıştı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
 
Konuyla ilgili pazartesi sıcak bir gelişme yaşandı. Muharrem İnce’nin Genel Başkanlık koltuğuna oturmasını isteyen partililer olağanüstü kurultay için noter aracılığıyla imza toplamaya başladı.
 
İzmir’de ise ilk imzalar milletvekili aday listelerine giremeyen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir eski İl Başkanı Asuman Ali Güven, CHP Bornova İlçe eski Başkanı Nevzat Kavalar, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hatice Tatlı, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil’den gelmişti. 
 
Konuyla ilgili İzgazeteye konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanları, konunun parti içi bir mesele olduğuna dikkat çektiler.İşte İlçe Başkanlarının açıklamaları;
 
“İNCE VE KILIÇDAROĞLU BİRLİKTE HAREKET ETMELİYDİ”
 
“Sürecin bu kadar tartışılmasını doğru bulmuyorum.” diyen CHP Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce’nin birlikte hareket ederek bu sorunu en başında çözmesi gerektiğini savundu. Çalışkan ayrıca, olağanüstü kongre için imza vermeyeceğini de belirtti.
 
Selçuk’ta yerel seçim çalışmalarına başladıkların da kaydeden Çalışkan, Yerel seçimlerin öncesinde kurultay tartışmalarını doğru bulmuyoruz.” dedi.

“SÜRECİ BEKLEYİP GÖRECEĞİZ”
CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, “Konuyla ilgili çok fazla konuştuk. Şu anda hayırlı olsun demekten, süreci izlemekten başka durum yok.” Gruşçu sözlerini şöyle sürdürdü;
“Genel başkanla ilgili birtakım konuların, sosyal medya ve basın önünde konuşuluyor olması doğru değil. Biz Konak İlçe Örgütü olarak bu konuda üstümüze düşen görevi ilk günden bu yana yaptık. Bundan sonra süreci izleyip göreceğiz. Elbette yerel seçimlerin yaklaştığı bir süreçte bu konuda çok fazla tartışmak yersiz. Süreci bekleyip göreceğiz.” 

“40 YILDIR ADAY OLMADIKLARI KOLTUK KALMADI”
Bayraklı’da kurultay delegesi olmadığını belirten CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, “Biz ilk günden bu yana aynı tavırdayız. Genel başkanın yanındayız. Seçimle gelenin seçimle gitmesi gerektiğini savunuyoruz. Değişim isteyen arkadaşlarımızın 40 yıldır aday olmadığı koltuk kalmadı. Önce kendi görevlerinden istifa etsinler. Genel başkan başarısızsa, ben istifa ederim sonra Genel Başkan istifa etsin.” dedi. Olağanüstü Kurultay için imza veren arkadaşlarına da seslenen Alper, “Önce onurlu bir şekilde bulunduğu görevden istifa etsinler, ardından Genel Başkanı istifaya çağırsınlar.” ifadelerini kullandı.

“İMZACI ARKADAŞLARIMIZIN BİR KIRGINLIKLARI VARSA…”
CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Kurultay tartışmalarının partiye zarar verdiğini dile getirdi. Yapısal sorunların ilerleyen günlerde tartışılabilir olduğunu söyleyen Yıldırım, “Yerel seçimlere odaklanmamız gerektiği bir ortamda kurultay gereksiz.” dedi. Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı;
“Cumhuriyet Halk Partisi ideoloji ve misyon partisidir. Kişisel hırslarımızı bir kenara bırakarak siyaset yapmalıyız. İmzacı arkadaşlarımızın herhangi bir konuda kırgınlıkları varsa bunlar da giderilir.”

“HER BİR CHP’Lİ ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYUP DÜŞÜNMELİ”
Süreci dışarıdan izlediklerini ifade eden CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, “Kurultay delegesi değilim. Ancak tek temennimiz bu sürecin partiye zarar vermemesidir. Sosyal medyada genel başkanımızın aleyhinde paylaşımlar yapılıyor. Bu tartışmaların aile içinde kalmasını isteriz. Bu süreç partiye zarar veriyor. Bundan sonra kim başkan olursa partiye kim başkan olursa, bir kırgın taraf olacak gibi bir hava estiriliyor.” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu tip meseleleri aşmış bir olduğunun altını çizen Akdağ, “ Bu nedenle tüm bunları geride bırakıp önümüze, yerel seçimlere bakmamız en doğrusu. İmza veren arkadaşların kendi takdiri ancak umarım onlar da benim gibi düşünüyordur.” diye konuştu.
 
Başarı hepimizin ortak hedefi olmak durumunda.” diyen Akdağ sözlerini şöyle tamamladı;
“Genel başkan ya da Genel başkan Yardımcısı… Sıradan partiliden tutun, Belediye Başkanlarımız, milletvekillerimiz, her bir Cumhuriyet Halk Partili şapkasını önüne koyup düşünmek zorunda. Seçimde eğer bir başarısızlık varsa bu tek bir kişinin üstüne yıkılmamalı, herkes kendisine nerede hata yaptığını sormalı. Buca olarak sürecin, partiye zarar vermeden sonuçlanmasını umut ediyoruz. “

“REKLAM YAPMAYA GEREK YOK”
Gelinen noktada yerel seçimlere odaklandıklarını belirten CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Kurultay tartışmalarını doğru bulmadığını ifade etti. Fırat, “Değişim olacaksa yerel seçimlerin ardından olmalıdır. Parti önümüzdeki seçimlere odaklanmalıdır” dedi. Parti içi bir mesele olan kurultayın kamuoyu önünde tartışılmasının doğru olmadığını savunan Fırat, “Parti içinde ki konuların parti içerisinde kalmasında yarar var. Bu sorun partinin iç sorunu.” diye konuştu. 
 
İmzacılarla ilgili de konuşan Fırat, “İmza toplamak en doğal haklarıdır. Herkesin kendi bileceği iştir. Ancak bu meselelerin dışarıda konuşulması doğru değil. Notere gidip imzanı atarsın. Fotoğraflar çektirmeye, reklam yapmaya gerek yok. Bunlar doğru şeyler değil 4 ay önce bir kurultay gerçekleştirdik, dolayısıyla kurultayı doğru bulmuyoruz.” şeklinde ifadelere yer verdi.
 
“BÖYLE BİR ORTAMDA YAPILAN KURULTAY YEREL SEÇİMLERE ZARAR VERİR”
CHP Bayındır İlçe Başkanı Hüseyin Behzat Aydilek, “Bizler sosyal demokrat partinin mensubuyuz. Sosyal demokrat partilerde değişim dönüşüm partinin yapısında vardır. Ancak bu meselede zamanlama önemlidir. Bayındır İlçe Başkanı ve İlçe örgütü olarak yerel seçimler öncesinde böyle bir değişim gerekli olmadığını düşünüyoruz. Yerel seçimlerin ardından delege kurultay için imza toplarsa değişimden bahsedebiliriz.” dedi. 
İzmir’den imza atan isimleri de değerlendiren Aydilek, “Arkadaşlar benimle aynı fikirde olmayabilir, bu onların kararıdır. Ancak böyle bir ortamda yapılacak kurultayın yerel seçimlerde partiye zarar vereceğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.
 
“DEĞİŞİM OLACAKSA VAKTİNDE OLMALI”
CHP Balçova İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz “Hayırlısı olsun ama ben doğru bulmuyorum. O nedenle de imza vermedim. Değişim olacaksa vaktinde olmalı. Daha 6 ay önce kurultay yaptık. Ola ki yerel seçimde bir başarısızlık yaşadık yine mi kurultay yapacağız. Demokrasi’den bahsediyorsak, kurultayın da bir zamanı var” diye konuştu.

“KILIÇDAROĞLU BAŞIMIZIN TACIDIR”
Olağanüstü Kurultay için imza verdiğini ifade eden CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil ise, “Bu siyasi ortamda, parti içi sorundur. Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu başımızın tacıdır. Ancak partinin önünün açılması gerekiyor. Partinin önünü açmak için umarım delege kararını verir.” ifadelerini kullandı.
“Başlarda yerel seçim öncesi kurultay yapılmasını doğru bulmamıştım” diyen Ayçil, “Ancak Genel seçim 50 gün sürdü. Biz kurultayı 45 günde hallederiz. Ardından yerel seçimlere hazırlanmak için önümüzde uzunca bir süre kalıyor.” diye konuştu.

“UMARIM SÜREÇ PARTİYE ZARAR VERMEZ”
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, İl Başkanlığının aldığı kararın arkasında Partinin toparlanması için yerel seçimlere iyi hazırlanabilmesi için kurultay tartışması yapmanın bir anlamı yoktur. Ancak biz zamansız bir seçimin partiye zarar vereceğini düşünüyoruz.” dedi. İmzacı arkadaşlarla ilgili de konuşan Şenoyar, “Tabi ki bu onların en doğal haklarıdır, umarım süreç partiye zarar vermez.” şeklinde konuştu.

"HERKESİN SÖZÜNDE DURMASI GEREKİYOR"
CHP Dikili İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şener, ise kısa bir demeç vererek. “Gereği neyse yapılacaktır. Herkesin özünde sözünde durması gerekiyor.” dedi.

"İL ÖRGÜTÜNÜN YANINDAYIZ"
Kurultay tartılmalarını erken ve yersiz olarak nitelendiren CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam İl Örgütünün verdiği kararın yanında olduklarını ifade etti. Çam, “Partimizi sosyal medyada ve basında bu şekilde tartışılmasını doğru bulmuyorum.” dedi. Olağanüstü Kurultay için İzmir’den imza veren isimler için de konuşan Çam “Kimsenin görüşüne karışamayız, kendilerine saygı duyarım.” diye konuştu.

“GENEL BAŞKAN SORUNUMUZ YOK”
CHP Seferihisar İlçe Başkanı İsmail Yetişkin, “Genel başkan ile ilgili bir sorunumuz yok. başkan elinden geleni yaptı. 15 vekili iyi partiye gönderdi, adalet yürüyüşünden binlerce insan arkasında takıldı. Kendine rakip olan Muharrem İnce’yi aday gösterdi.” diye konuştu.
Yetişkin sözlerini şöyle sürdürdü;
“Partinin yeni bir şeyler üretmesi gerekiyor. Genel başkan değişsin deniyor. Bundan önce Deniz Baykal vardı. Bunun için ilk önce iktidar olmamız lazım. Yerel seçimlere odaklanmamız lazım. İnsanlara örnek belediyeciliği göstermeliyiz.”

“MESELE ÖRGÜTÜN İÇ MESELESİDİR”
CHP Karaburun İlçe Başkanı Bülent Çumçum, “Seçime kadar hep birlikte örgütle beraber yerel seçimlere hazırlanmak istiyoruz. Oy potansiyelimizin düştüğü ve arttığı yerleri araştırmalıyız. Bu hazırlıklar polemik malzemesi yapılmadan, kimse dışarıda bırakılmadan hazırlanmalı.” şeklinde konuştu.
Çumçum Olağanüstü Kurultay tartışmaları için ise İl Başkanı’nın yaptığı açıklamaya katıldığını yineledi. Çumçum, “Bu mesele örgütün iç meselesidir.” dedi.

“TOPLANACAKSA BİR AN EVVEL TOPLANMALI”
Kurultay delegesi olmadığını belirten CHP Kiraz İlçe Başkanı İsmet Korkmaz, “Bu sürecin sonunda çoğunluk ne isterse o olacak. Şu anda Olağanüstü Kurultay çağrısı yapanların yeterli imzaya ulaşıp ulaşmayacakları bile belli değil. Önümüzde yerel seçimler var. Şayet kurultay toplanacaksa bir an önce toplanmalı, yoksa parti çok büyük zarar görür. Tabanda da birtakım kutuplaşmalar olabilir.” diye konuştu.
Partinin bu şekilde kamuoyunun o tartışılması partiye zarar verdiğini ifade eden konuştu CHP Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü ise “Bu sürecin bir an önce, sonlandırılması gerekmektedir.” diye konuştu.
Bir danışma kurulu oluşturulduktan, örgüt olarak bir karar vereceklerini ifade eden Beydağ İlçe Başkanı Feridun Yılmazlar, yerel seçim hazırlıklarına da başladıklarını, bu kapsamda teşekkür ziyaretlerine çıktıklarını kaydetti. 

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE NETLEŞECEKTİR”
Öte yandan görüş vermekten kaçınan CHP Menemen İlçe Başkanı Hürol Taklak Görüşümüz ilerideki günlerde netleşecektir ifadelerini kullanandı.
Ayrıca CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur ve Menderes İlçe Başkanı Ahmet Parla konuyla ilgili görüş vermekten kaçındılar.

Kaynak:https://www.izgazete.net/politika/ilce-baskanlari-olaganustu-kurultay-tartismalarina-ne-dedi-h26740.html


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
GENÇ ADAY ADAYI EMİR CÖMERT'TEN VİZYON ÇIKIŞI21 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
EMİR CÖMERT ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI19 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu Selçuk'taydı.12 Haziran 2018
Sengel'den Tepki 10 Haziran 2018
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Selçuk, Torbalı ve Gaziemir'i Ziyaret Etti.10 Haziran 2018
CHP Meclis Üyelerine Önemli Görev08 Haziran 2018
Kocaoğlu Selçuk'ta Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı.07 Haziran 2018
Kocaoğlu:"Siyaseti bunun için yapma kardeşim!"06 Haziran 2018
Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Selçuk'u Ziyaret Etti.06 Haziran 2018
SELÇUK'TAN İNCE'YE BÜYÜK DESTEK05 Haziran 2018
CHP Adayları Av.Nilay Kökkılınç Ve Şener Akdemir Selçuk'ta Vatandaşlarla Buluştu.03 Haziran 2018
CHP’li Çam Selçuk'ta ‘Nasıl oy verileceğini’ anlattı01 Haziran 2018
CHP'li Kadınlardan Muharrem İnceye Destek29 Mayıs 2018
BERGAMA’DAN İNCE’YE DESTEK23 Mayıs 2018
Selçuklu Kurucu genç başkan adaylıktan istifa etti!22 Mayıs 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayları belli Oldu.21 Mayıs 2018
İYİ Parti İzmir adayları belli oldu!21 Mayıs 2018
CHP’de kritik gün: İşte İzmir’in kesin milletvekili aday listesi!21 Mayıs 2018
Desteğimiz Aydın Özcan’a18 Mayıs 2018
Aydın Özcan dur durak bilmiyor13 Mayıs 2018
Şener Akdemir ‘ben de varım’ dedi11 Mayıs 2018
Kani Beko: "Emekliye ikramiye, açlık sınırındaki maaşları iyileştirmiyor"10 Mayıs 2018
CHP İzmir'de rota 24 Haziran: Öncelik 8 ilçe!04 Mayıs 2018
Sema Yeşilçimen AK Parti İzmir İl Yönetimine Girdi.30 Nisan 2018
MYK ve PM toplandı... CHP'de Ön seçim Yok24 Nisan 2018
AK Parti İzmir’de Selçuk Teşkilatı İçin belirsizliğe nokta koyan açıklama!24 Nisan 2018
CHP Selçuk Meclis Üyesi Filiz Ceritoğlu Sengel “ÇOCUKLARIMIZA EN GÜZEL HEDİYE: LAFTA DEĞİL; ‘ÖZDE DEMOKRASİ”23 Nisan 2018
Erdoğan ilan etti: Seçimler 24 Haziran'da18 Nisan 2018
“KİŞİLERE DEĞİL PARTİMİZE KARŞI AİDİYET DUYGUSU TAŞIMALIYIZ”17 Nisan 2018
Başkanlara 'kavga' uyarısı... 16 Nisan 2018
Şengül’den Selçuk İçin kritik açıklama10 Nisan 2018
CHP yerel seçimler için harekete geçti29 Mart 2018
CHP'de aday belirleme işlemi başlıyor! İşte izlenecek yol25 Mart 2018
Genel Merkezin talimatına rağmen aday olmuştu! O başkan istifa etti24 Mart 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi Kongresini Osman Başterzi Kazandı.23 Mart 2018
AK Parti Selçuk’ta sürpriz listeye divandan onay: Başterzi resmen aday!23 Mart 2018
AK Parti İL Başkanlığından Yapılan Açıklamada:" Selçuk'ta adayımız Sema Yeşilçimen "21 Mart 2018
CHP'nin Kaybettiği 8 İlçede Kimler Aday Gösterilecek?19 Mart 2018
Yücel 'şahsi ikbalini düşünenlerle yol alamayız'19 Mart 2018
Sema Yeşilçimenle Devam Kararı Alındı08 Mart 2018
Selçuk CHP Bıraktığı Emaneti Geri Almaya Kararlı05 Mart 2018
AK Parti İzmir'de Teşkilatta Değişim25 Şubat 2018
CHP’DE FLAŞ TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ ÖNERİSİ20 Şubat 2018
AK Parti'de kongre takvimi başlıyor19 Şubat 2018
AK Parti İzmir'in yeni İl Başkanı belli oldu!15 Şubat 2018
İzmir’in o iki ilçesinde kadın adaylar mı gösterilecek?14 Şubat 2018
CHP’nin yeni MYK’sı belli oldu12 Şubat 2018
İYİ Parti Selçuk'ta İlçe Kongresini Yaptı11 Şubat 2018
İYİ Parti İzmir'de son başkan da belli oldu... Tam liste: Hangi ilçe/kime emanet?02 Şubat 2018
Sertel PM üyeliğine adaylığını açıkladı31 Ocak 2018
Nilay KÖKKILINÇ PM'ye Aday30 Ocak 2018
BAYIR, PARTİ MECLİSİ’NE ADAYLIĞINI AÇIKLADI30 Ocak 2018
MHP İzmir Selçuk’ta buluştu: Tanrıkulu ve Karataş’tan önemli mesajlar15 Ocak 2018
CHP İlçe Örgütü Ataya Çelenk Sundu11 Ocak 2018
CHP İzmir İl Başkanı Delli Oldu İlçeler Kime Oy Verdi08 Ocak 2018
CHP İzmir’de ilçe başkanları kararını verdi... O ismi destekleyecekler!06 Ocak 2018
CHP İzmir'de ilk resmi adaylık ilanı... Yücel: Uzlaşı adayıyım!29 Aralık 2017
CHP İlçe Başkanından Belediye Başkanına Sorular var.29 Aralık 2017
Aksünger açık konuştu: Örgüt kimi işaret ediyorsa arkasında dururum'29 Aralık 2017
Selçuklu Genç İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Oldu.29 Aralık 2017
Asansör Zirvesi’ne katılmayan Bayır ve Çam’dan sert çıkış25 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolarından ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı Yardımı.25 Aralık 2017
CHP Selçuk, Kadın Kolları Başkanını Seçti.22 Aralık 2017
BÜTÇEDE TOPLUMUN EMEKÇİ KESİMİ YOK 21 Aralık 2017
ADAY OLMAYACAĞIM.19 Aralık 2017
CHP'li Aksünger: "Artık Trump sonrasını düşünmemiz lazım" 18 Aralık 2017
SENGEL:" CHP DİRENİYOR HER ÜYESİYLE VE DİRENMEYE DEVAM EDECEK."16 Aralık 2017
CHP GENÇLİK KOLLARI YENİ BAŞKANI YAKUP ÇANBAZ OLDU15 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Ege'de zirve... Belediyelere 'kırsal kalkınma' için talimat!14 Aralık 2017
Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı13 Aralık 2017
" BU PARTİNİN KAYBEDENİ YOK"13 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Yakup ÇANBAZ Aday Oldu13 Aralık 2017
Efe ADIGÜZEL CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Aday.13 Aralık 2017
Selçuk Belediyesi eski Başkanı Ülgür: New York valisi gibi…12 Aralık 2017
Engin GÜLMÜŞ Yazdı: "KONGRENİN ARDINDAN"11 Aralık 2017
CHP Selçuk İlçe Kongresini Sarı Liste Kazandı11 Aralık 2017
Merve ÇALIŞKAN Adaylığını Açıkladı08 Aralık 2017
Hasan UYSAL:" Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi"06 Aralık 2017
CHP Selçuk'ta Adaylar Belli Olmaya Başladı.05 Aralık 2017
Zuhal GÜLÜMSER UYGUR Adaylığını Açıkladı.26 Kasım 2017
ATATÜRKSÜZ MÜFREDATA HAYIR!25 Kasım 2017
İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına Levent Görür Atandı24 Kasım 2017
30 ilçenin kongre tarihi ve yeri kesinleşti14 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Açıklama Yaptı10 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe Sekreteri Osman Yelken Kamu oyuna bir açıklama yaptı.02 Kasım 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.01 Kasım 2017
Genel Sekreterden Bayındır ve Yücel Özen Olayına Açıklama 30 Ekim 2017
“İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil…”26 Ekim 2017
Gazeteci Ahmet ÇİPLİ'nin Öngörüleri Doğrumu Çıkıyor?26 Ekim 2017
CHP İzmir’de kongre mesaisi: İlçelerin takvimi belli oldu!25 Ekim 2017
CHP izmirde yeni dizayn girişimlerine Gazeteci Ahmet Çipli'den tepki25 Ekim 2017
Güven, "Bu tür olayların basın üzerinden tartışılması partiye hiçbir yarar sağlamamaktadır"23 Ekim 2017
AHMET ÇİPLİ CHP CAMİASI VE ADAY ADAYLARINI UYARDI.21 Ekim 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Selçuk'ta çay molası20 Ekim 2017
İşte CHP İzmir’in kongre takvimi!20 Ekim 2017
CHP Selçuk ilçe Örgütü Müftüler resmi nikah kıymasın imza kampanyası düzenledi...18 Ekim 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL'dan Kamu Oyuna Duyurulur.16 Ekim 2017
Başkan BAKICI'dan Gündem Yaratacak Sözler.16 Ekim 2017
CHP Selçuk Atatürk Mahallesi Delege Seçimleri İptal mi Oldu.10 Ekim 2017
SENGEL:"Cumhuriyet Halk Partisinin yegane amacı başta yerelde olmak üzere tüm Türkiye'de iktidar olmaktır. "10 Ekim 2017
SARI LİSTE KAZANDI09 Ekim 2017
CHP İlçe Örgütünden Kamu Oyuna Duyurulur.07 Ekim 2017
Selçuk MHP İlçe Başkanlığına İbrahim Ali atandı29 Eylül 2017
Akparti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN İzban Açılışıyla İlgili Basın Açıklaması Yayınladı.15 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü 94.Kuruluş Yılını Kutladı.11 Eylül 2017
MHP Selçuk'ta istifa rüzgarı10 Eylül 2017
CHP, İZBAN Açılışında Yaşananları Kınadı09 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı15 Ağustos 2017
CHP İzmir Milletvekilleri Selçuk Ve Köylerini Ziyaret Etti.15 Ağustos 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Yürüyüşe ve Mitinge Katılarak Destek Veren Tüm Partililere Teşekküretti12 Temmuz 2017
CHP İL' DEN SELÇUK ÖRGÜTÜNE BAŞARI PLAKETİ16 Mayıs 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL 16 Nisan İle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı20 Nisan 2017
İzmirde sandıklarından gelen ilk sonuçlar açıklandı.16 Nisan 2017
Yarın oy kullanacaklar dikkat!15 Nisan 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı01 Nisan 2017
Balbay 'Hayır'ı bu kez türküyle anlattı29 Mart 2017
Selçuk Ak Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu29 Mart 2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Selin Sayek BÖKE, Selçuk’u ziyaret etti.19 Mart 2017
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2017
Nerede oy kullanacağım? - YSK seçmen yeri sorgulama sayfası18 Şubat 2017
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay SINDIR Selçuk'u Ziyaret Etti.17 Şubat 2017
AK Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Basın Açıklmasında Bulundu10 Şubat 2017
Kocaoğlu ve Güven Selçuk’u Ziyaret Etti.10 Şubat 2017
AK Partili başkanlardan Ankara mesaisi: Projeleri anlattılar10 Şubat 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü Basın Açıklaması Yayınladı09 Şubat 2017
CHP Milletvekili Musa ÇAM Selçuk Ve Torbalıyı Ziyaret Etti.06 Şubat 2017
AK Partili Kaya: "Atatürk'ü CHP'den kurtaracağız"06 Şubat 2017
CHP Selçuk Ayaktaydı18 Ocak 2017
CHP İzmir’de koordinatör rotasyonu: Kim/hangi ilçede görevli?28 Kasım 2016
Kaybedilen 8 ilçeye yakın takip02 Ekim 2016
CHP Selçuk Kuruluş Yılını Atatürk Anıtına Çelenk Koyarak Kutladı.11 Eylül 2016
Selçuk MHP İlçe Teşkilatı Görevden Alındı20 Ağustos 2016
​CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramını Kutladı07 Temmuz 2016
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU İZMİR’DE17 Haziran 2016
HALK ARENASI " 22 NISAN CUMA GUNU SAAT 20:30 'DA CITTANTICA' DA20 Nisan 2016
CHP Selçuk,Cumhurbaşkanı,Başbakan için Suç Duyurusu13 Nisan 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Parti Binası Önünde Basın Açıklması17 Mart 2016
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısını yaptı.04 Mart 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı24 Şubat 2016
CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2016
Mecliste Bir İlk Yaşandı03 Şubat 2016
MUHALEFET KONUŞUYOR "CHP'li Kasaboğlu İle Dobra Dobra"03 Şubat 2016
CHP Selçuk İlçe Örgütü Dayanışma Yemeğinde Buluştu01 Şubat 2016
Sertel’in ‘ölüm yolu’ isyanı ses getirdi!29 Ocak 2016
Selçuk Ak Partide Üyeler Yenileniyor29 Ocak 2016
Vatan Partisi Selçuk İlçe Örgütü Kongreye Gidiyor19 Ocak 2016
Üç Başkan Selçuk'u Ziyaret Etti08 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Ocak 2016

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
En Çok Okunan
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH