YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

AK Parti İzmir'de Teşkilatta Değişim
25 Şubat 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, kongre takviminin 3 Mart’ta başlayacağını, 15 Nisan’a kadar süreceğini açıklayarak, 11 ilçe başkanı ile yola devam edileceğini, 19 ilçe başkanıyla ilgili yeniden değerlendirme yapılacağını söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Ankara’daki İl Başkanları Toplantısı’ndan dönen AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, ayağının tozuyla basın toplantısı düzenledi. Kongre takviminin 3 Mart’ta başlayacağını, 15 Nisan’a kadar tamamlanacağını belirten İl Başkanı Aydın Şengül, 11 ilçe başkanı ile yola devam edileceğini, 19’unun beş koordinatörün de katılacağı geniş çaplı bir değerlendirme sonunda belirleneceğini kaydetti.

DEVAM EDECEK İLÇE BAŞKANLARI

Bergama, Kınık, Beydağ, Kiraz, Bayındır, Seferihisar, Karabağlar, Menderes, Torbalı, Kemalpaşa, Bayraklı ilçeleri değişmeyecek 11 ilçe arasında yerini aldı.  

İlçe başkanı değişmeyecek olan 11 ilçenin kongre takvimi ise şöyle; 

Bergama 3 Mart Cumartesi, saat 12.00

Kınık 3 Mart Cumartesi saat 14.00

Beydağ 4 Mart Pazar, saat 12.00 

Kiraz 4 Mart Pazar saat 14.00

Bayındır 9 Mart Cuma, saat 14.30

Seferihisar 13 Mart Cumartesi, saat 11.00 

Karabağlar 13 Mart Cumartesi, saat 15.00 

Menderes 11 Mart Pazar, saat 11.00

Torbalı 11 Mart Pazar, saat 15.00

Kemalpaşa 18 Mart Pazar,. saat 11.00

Bayraklı 18 Mart Pazar, saat 15.00
 

3 MART’TA BAŞLAYIP 15 NİSAN’A KADAR BİTİRECEĞİZ

Kongrelerin ardından sahaya ineceklerini belirten İl Başkanı Şengül, “Önceliğimiz bir an önce kongre sürecimizi tamamlamak. Mart 3’ünde başlayıp nisan 15’ine kadar bitirip seçime hazır hale geleceğiz. Kongreden sonra bismillah deyip sahaya ineceğiz” diyerek söze başladı.

ÖN ARAŞTIRMA YAPTIK 

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, “15 Şubat günü görev süremiz başladı. Devir teslim töreninden sonra ikinci dönem görevimiz başladı. 6’ıncı olağan kongresi devam ediyor. En son ataması yapılan il İzmir oldu. İlçe kongrelerimizde delege seçimlerimiz yapılmış ancak ilçe kongrelerimiz bekletilmeye alınmıştı. Atamayla beraber tekrar ilçe başkanlarımızla kısa değerlendirme ön araştırma yaptık. Milletvekili arkadaşlarımızla görüştük. Hangi ilçe başkanlarıyla yolumuza devam edeceğiz, kimlerle yenileme yapılacağına karar verdik. 11 ilçe başkanımızla yola devam edeceğiz, 3 Mart’ta başlayacak” dedi.

19 DİĞER İLÇEYİ YENİDEN DEĞERLENDİRECEĞİZ

19 ilçenin nasıl belirleneceğine dair ayrıntılı açıklamalar yapan Başkan Şengül, “19 diğer ilçeyi yeniden değerlendireceğiz bazılarını da değerlendireceğiz. Çarşamba ve Perşembe günü beş koordinatör arkadaşımız gelecek. Geniş çaplı bir mülakat yapılıp son değerlendirme yapıldıktan sonra yeni ilçe başkanlarımızı belirleyeceğiz. Eski milletvekillerimizin ilçe koordinatörlerimizin görüşlerini alacağız. İlçe başkanlarımızın görüşlerini alacağız. Daha önce ilçe başkanlığı yapmış arkadaşlarımızın belediye meclis üyelerinin mahalle başkanları stk’lar kısaca tüm faktörlerini görüşünü alıp geniş bir araştırma sonunda belli isimleri belirleyip tekrar mülakattan sonra iki üçe indireceğiz. Genel başkanlığa göndereceğiz. Bazı ilçe başkanlarımızda ilçe başkanımız görevi yeni ilçe başkanına bırakıp mevcut ilçe başkanıyla beraber kongrede listesini değiştirecek” şeklinde bilgi verdi.

HER KONGRE DÖNEMİNDE YÜZDE 70 YENİLENME YAŞARIZ

“Önümüzde önemli bir süreç var. Tüm siyasi partiler seçime hazırlanıyor. Yerel seçimler, genel seçimler var akabinde. Seçimlere yeniden dinamik, 2002’den bugüne kadar gelip görev yapmış görevden alınmış bir şekilde kenarda dışarıda kalmış tüm arkadaşlarımızla birebir görüşme yapacağız. Yeni kadrolarımızı oluşturacağız” diyen AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, her kongre döneminde olduğu gibi yüzde 70’e varan bir yenilenme yaşanacağını söyledi:

“AK Parti her kongre döneminde yüzde 70 yenilenme yaşar. İl ve ilçe yönetimlerinde olsun, ilçe başkanlarında olsun. Siyasetin okulu siyasi partiler. Yerimizi alacak ilçe belediye başkanlarını yetiştirmek için 25-35 yaş arası hiç siyasete girmemiş vizyon sahibi genç kardeşlerimizin ilçe ve il teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kollarını bir üst kademeye alıp yenilenerek devam edeceğiz.”

KADIN İLÇE BAŞKANLARI İÇİN CİDDİ ÇABA SARF EDİYORUM

İlçe başkanlarının çoğunun kadın olması için ciddi bir çaba sarfedeceklerini kaydeden Aydın Şengül, gençler ve kadınlardan partilerine ciddi teveccüh olduğunu dile getirdi:

“Kadın ilçe başkanı için ciddi sarf ediyorum. Gerçekten siyasete girmek isteyen ama bir şekilde bağlantı kurup siyasete girip genç ve bayan kardeşlerimiz bize başvurabilirler. Aralarından geleceğin siyasetçileri çıkabilir. Siyaset maalesef kendi içinde bir kısır döngüye girip belli insanlar siyasi ikballerini korumak adına kısır döngüye giriyor. Çok fazla açılım sağlayamıyor. İl yönetiminde bıraktığımda il başkanlığı yapabilecek 10 arkadaş bırakmak istiyorum. Birçok arkadaşımızı değerlendirip görev vereceğiz.”

İKİNCİ HEDEFİMİZ İZMİR’E DAİR GÜNDEMİ BELİRLEMEK

İkinci hedeflerinin İzmir gündemini değerlendirmek olduğunu kaydeden AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, nasıl bir yönetim anlayışı sergileyeceğini de anlattı:

“İkinci hedefimiz İzmir’de dair gündemi belirlemek. İzmir’in hassasiyetlerini çok iyi biliyoruz. İzmirle ilgili belki daha önce dinlemede frekans sorunu olabilir. Aynı frekansa gelmeye çalışacağız. Seçim çalışmalarımızı oy istemek için değil güven ve sevgisini yapmak için yapacağız. Bundan sonraki siyasi hayatımda da asla insanlara duymak istediklerini söylemeyeceğim. İnandığım vicdanımın kabul ettiği şeyleri söyleyeceğim açıkça. Umut da vermeyeceğim aldatmayacağım da. Hak eden çaba sarf eden emeği olan kişilerle yolumuza devam edeceğiz.”

BASINA SESLENDİ, DEDİKODU YAZMAK GAZETECİLİK DEĞİLDİR

Basın yayın kuruluşlarının dedikodu haber yapmamasını, kendilerinden teyit etmesini isteyerek adeta basına dizayn vermek isteyen Aydın Şengül, “İzmir’in çok sorunu var. İzmir’i yakından takip ettik. Bazı çalışmalara katıldık. Belki üç yıl içerisinde kendimizi dinleme geçmişi yorumlama anlamında. Kimseyle ilgili ayrım ya da belli gruba destek verip diğerinden uzak durma çabası içinde olmayacağız. Bazı köşe yazılarından okuduğumda uç, eleştirilerin alt yapısı olmadığını düşünüyorum. Bizle ilgili hamle yaparken bizlerden teyit ederseniz dedikoduyu haber yapmazsanız çok daha mutlu olacağımı ifade etmek istiyorum. Siyasette kendi bakış açısına göre herkes olmayan şeyleri olmuş gibi yansıtabilir. Dedikoduyu yazmak gazetecilik değildir. Daha dikkatli olmanız bizi mutlu edecektir.”

AZİZ BEY'İN BİZDEN KENDİ ADINA BEKLENTİLERİ VARDIR, HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ DOSYALARLA GELECEĞİNİ BEKLİYORUM

Yerelde muhalefetin tavrının kendi tavırlarını belirleyeceğini dile getiren Aydın Şengül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kendisini tebrik ettiğini ve ziyarete geleceğini anlatarak, Kocaoğlu’na İzmir adına destek vereceklerini kaydetti:

“Üslubu muhalefetin tavrı belirleyecek. Mesaj verme kaygısı,  olmayan şeyleri olmuş gibi gösterme, geleneksel basit siyasi anlayışlarla siyaset yapmayacağız. Siyaset üslubunun sertliği veya yumuşaklığı onlara bağlı. Kavga etmek ve sesimizi yükseltmek ve sırf muhalefet yapmak için muhalefet yapmayacağız. Üslubumuz farklı olacak. Söylemlerimizin altın daha dolu olacak. Saygı ve sevgide sıkıntı yok Aziz Bey. Kendisi aradı tebrik etti ziyarete geleceğini söyledi. Ziyaretten sonra arkadaşlarla görüşüyoruz. Bizden kendi adına beklentileri vardır. Her zaman olduğu gibi dosyalarla geleceğini bekliyorum. Kent adına yapabileceğimiz bir şey varsa gizli kapılar ardında değil kamuoyu önünde o destekleri yapacağımızı zaten söyledik.”

BİZİM DE TALEP VE BEKLENTİLERİMİZ OLACAK

Kendilerinin de yerelde muhalefet olarak CHP’li yöneticilerden beklenti ve talepleri olacağını dile getiren Aydın Şengül, “Bizim de talep ve beklentilerimiz olacak. Eleştirdiğiniz konuların aynısını siz yapıyorsanız samimiyetinizi sorgulamak lazım. Bir iki ay gözlemleyeceğim takip edeceğim. Büyükşehir grubu ve belediye başkanlarıyla değerlendiriyoruz” dedi.

Partilerine ciddi teveccüh olduğunu kaydeden İl Başkanı Aydın Şengül, tüm teşkilatlara yönelik eğitim çalışması başlatacaklarını, başvurular arasından seçilenlerin il ve ilçe yönetimlerini alınacağını dile getirdi:

“Partimize ciddi teveccüh var. Kadın ve gençlik kolları ile bize çok sayıda CV geliyor. Genç dinamik eğitimli, iş dünyasından ve stk’lardan her kesimden insan var. Bakıp değerlendireceğiz. Konferans salonlarımızda teşkilat mensuplarımızı eğitime alacağız. Görev alan arkadaşlar bazen kendinden öncekilerden geleneksel takip ediyor. Bunu önlemek adına daha bilimsel daha profesyonel konusunda uzman kişilerden eğitim alacağız. Teşkilatımıza eğitime kongrelerden sonra başlayacağız.”

İLÇE BAŞKANLARI BELEDİYE BAŞKANI-MECLİS ÜYESİ OLMAK İÇİN İSTİFA EDEBİLİR

İl Başkanı Aydın Şengül, yönetimlerin belirlenmesinin ardından seçim sürecinde belediye başkanı, meclis üyesi olmak isteyenlerin istifa edebileceğini, hiçbir engel olmadığını söyledi:

“İlçe başkanlarımız da belediye başkanı meclis üyesi olmak için istifa edebilir. Bir engel yok. Genel merkezden alınmış bir karar yok.”

Basın mensuplarının sorusu üzerine İYİ Parti ile ilgili değerlendirme de yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, “Yıldırım Beyi yakından tanıyoruz. Kısa bir süreç de olsa beraber çalışma imkanı oldu. Kendilerine başarılar diliyorum. Ne kadar öndeler nedir . tüm siyasi partiler tabanlarını motive etmek için bu tür söylemler içinde olabilir. Partim adına söylüyorum gerçekçi olmayan şeyler söylemeyeceğiz” dedi.

KAMUOYU ARAŞTIRMASI DA YAPIYORUZ, EN SON SEÇİMDEN DAHA İYİ DURUMDAYIZ

Başkan Şenül, kendilerinin de parti olarak İzmir’de kamuoyu araştırması ve anket çalışmaları yaptığını, geçmiş dönemden daha kötü olmadıklarını ve en son seçimden daha iyi durumda olduklarını belirtti:

“ İzmir’de şu anda çalışma ve kamuoyu araştırması da yapıyoruz. Geçmiş dönemden daha kötü değiliz.  En son seçimden daha iyi durumdayız. Belediyelerle ilgili araştırmalar yapıyoruz. Diğer ilçelerle ilgili de çalışmalarımız var. Stratejilerimizi belirlemek ve eksiklerimizi belirlemek adına çalışma yapıyoruz.”

KENDİNİZLE SAMİMİ OLURSANIZ BAŞKASININ NE DEDİĞİNİN ÖNEMİ YOK

Egosundan sıyrıldığını, bunun için her an çaba sarfettiğini dile getiren AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül,

“Sürekli alkışlanırsanız yanlış ve ayıplarınızı-günahlarınızı kapatmaya başlayınca insanın nefsi ve egosu da kandırmaya başlar. Sürekli kendimle kavga halindeyim. Dışarıda birçok şey söylenebilir ama bazen kalabalıkta gürültünün ortasında kendinizi kapatır ve kendinizi dinlersiniz. Kendinizle samimi olursanız başkasının ne dediğinin önemi yok. Egomla ve nefsimle kavga ettiğim gibi onların da etmesi için çaba sarf edeceğim.”

SAMİMİ VE NET OLURSANIZ BAŞARI ARKASINDAN GELİR

Yönetimi tanıdığı ve/veya güveneceği insanlardan oluşturacağını dile getiren Aydın Şengül açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Tecrübelerimiz birikimlerimiz son damlasına kadar samimi olarak kullanmaya çalışacağız. Biz elimizden geleni yaparız sonrası takdir. Siz eğer samimi ve net olursanız oluşturduğunuz kitlede birbirine güven olursa arkasından başarı gelir. Siyasette herkes belli bir hedef ve amaç için kafasının arkasında belli bir yapıyorsa başarı olmaz. Dedikodu başarısızlık ve karmaşa olur. Kağıt üzerinde görev vermekle olmaz. Teşkilatlarımızın en büyük sıkıntısı, 20-30 yönetim kurulu var. 3-5 kişi işleri yönetiyor. Diğerleri umudunu ve heyecanını kaybediyor. Ardından eleştiri ve homurdanma başlıyor. Herkesin görevini tam anlamıyla yapmasını sağlamak ve tanıdığım-güvendiğim kişilerle çalışmak istiyorum. Birisini tanıyorsam sonuna kadar görev veririm.”

Kaynak:http://www.gercekhaberci.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
GENÇ ADAY ADAYI EMİR CÖMERT'TEN VİZYON ÇIKIŞI21 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
EMİR CÖMERT ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI19 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu Selçuk'taydı.12 Haziran 2018
Sengel'den Tepki 10 Haziran 2018
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Selçuk, Torbalı ve Gaziemir'i Ziyaret Etti.10 Haziran 2018
CHP Meclis Üyelerine Önemli Görev08 Haziran 2018
Kocaoğlu Selçuk'ta Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı.07 Haziran 2018
Kocaoğlu:"Siyaseti bunun için yapma kardeşim!"06 Haziran 2018
Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Selçuk'u Ziyaret Etti.06 Haziran 2018
SELÇUK'TAN İNCE'YE BÜYÜK DESTEK05 Haziran 2018
CHP Adayları Av.Nilay Kökkılınç Ve Şener Akdemir Selçuk'ta Vatandaşlarla Buluştu.03 Haziran 2018
CHP’li Çam Selçuk'ta ‘Nasıl oy verileceğini’ anlattı01 Haziran 2018
CHP'li Kadınlardan Muharrem İnceye Destek29 Mayıs 2018
BERGAMA’DAN İNCE’YE DESTEK23 Mayıs 2018
Selçuklu Kurucu genç başkan adaylıktan istifa etti!22 Mayıs 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayları belli Oldu.21 Mayıs 2018
İYİ Parti İzmir adayları belli oldu!21 Mayıs 2018
CHP’de kritik gün: İşte İzmir’in kesin milletvekili aday listesi!21 Mayıs 2018
Desteğimiz Aydın Özcan’a18 Mayıs 2018
Aydın Özcan dur durak bilmiyor13 Mayıs 2018
Şener Akdemir ‘ben de varım’ dedi11 Mayıs 2018
Kani Beko: "Emekliye ikramiye, açlık sınırındaki maaşları iyileştirmiyor"10 Mayıs 2018
CHP İzmir'de rota 24 Haziran: Öncelik 8 ilçe!04 Mayıs 2018
Sema Yeşilçimen AK Parti İzmir İl Yönetimine Girdi.30 Nisan 2018
MYK ve PM toplandı... CHP'de Ön seçim Yok24 Nisan 2018
AK Parti İzmir’de Selçuk Teşkilatı İçin belirsizliğe nokta koyan açıklama!24 Nisan 2018
CHP Selçuk Meclis Üyesi Filiz Ceritoğlu Sengel “ÇOCUKLARIMIZA EN GÜZEL HEDİYE: LAFTA DEĞİL; ‘ÖZDE DEMOKRASİ”23 Nisan 2018
Erdoğan ilan etti: Seçimler 24 Haziran'da18 Nisan 2018
“KİŞİLERE DEĞİL PARTİMİZE KARŞI AİDİYET DUYGUSU TAŞIMALIYIZ”17 Nisan 2018
Başkanlara 'kavga' uyarısı... 16 Nisan 2018
Şengül’den Selçuk İçin kritik açıklama10 Nisan 2018
CHP yerel seçimler için harekete geçti29 Mart 2018
CHP'de aday belirleme işlemi başlıyor! İşte izlenecek yol25 Mart 2018
Genel Merkezin talimatına rağmen aday olmuştu! O başkan istifa etti24 Mart 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi Kongresini Osman Başterzi Kazandı.23 Mart 2018
AK Parti Selçuk’ta sürpriz listeye divandan onay: Başterzi resmen aday!23 Mart 2018
AK Parti İL Başkanlığından Yapılan Açıklamada:" Selçuk'ta adayımız Sema Yeşilçimen "21 Mart 2018
CHP'nin Kaybettiği 8 İlçede Kimler Aday Gösterilecek?19 Mart 2018
Yücel 'şahsi ikbalini düşünenlerle yol alamayız'19 Mart 2018
Sema Yeşilçimenle Devam Kararı Alındı08 Mart 2018
Selçuk CHP Bıraktığı Emaneti Geri Almaya Kararlı05 Mart 2018
CHP’DE FLAŞ TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ ÖNERİSİ20 Şubat 2018
AK Parti'de kongre takvimi başlıyor19 Şubat 2018
AK Parti İzmir'in yeni İl Başkanı belli oldu!15 Şubat 2018
İzmir’in o iki ilçesinde kadın adaylar mı gösterilecek?14 Şubat 2018
CHP’nin yeni MYK’sı belli oldu12 Şubat 2018
İYİ Parti Selçuk'ta İlçe Kongresini Yaptı11 Şubat 2018
İYİ Parti İzmir'de son başkan da belli oldu... Tam liste: Hangi ilçe/kime emanet?02 Şubat 2018
Sertel PM üyeliğine adaylığını açıkladı31 Ocak 2018
Nilay KÖKKILINÇ PM'ye Aday30 Ocak 2018
BAYIR, PARTİ MECLİSİ’NE ADAYLIĞINI AÇIKLADI30 Ocak 2018
MHP İzmir Selçuk’ta buluştu: Tanrıkulu ve Karataş’tan önemli mesajlar15 Ocak 2018
CHP İlçe Örgütü Ataya Çelenk Sundu11 Ocak 2018
CHP İzmir İl Başkanı Delli Oldu İlçeler Kime Oy Verdi08 Ocak 2018
CHP İzmir’de ilçe başkanları kararını verdi... O ismi destekleyecekler!06 Ocak 2018
CHP İzmir'de ilk resmi adaylık ilanı... Yücel: Uzlaşı adayıyım!29 Aralık 2017
CHP İlçe Başkanından Belediye Başkanına Sorular var.29 Aralık 2017
Aksünger açık konuştu: Örgüt kimi işaret ediyorsa arkasında dururum'29 Aralık 2017
Selçuklu Genç İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Oldu.29 Aralık 2017
Asansör Zirvesi’ne katılmayan Bayır ve Çam’dan sert çıkış25 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolarından ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı Yardımı.25 Aralık 2017
CHP Selçuk, Kadın Kolları Başkanını Seçti.22 Aralık 2017
BÜTÇEDE TOPLUMUN EMEKÇİ KESİMİ YOK 21 Aralık 2017
ADAY OLMAYACAĞIM.19 Aralık 2017
CHP'li Aksünger: "Artık Trump sonrasını düşünmemiz lazım" 18 Aralık 2017
SENGEL:" CHP DİRENİYOR HER ÜYESİYLE VE DİRENMEYE DEVAM EDECEK."16 Aralık 2017
CHP GENÇLİK KOLLARI YENİ BAŞKANI YAKUP ÇANBAZ OLDU15 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Ege'de zirve... Belediyelere 'kırsal kalkınma' için talimat!14 Aralık 2017
Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı13 Aralık 2017
" BU PARTİNİN KAYBEDENİ YOK"13 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Yakup ÇANBAZ Aday Oldu13 Aralık 2017
Efe ADIGÜZEL CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Aday.13 Aralık 2017
Selçuk Belediyesi eski Başkanı Ülgür: New York valisi gibi…12 Aralık 2017
Engin GÜLMÜŞ Yazdı: "KONGRENİN ARDINDAN"11 Aralık 2017
CHP Selçuk İlçe Kongresini Sarı Liste Kazandı11 Aralık 2017
Merve ÇALIŞKAN Adaylığını Açıkladı08 Aralık 2017
Hasan UYSAL:" Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi"06 Aralık 2017
CHP Selçuk'ta Adaylar Belli Olmaya Başladı.05 Aralık 2017
Zuhal GÜLÜMSER UYGUR Adaylığını Açıkladı.26 Kasım 2017
ATATÜRKSÜZ MÜFREDATA HAYIR!25 Kasım 2017
İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına Levent Görür Atandı24 Kasım 2017
30 ilçenin kongre tarihi ve yeri kesinleşti14 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Açıklama Yaptı10 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe Sekreteri Osman Yelken Kamu oyuna bir açıklama yaptı.02 Kasım 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.01 Kasım 2017
Genel Sekreterden Bayındır ve Yücel Özen Olayına Açıklama 30 Ekim 2017
“İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil…”26 Ekim 2017
Gazeteci Ahmet ÇİPLİ'nin Öngörüleri Doğrumu Çıkıyor?26 Ekim 2017
CHP İzmir’de kongre mesaisi: İlçelerin takvimi belli oldu!25 Ekim 2017
CHP izmirde yeni dizayn girişimlerine Gazeteci Ahmet Çipli'den tepki25 Ekim 2017
Güven, "Bu tür olayların basın üzerinden tartışılması partiye hiçbir yarar sağlamamaktadır"23 Ekim 2017
AHMET ÇİPLİ CHP CAMİASI VE ADAY ADAYLARINI UYARDI.21 Ekim 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Selçuk'ta çay molası20 Ekim 2017
İşte CHP İzmir’in kongre takvimi!20 Ekim 2017
CHP Selçuk ilçe Örgütü Müftüler resmi nikah kıymasın imza kampanyası düzenledi...18 Ekim 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL'dan Kamu Oyuna Duyurulur.16 Ekim 2017
Başkan BAKICI'dan Gündem Yaratacak Sözler.16 Ekim 2017
CHP Selçuk Atatürk Mahallesi Delege Seçimleri İptal mi Oldu.10 Ekim 2017
SENGEL:"Cumhuriyet Halk Partisinin yegane amacı başta yerelde olmak üzere tüm Türkiye'de iktidar olmaktır. "10 Ekim 2017
SARI LİSTE KAZANDI09 Ekim 2017
CHP İlçe Örgütünden Kamu Oyuna Duyurulur.07 Ekim 2017
Selçuk MHP İlçe Başkanlığına İbrahim Ali atandı29 Eylül 2017
Akparti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN İzban Açılışıyla İlgili Basın Açıklaması Yayınladı.15 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü 94.Kuruluş Yılını Kutladı.11 Eylül 2017
MHP Selçuk'ta istifa rüzgarı10 Eylül 2017
CHP, İZBAN Açılışında Yaşananları Kınadı09 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı15 Ağustos 2017
CHP İzmir Milletvekilleri Selçuk Ve Köylerini Ziyaret Etti.15 Ağustos 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Yürüyüşe ve Mitinge Katılarak Destek Veren Tüm Partililere Teşekküretti12 Temmuz 2017
CHP İL' DEN SELÇUK ÖRGÜTÜNE BAŞARI PLAKETİ16 Mayıs 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL 16 Nisan İle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı20 Nisan 2017
İzmirde sandıklarından gelen ilk sonuçlar açıklandı.16 Nisan 2017
Yarın oy kullanacaklar dikkat!15 Nisan 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı01 Nisan 2017
Balbay 'Hayır'ı bu kez türküyle anlattı29 Mart 2017
Selçuk Ak Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu29 Mart 2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Selin Sayek BÖKE, Selçuk’u ziyaret etti.19 Mart 2017
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2017
Nerede oy kullanacağım? - YSK seçmen yeri sorgulama sayfası18 Şubat 2017
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay SINDIR Selçuk'u Ziyaret Etti.17 Şubat 2017
AK Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Basın Açıklmasında Bulundu10 Şubat 2017
Kocaoğlu ve Güven Selçuk’u Ziyaret Etti.10 Şubat 2017
AK Partili başkanlardan Ankara mesaisi: Projeleri anlattılar10 Şubat 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü Basın Açıklaması Yayınladı09 Şubat 2017
CHP Milletvekili Musa ÇAM Selçuk Ve Torbalıyı Ziyaret Etti.06 Şubat 2017
AK Partili Kaya: "Atatürk'ü CHP'den kurtaracağız"06 Şubat 2017
CHP Selçuk Ayaktaydı18 Ocak 2017
CHP İzmir’de koordinatör rotasyonu: Kim/hangi ilçede görevli?28 Kasım 2016
Kaybedilen 8 ilçeye yakın takip02 Ekim 2016
CHP Selçuk Kuruluş Yılını Atatürk Anıtına Çelenk Koyarak Kutladı.11 Eylül 2016
Selçuk MHP İlçe Teşkilatı Görevden Alındı20 Ağustos 2016
​CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramını Kutladı07 Temmuz 2016
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU İZMİR’DE17 Haziran 2016
HALK ARENASI " 22 NISAN CUMA GUNU SAAT 20:30 'DA CITTANTICA' DA20 Nisan 2016
CHP Selçuk,Cumhurbaşkanı,Başbakan için Suç Duyurusu13 Nisan 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Parti Binası Önünde Basın Açıklması17 Mart 2016
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısını yaptı.04 Mart 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı24 Şubat 2016
CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2016
Mecliste Bir İlk Yaşandı03 Şubat 2016
MUHALEFET KONUŞUYOR "CHP'li Kasaboğlu İle Dobra Dobra"03 Şubat 2016
CHP Selçuk İlçe Örgütü Dayanışma Yemeğinde Buluştu01 Şubat 2016
Sertel’in ‘ölüm yolu’ isyanı ses getirdi!29 Ocak 2016
Selçuk Ak Partide Üyeler Yenileniyor29 Ocak 2016
Vatan Partisi Selçuk İlçe Örgütü Kongreye Gidiyor19 Ocak 2016
Üç Başkan Selçuk'u Ziyaret Etti08 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Ocak 2016

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
En Çok Okunan
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH