YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim
29 Mart 2019
Bu haber 1071 kez okundu
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

CHP Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel’e destek olmak için Selçuk’ta düzenlenen Bahar Mitinginde konuşan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, halka çağrı yaptı:  “İttifak sözdür, söz namustur ve sahip çıkmak çıkacağız. Burada çok isterdik ki ittifak olsun ama olmadı. Buradan Selçuk’taki tüm iyi insanlara sesleniyorum, evvelden olmayınca sandıktan olur, kim öndeyse onda birleşmek Selçuk’a korkulu rüya göstermemek lazım.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, pazar yerinde düzenlediği Bahar Mitinginde coşkulu kalabalıkla buluştu. CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in destek için geldiği mitingte tam bir şölen havası yaşandı. CHP Önceki dönem Milletvekili Musa Çam, CHP Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil ve meclis üyesi adayları ve partililerin katıldığı mitingde alanı dolduran binlerce Selçuklu baharın gelişini hep birlikte kutladı. Konuşmaların ardından Havva Karakaş ve Moğollar konseri ile Selçuklular eğlenceye doydu.

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, coşkulu kalabalığı daha da coşturan konuşmasında Millet İttifakı’nın yapılmadığı Selçuk’ta İyi Partililere önemli bir çağrı yaptı ve ‘birlik’ mesajı verdi. Özel, “Biz CHP olarak Selçuk’tan beklentiliyiz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de bir ittifak var. Dededen CHP’li olan ben İyi Parti ile ittifak olduğu için Manisa’da ilçem Yunus Emre’de de İyi Parti’ye, Büyükşehir’de de İyi Parti’ye oyumu basacağım. Ben İyi Parti’nin güneşine baktığımda 6 ok hükmü görürüm. İttifak sözdür, söz namustur ve sahip çıkacağız. Burada çok isterdik ki ittifak olsun, olmalıydı ama olamadı. Ama buradan Selçuk’taki tüm iyi insanlara sesleniyoruz, evvelden olmayınca sandıktan olur, kim öndeyse onda birleşmek Selçuk’a korkulu rüya göstermemek lazım. Kimin önde olduğunu da bakınca görmek lazım” diye seslendi.

FİLİZ SELÇUK’U, SELÇUK FİLİZ’İ HAK EDİYOR

Konuşmasının başında “Alnının terini toprağa, tezgaha damlatarak bereket fışkırtan ve ailesini geçindirmeye çalışan yüreğinde vatan, millet sevgisi, aklında Atatürk ilke ve devrimleri olan, haram ve yalandan korkan güzel Selçuk’un güzel insanları hepinize merhaba” diyerek başlayan Özel, “Buraya bir büyük başlangıca şahitlik etmeye, cumhuriyeti getiren ve hepimizin her şeyimizi borçlu olduğumuz cumhuriyetin her yaştan güzel kadınlarının en mutlu gününde Selçuk’un en güzel gününe katkı sağlamaya geldim. Selçuk’un evladı, başarılı, genç bir kadın, iyi bir yönetici, iyi bir eş ve mükemmel bir anneyi Selçuk bugün bağrına basıyor. Onu ekibiyle birlikte ilk gördüğümde dedim ki Filiz bu görevi hak ediyor ve Selçuk da Filiz başkanı hak ediyor.. Bugün buraya onu dinlemeye onu sizlere emanet etmeye ve Selçuk’un beş yıldan sonra hak ettiği bir başkana kavuşmasına şahitlik etmeye geldim. Onun dili sevgi dili, söylemleri yapacağı icraatlara yönelik, Selçuk’u seviyor heyecanlı; iyi bir kent yönetmek, çocukları yaşlıları kucaklamak, dezavantajlı gruplar için projeler yapmak, esnafa sahip çıkmak, kadın emeğini görünür kılmak, turizmi ve geliri arttırmak, insana dokunan projeler yapmak istiyor ama karşısında umut siyaseti yok. Onlar umudu tüketmiş, onlar korkunun diline, tehdide, karşısındakine acımazsızca saldırmaya, hakaretler etmeye başlamışlar. Bunu niye yaptıklarını ben söylemeyeceğim” açıklamalarını yaptı.

CUMHURİYET KADININA, EVLADINIZA HADSİZCE SALDIRIYORLAR!

AKP’nin başkan adayı Osman Başterziye’ye geçmiş olsun dileklerini ileten CHP’li Özel, “Yüreğimiz ağzımıza geldi, bilgi aldık, ardından AKP’nin İzmirli yöneticisi dedi ki siyasi bir yönü yoktur başka mevzudur. O kısmı bizi ilgilendirmez ve bu meseleyi orada bıraktılar hepimiz üzüldük. Ama sonra birilerinin aklına doğrular yerine algı operasyonu yaparak, kolay yoldan duygu istismarı yapmak, haksız ve hadsizce saldırının siyasi olduğunu söylemek geldi. O zaman bunu yaptıran biri vardır ama onun adını da koyamıyorlar. Bu salondaki güzel insanlar sözde bile şiddeti istemiyor. Algı yaratmaya çalıştılar, hadsizin biri kampanya yapmaya devam ettiniz diye bu güzel insana, evladınıza, bir cumhuriyet kadınına, Selçuk hanımefendisine hadsizce saldırmış. Buradan söylüyoruz Türkiye’deki tüm adaylarımız, ittifak adaylarımız, demokrasiye inanan herkese ve ona göre oy kullanan herkesi kibirle yukardan bakıp küçük görmeye çalışmayın” diyerek CHP Adayı Sengel’e sahip çıktı.

“SELÇUK ŞİMDİ SİZE NEDEN İNANSIN?”

Selçuk halkına pazartesi gününü düşünerek sandığa gitmelerini isteyen CHP’li Özel, şunları dile getirdi: “Pazar günü sandığın başına gidiyor geleceğimize, Selçuğumuza, başkanımıza sahip çıkıyoruz. Bugün Selçuk’ta Filiz başkanın sevgi dolu, umut dolu, kucaklayan adaylığını ve 31 Mart sonrası bir anne, abla gibi; kardeş gibi Selçuk’a nasıl sahip çıkacağını bilmeyen yok. Buradan AKP’li, MHP’li kardeşlerimize sesleniyoruz. Gün Selçuk’a sahip çıkma günü. Verilen sözler tutulmadı, buna bir sarı kart göstermek, uyarma, kulak çekme günü. Yapmazsanız ne olur? Herkes geri oy verdi diye düşündükleri için de 4 sene boyunca anamızı ağlatmaya devam ederler. Yerel seçimde de bir gerçek var. Bu Selçuk, 5 senedir AKP’nin bu daha iyi yönetir dediği kişi tarafından yönetiliyor ama Selçuk 5 yılda neler yaşadığını biliyor. Madem o kişi iyiydi neden değiştirdin, madem kötüydü neden 5 yıl önce getirdin. Size Selçuk şimdi neden inansın. Bunu enine boyuna düşünmelisiniz. Bir yandan Pazar gününün heyecanı var, bir yandan pazartesi var. Filiz başkan, kutuplaştıranlara inat Selçuk’u kucaklaştırmak, ötekileştirmeye inat, şeytanlaştırmaya inat, kardeşleştirmeye, ötekinin hakkını savunmaya geliyor. Selçuk’un bazı oyunlara gelmemesi lazım. Geçen seferki aday görece daha demokrat kimlikli biriydi ama 5 yıldır ne yaşadığınızı biliyorsunuz. Bu seferki aday safkan AKP’li olduğu halde bir logosu yok, seçim bürosu önünde cumhurbaşkanı yok, AKP adayı olup da AKP’liliğini Selçuk’tan gizliyorsan Selçuk bir oy kullanacaksa CHP’ye verir. Görevin başına Filiz, Selçuk’un başına iyi şeyler gelecek. Selçuk’a hizmete, aranızda dolaşmaya devam etmek için, elinizi tutmak için gözüne bakmak için kapısını çalmadan girin diye evladınız, kızınız, Selçuk’ta tarih yazmaya geliyor.”

“31 MART’TA REKOR KIRDIRALIM”

CHP’li Özel son söz olarak rekor oy çağrısı yaptı. Özel, “Son sözüm şu olsun, 40’tan fazla il, 250’ye yaklaşan konuşma, sesin en sonu Selçuk’a kaldı hakkınızı helal edin. Ben sizin kadar heyecanlıyım, seçim gecesi ilk bakacağım sonuçlardan biri Filiz başkanın karnesi olacak. 5 pekiyi verelim, İzmir Büyükşehir’de Tunç Soyer’e burada Filiz Ceritoğlu Sengel’e rekor kırdıralım. Seçim gecesi korna, davul zurna ile kimseyi rahatsız etmeyeceksiniz. Onlar yaptı yok. CHP’de intikam yok. Buradan söz veriyoruz, seçim gecesi Filiz başkan sevinecek, CHP sevinecek, Selçuk sevinecek ama kimse üzülmeyecek. Seçimin ertesi gününden itibaren onlar bize, yöneticilere ne dediyse dedi, Filiz başkan, CHP’liler hepsini unutacak, pazartesiden itibaren Selçuk’un yaralarını sarmaya, birlikte düğün dernek yapmaya, yas tutmaya tarih yazmaya başlıyoruz. CHP adına genel başkanın vekili olarak bu güzel insanı, bu çalışkan evladınız cumhuriyet kadınını size emanet ediyorum. Selçuk da ona emanet” dedi.

CHP ADAYI SENGEL: ÇIĞ OLDUK AMA BAZILARINI BU KORKUTTU!

Hafif yağmur altında yaptığı konuşmasına “Hoş geldiniz” diyerek başlayan CHP Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, ilçenin 31 Mart’ta filizleneceğini, çiçekler için can suyunun şimdiden geldiğini belirterek “Evren şahidimiz olsun” dedi. “Size baktığım zaman gözlerinizdeki umut ışığını, Selçuk’a ve geleceğe ilişkin umutlarınızı görüyorum” diyen Sengel, şöyle devam etti: “Çünkü hayallerimiz bir ve tek, Selçuk için, gelecek için hayallerimiz aynı o yüzden çok mutluyum. Her şey bir kartopu ile başladı, bu meydanda yağmura rağmen duran insanlar, beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Şu anda o kartopu kocaman bir çığ oldu, biz umuttan, hizmetten, projelerden söz ederken bazılarını bu çığ fazlasıyla korkutmuş. Çünkü gördüler bu işin yürekten yüreğe yapıldığını, gönülle yapıldığını, kendi anketlerinde bile geride kaldıklarını gördüler. Ben hayatımın hiçbir döneminde adaylık süreci ve son zaman kadar farklı duygular yaşamadım. Siyaseti başka bir boyutta yaptığım için korku, öfke ve saldırgan tavırlarıyla adayların attıkları iftiralar, yalanlar, karalama politikalarını gördüğümde çok öfkelendim. Ama sonra size baktım dedim ki öfkelenmeye lüksün yok çünkü biz umutları filizlendiriyoruz, kocaman yüreklerle bu işi yapıyoruz. Öfkemi hep sineme çektim, çekeceğim. Çünkü güneşi balçıkla sıvayamazlar ve sıvatmayız. Ben size güvendim. Bu bahar hepimizde bambaşka olacak. Selçuk’a AKP’den kurtarmak için hep birlikte yürüyoruz.”

KENDİ KUYULARINI KAZMAYA DEVAM ETTİLER…

Kendisinin üzerinden çeşitli karalama kampanyaları yapmaya çalışanların amaçlarına ulaşamayacaklarına vurgu yapan Sengel, “Ben her daim barışçıl bir dil kullanmaya çalışıyorum. 31 Mart geçecek, aynı cenazeye, düğüne gitmeye devam edeceğiz. Ama bazı şeyler için biraz ayıp oluyor. AKP adayının başına gelen üzücü olaydan sonra Türkiye gündemine oturabilecek şekilde genel başkan yardımcıları siyasi bir olay değil dedi. Ancak Belevi’nde yapılan mitingde bir milletvekilinin bunu siyasi malzeme haline getirip demokrasiye, gönül belediyeciliğine atılan kurşun demesi kabul edilemez. Bundan sonra da bir laf yok. Budan sonra söylenecek olunan sözü Belevililer, Selçuklular, Selçuk’un tüm mahallelileri söyleyecek. Biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz diyerek sandıkta cevap verecekler. Bu seçim süresi içerisinde o da yetmedi, miting meydanlarında bana da, aileme de laf söyleniyor. Ben hiç oralı olmuyorum gocunmuyorum. Çünkü benim tek bir amacım var o da Selçuk’ta doğru işleri doğru şekilde yapmak. Biz kendimizi değil kentimizi düşünüyoruz. Ben hiçbir zaman ağzımı açıp bir şey söylemedim. Hastane, TOKİ olaylarıyla ilgili cevap verdim. Filiz gelince belediye çalışanlarını çıkaracak dediler genel başkanımızın geldiği mitingde CHP belediyeleri kimsenin ekmeğiyle oynamayacak dedim, yine altını çiziyorum. Ben bunları söyledim ama kendi kuyularını kazmaya devam ettiler. Selçuk’ta kendi tırnaklarıyla bir yerlere gelmiş insanlara, rahmetli olan ve kayınpederim olan Vehip Sengel’in emeklerini yok saydıracak olan hiçbir şeye de eyvallah demem. Bu da bilinsin. Kente değer katmış ve belediye başkanlığı da yapmış olan tüm eski belediye başkanlarımıza kente kattıkları için teşekkür ediyorum. Neden biliyor musunuz çünkü kentini düşünen bütün belediye başkan ve meclis üyelerine selam ediyorum, vefat edenlere de baş sağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

SENGEL: SELÇUK’U AVUCUMUN İÇİ GİBİ BİLİRİM, GEL YARIŞALIM

“Hak, hukuk, adalet bizim siyaset anlayışımız” diye sözlerine devam eden CHP Adayı Sengel, İyi Parti Adayı Levent Görür’ün kendisini hedef alan konuşmalarına da cevap verdi. Sengel,”İnanın gece gündüz demeden çalışıyorum. Çocuklarımızla, gençlerimizle, tecrübelilerimizle çalışıyoruz. 5 yıl da böyle devam edecek emin olun. Ancak ben kendime dair bir şey söylemem ama asla hakkı yeneni de ezdirmem. Levent bey sanırım Türkiye çapında ittifakta olduğumuzu unuttu, bakıyorum Millet İttifakı’nın Büyükşehir adayı Sayın Soyer’e bir kez olsun oy istemedi. Evet Selçuk’ta ittifak değiliz ama Türkiye’de olduğumuz için ben hiç ağzımı açmadım ama bu kadar da olmaz. Ben diyorum insanlar beni tanıyor ben Filiz, bu toprakların kadını, babasıyla birlikte inşaata gidip oralarda menemene ekmek banan Filiz, emek nedir bilirim. Emek akan alından öperim. İsabey’de okudum, Selçuk lisesinden mezun oldum avucumun içi gibi bilirim Selçuk’u gel yarışalım.. Siyasete hep cinsiyetsiz baktım ama o kadılar evde eşlerini, çocuklarını bırakıp seçimlerde çılgın gibi çalışıyorlar, emeklerine duymuyorsanız bile o kadınlara saygı duymak zorundasınız. İşlerine geldiği zaman kadınlar çiçektir, işlerine geldiğinde yürü kadın siyaset vitrinine çık ama işlerine gelmediği zaman kadınlar çirkeftir. Senin genel başkanın bir kadın ve Türkiye’ye kadın eli değsin diyorsun şimdi bu söylenenler ne. Ben kabul edemiyorum ve sizlerin de kabul etmediğinizi biliyorum. Siyaset ince bir çizgi. Söylediğin lafın nereye gideceğini bileceksin. Emeği, ilkeleri için çalışan herkesin emeğine sağlık. İnandıkları için mücadele edenleri de başka partilerin çalışanların da emeğine sağlık demeyi ben biliyorum, sen de bileceksin. Bu kentte hayallerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Senin hayalin de benim hayalim biz bu hayalleri geçekleştirmeye geliyoruz. Hayallerinize sahip çıkın. Anadolu kadınları, cephede savaşan ve zafer yaşadığında zeybek oynamasını bilen kadınlara kocaman bir alkış.”dedi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı İlçemizi Ziyaret Etti.20 Haziran 2020
CHP'li Torun: Bu şekilde giderse belediyelerimiz kapısına kilit vuracak!13 Mayıs 2020
CHP'den iki eski başkan için flaş karar18 Mart 2020
Selim Girbiyanoğlu Genel Mekezin Taktiriyle AKP Selçuk İlçe Başkanı Adayı Oldu.07 Mart 2020
AKP Selçuk İlçe Kongresi Ne Zaman?25 Şubat 2020
Başkan Soyer'den Deniz Yücel'e ziyaret14 Şubat 2020
CHP Gençlik Kolları yine hatırlattı: 'FETÖ’nün siyasi ayağı Recep Tayyip Erdoğan’dır’14 Şubat 2020
Başkan Yücel’in ikinci dönemi resmen başladı13 Şubat 2020
37. Olağan İl kongresi CHP Selçuk tarihinde İlklerinde yaşanmasına neden oldu.10 Şubat 2020
CHP’de ilçe başkanlarından gövde gösterisi: 30’da 30 Yücel’e destek!04 Şubat 2020
Yücel Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.28 Ocak 2020
CHP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI13 Ocak 2020
Başkan Sengel’den kongreye damga vuran konuşma04 Ocak 2020
Gözler 2020’nin ilk kongresinde: Selçuk’ta dengeler ne durumda?03 Ocak 2020
Ülgür partiden ihraç edildi!03 Ocak 2020
CHP KADIN KOLLARINDAN EFES SELÇUK KAMUOYUNA25 Aralık 2019
Davutoğlu’nun kurduğu partinin A takımındaki isimler dikkat çekti! İzmir'den 3 isim var13 Aralık 2019
CHP'LİLER KIRMIZI LİSTEDE BİRLEŞTİ02 Aralık 2019
DELEGE SEÇİMLERİNDE KIRMIZI LİSTE DAMGA VURDU28 Kasım 2019
​CHP'den İzmir'de zirve: Kılıçdaroğlu'ndan başkanlara teşekkür, hükümete 'emekli maaşı' tepkisi!22 Kasım 2019
Eski Belediye Başkanı Partiden İhraç Edildi21 Kasım 2019
Kavga edeni partide tutamayız!04 Kasım 2019
CHP İlçe Örgütü Alçakça saldırıyı Kınadı30 Ekim 2019
CHP'de kongre süreci başladı: Listeler askıda!21 Ekim 2019
CHP'de 'kongre maratonu' bugün başlıyor!14 Ekim 2019
Vatan Partisi'nden Diyarbakır anneleri için imza kampanyası24 Eylül 2019
Sengel Genel Başkanı Genel Merkezde Ziyaret Etti.18 Eylül 2019
​KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUKLULAR’A TEŞEKKÜR ETTİ08 Eylül 2019
Çıray'dan CHP'li belediye başkanlarına destek açıklaması02 Ağustos 2019
Lider’den Afyon kampında başkanlara net talimatlar: Akrabam olsa dinlemeyin!26 Temmuz 2019
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"23 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU15 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018

VİDEOLAR


 
 
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR


 
..
             
                  
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH