YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!
05 Kasım 2018
Şengül, AK Partili 7 tane ilçe belediye başkanı için ise, “Birçoğuyla ilgili karar verilmiş durumda. Partimizin oyu altına düşen belediye başkanı ile yollarımızı ayırırız. Başarısızdır!” diye konuştu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, 2019 yılında gerçekleşecek yerel seçimler için konuşurken, “Biz çalışmalarımıza çok önceden başladık. Adaylarımızın birçoğu netleşti bile… Biz geçmişten çok dersler çıkardık. 30 ilçemizin 25’inde adayımız belli oldu” dedi. Şengül, AK Partili 7 tane ilçe belediye başkanı için ise, “Birçoğuyla ilgili karar verilmiş durumda. Partimizin oyu altına düşen belediye başkanı ile yollarımızı ayırırız. Başarısızdır!” diye konuştu.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Sonsöz TV’de yayınlanan, ‘Günaydın Ege’ programına konuk oldu ve Fatih Yapar ile Aslı Eren’in sorularını yanıtladı.

İl Başkanı Şengül, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlere dair konuşurken partisinin çalışmaları üzerinden önemli mesajlar verdi. AK Parti kulislerinde birçok isim Büyükşehir ve ilçe belediyelerine adaylıklar noktasında dillendirilirken Başkan Şengül, işleyecek takvime ve sahaya sürülecek adayların belirlenmesine yönelik yapılacak çalışmalar için bilgilendirmede bulundu.  

Ayrıca son günlerde kentte Sayıştay raporlarına yansıyan rakamlar üzerinden yaşanan tartışmaya da değinen Şengül, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) yerel iktidardaki temsilcilerini sert bir dille hedef aldı.

İNANILMAZ ENERJİ HARCADIK
Mevcut görevini ikinci kez sürdüren Şengül, partisinin kurulduğu ilk yıllardan itibaren gelinen sürece dair bilgi verdi ve “Parti ilk kurulduğunda biz heyecan oluşmuştu. Normalde yıllar geçtikçe heyecan, motivasyon azalıyor. Onu kaybederseniz teşkilatlarda atalet, durağanlık oluşur. Bu sokağa da yansır. Biz de teşkilatlar hep diri tutulur. Kongrelerde hep değişim yaşanır. Ben ikinci kez geldiğimde herkesi teşkilat içine çekmeye, kırgınlıkları ortadan kaldırmaya çalıştık. İnanılmaz bir enerji harcadık. Geldiğimiz nokta hedeflediğimiz nokta olmasa bile çok yaklaştık. Mahalle teşkilatlarımıza kadar indik ve çalışıyoruz. Ben başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Koşturuyoruz” dedi.

İZMİR’İN, ‘AK PARTİ İKTİDAR GELİRSE YAŞAM TARZIMIZA MÜDAHALE EDER’ DİYE BİR KAYGI TAŞIDIĞINA İNANMIYORUM!
AK Parti’nin İzmir’de iktidar olduğu takdirde yaşam tarzına müdahale etmeyeceğini ifade eden Şengül, “Bu tamamen bir algı… İzmir’in aslında samimi bir şekilde böyle bir şey hissettiğine inanmıyorum. AK Parti’nin yerelde iktidara geldiği takdirde yaşam tarzına müdahale edeceğine İzmir’in inandığını ve bundan endişe taşıdığına inanmıyorum. Her parti kendi tabanını canlı ve diri tutmak ister. İzmir’de CHP bunu gündemde tutuyor. Bunun sanal olduğuna yürekten inanıyorum. Makul ve mantıklı düşünen sıradan bir vatandaşın 16 yıldır birçok büyükşehirde iktidarda olan AK Parti’nin böyle bir şeyi diğer yerlerde yapabileceğin görürdü. Birçok yerde bu hissedilirdi. AK Parti karşıtlığının oluşturduğu bir gölge. AK Parti’ye karşı olmanın gerekçesi gerekli. Bir gerekçe olmalı. Yaşam tarzı, cumhuriyet ön plana çıkartılıyor. Bizimkiler de buna düşüyor. Yapmadığım bir şeyden dolayı açıklama yapmam gereksiz” diye konuştu.

BENİM TEŞKİLATIMDA KORDON’DA RAKI İÇEN DE VAR!
Şengül, “İzmir’deki vatandaşlarla birebir konuşun, AK Parti’nin kendi yaşam tarzına tehdit olduğuna inanmıyor. Şu olabilir; insanların kendine göre bir yaşam tarzı var, kendi zihin dünyasında AK Parti’nin yaşam tarzıyla kendi yaşam tarzının örtüşmediğini düşünebilir. Onun kafasında bir AK Partili insan düşüncesi var. AK Parti daha dindar, muhafazakar, kapalı… Bununla örtüşmeyin tehdit olarak alılıyor. Bu tehdit değil. Ben il başkanıyım. Teşkilatımdaki insanların yaşam tarzlarını biliyorum. Her düşünceden insan benim teşkilatımda var. Herkes var. Liberal de var, muhafazakar da var, Kordon’da rakı içen de var” dedi.  

AK PARTİ’NİN YAŞAM TARZINA MÜDAHALE ETMESİ İÇİN İZMİR’İ ALMASINA GEREK YOK
“AK Parti Türkiye’nin ortalamasıdır” diyen Şengül, “ Yüzde 50 oy alıyorsanız bu yüzdenin içinde herkes var. Bazılarının oranı düşük olabilir. Kaygıları var, tehdit var! Bunu sorgulamak lazım. AK Parti’nin yaşam tarzına müdahale etmesi için İzmir’i almasına gerek yok. İktidarda mıyız, kanunları, yasaları biz çıkarmıyor muyuz, çoğunlukta değil miyiz? Bir yasa çıkarırsınız müdahale edersiniz. İnsanlar böyle olmadığı halde inanıyor. Hiçbir zaman AK Parti’ye oy vermemiş ve oy vermeyi de düşünmeyenler AK Parti’yi tehdit olarak görüyor” yorumunu yaptı.  

TAYYİP BEY, GAVUR İZMİR ASLA DEMEDİ!
Şengül, “Tayyip Bey, ‘Gavur İzmir’ diye bir şey asla söylemedi. Sokakta insanlar söyledi diyor. Duydun mu? Belgesi var mı? Yok! İşine geldiği için satın alınmış. ‘Gavur İzmir’ söyledi diyen kişinin kesinlikle AK Parti ile arasında duvar vardır. Ötekileştirmiştir. Bizim bunlara yapabileceğimiz bir şey yok. İkna etmek gibi bir derdimiz yok. Onların da ikna olmak gibi bir dertleri yok. Hizmetle alakaları yok. Saygı duyuyorum ama insan yapmadığı bir şeyle suçlanırken rahatsız oluyor. Samimi olmak lazım” dedi.

30 İLÇENİN 25’İNDE ADAYLARIMIZ HAZIR!
Yerel seçimler sürecine değinen Şengül, aday adaylarıyla ilgili ise, “Biz çalışmalarımıza çok önceden başladık. Adaylarımızın birçoğu netleşti bile… Biz geçmişten çok dersler çıkardık. 30 ilçemizin 25’inde adayımız belli oldu. Biz ilçe teşkilatlarımızla da sürekli konuşuyoruz” açıklamasını yaptı.

1 OCAK’TA İLÇE VE BÜYÜKŞEHİR ADAYLARIMIZ NETLEŞMİŞ OLARAK SAHAYA İNECEĞİZ!
‘Nasıl aday belirliyorsunuz?’ sorusunu yanıtlayan Şengül, “Birçok şeye bakıyoruz. Adayın profiline bakıyoruz. Kimdir? Ne işler yapmış? Geçmişinde bir defosu var mı? Başkan seçildiğinde liderlik vasfı var mı? 15-20 kriter var kafamızda. Onlarla ilgili değerlendiriyoruz. Bir ilçede belki 10 aday adayı vardı ama süreçte kimse çıkıp açıklamadı. Kamuoyu araştırmaları yapıyoruz. Teşkilatlarımıza soruyoruz. 2 aydır çalışıyoruz. Sahaya ismini sürüyoruz, tepkilere bakıyoruz. Ciddi kademe aştık. 5 Kasım ile 12 Kasım arasında başvurular yapılacak. İstişareleri yapacağız. İlçe ve Büyükşehir adayları belirlendiğinde ne söyleyeceğiz? İzmirli bizden ne bekliyor? Bunların hepsinin çalışmalarını gerçekten yoğun bir şekilde yapıyoruz. Biz bunların reklamını yapmıyoruz. İzmir olarak genel merkez dışında bir takvim belirledim. Önden yapıyordum. Genel merkez takvimi geldiğinde ona da uydum. Aralık ayında adaylarımızı, ilçelerle ilgili söylemleri netleştirmiş olacağız. 1 Ocak itibariyle sahaya inip nerede ne söyleyeceğini hazırlamış olacağız ve İzmirlinin karşısına çıkacağız” dedi.

ADAYLARIMIZ TEŞKİLAT AĞIRLIKLI OLACAK!
Çıkarılacak adayların daha çok teşkilattan seçileceğine vurgu yapan Şengül, “Teşkilatta görev almış kişileri tercih etmek istiyoruz. Her yerde bu böyle olur demiyorum. Birçoğu teşkilatlarımızda görev alan isimler olacak. Bürokrasiyi çok tercih etmiyorum. STK, derneklerde görev almış kişiler olabilir. Siyasetle iç içe olmuş insanlar var. Bürokrasi, teşkilat, STK ağırlıklı bir üç ayaklı yapı var. Ama ağırlık teşkilat olacak. Sizin yol arkadaşlarınız var. Bazı yerlerde tepeden birini koyarsanız orayı bitirirsiniz. 2004 ve 2009’da belki tecrübesizdik ama şimdi atlattığımız seçimler var. Ben yaptım oldu demiyoruz” diye konuştu.

PARTİ OYUNUN ALTINA DÜŞENLERLE YOLUMUZU AYIRIRIZ!
Kentte görev yapan AK Partili belediye başkanlarının durumuna dair açıklama yapan Şengül, “7 belediye başkanımızla ilgili sürekli araştırmalar yapıyoruz. Birçoğuyla ilgili karar verilmiş durumda. Bir belediye başkanı çok başarılı olabilir, tabanla ve halkla iletişim kuramadığı için yaptıklarının bir anlamı olmuyor. Partimizin oyu altına düşen belediye başkanı ile yollarımızı ayırırız. Başarısızdır! Özellikle yerel seçimlerde küçük partilerin oyları büyük partilere dağılıyor. O pastayı kim büyütebilirse onunla yol yürüyeceğiz. Büyük çoğunluğu devam edecek. Bir, iki belediyeyle ilgili soru işareti var. Sıkıntı demiyorum ama değerlendiriliyor. 7 ilçenin 7’si de devam edebilir. Devam etmeyecek diyerek karar aldığımız bir ilçemiz yok” dedi.

KAFAMDA HER ZAMAN PROFİL VAR!
Büyükşehir Belediyesi noktasında izlenecek yol haritası üzerinden konuşan Şengül, kulislerde bazı isimlerin öne çıkmasını değerlendirdi. Şengül, “Büyükşehir ile ilgili sunacağım profil her zaman kafamda var. Genel merkezle paylaşacağım. Nasıl ilçelerde çalışmalarımız var ise büyükşehir ile ilgili de kafamızda tasarladığımız ciddi bir çalışma var. Zamanı geldiğinde paylaşacağız. İsimler beni ilgilendirmiyor. Genel kriterler üzerinden bakıyorum. Her ismin artısı ve eksisi var” yorumunu yaptı.

BÜYÜKŞEHİR BÜROKRATLARININ VADESİ GEÇMİŞ!
Yerel iktidara eleştirilerde bulunan Şengül, “İzmir hor kullanılmış, bakılmamış. Allah nasıl vücudu bize emanet etmiş ise emanet olan İzmir’e bakılmamış. İzmir’in bakımsızlıktan ötürü canı sıkkın. Ama biraz bakıma alındığında, çok az dokunuşlarla dünyada marka olacak bir şehir. İzmir’in muhteşem doğasını ön plana çıkaracak, betonlaştırmadan, çağı yakalayacak bir şehir oluşturacak bir potansiyele sahip. İzmir şu an büyükşehir binasına kapanmış. Bürokratların vadesi geçmiş. Kusura bakmasınlar da! İzmir’e yük oluyorlar. 5-10 kişilik bir kadroyla İzmir’i uçurursunuz. 15 yılık iktidar var biz vizyon sunar insan ya! İzmir modeli lafta var. Her şey havada!” dedi.

KOCAOĞLU’NA: ULAN SUSTUN SUSTUN…
Sayıştay raporlarına yansıyan rakamlar üzerinden başlayan ‘Zübük’ tartışmasına değinen Şengül, “Bir insan rakamları çarpıtıyorsa, işine gelen rakamları ön plan çıkarıyorsa orada ‘Zübük’lük vardır. Seçim yaklaştı, ben söylemiştim. Bunlar 4 buçuk yıl yatar yatar, 6 ay kala söyletecekleri 3-4 şey var. Bunlardan bir tanesi cumhuriyet… Her yere abartılı afişler asıyorlar.  Bundan rahatsız değilim ama örnek vermek için söylüyorum. Belediyelerimize de söyledim. Her yeri donatın dedim. Bu afiş ve pankartları seçim zamanı dışında her cumhuriyet bayramında yap. Aziz Bey durdu durdu çıktı konuştu. Ulan sustun sustun, şimdiye kadar yaşam tarzına müdahale olmadı da 6 ay kala mı oldu? Çıktı bunları söylüyor. ‘Zübük’lük budur işte! Hükümet tüm yatırımları engelliyor diyorlar. İl başkanı oldum dosyayla bize geldi. İnanın bize sunduğu dosya yapılacakların yüzde 5’i bile değil. Ona rağmen aldık tüm bakanlarla görüştük. Büyük çoğunluğu çözüldü. Diğer illerle farkı yok. Takip edilmiyor. Bürokraside takip etmezseniz unutulur. Bizim belediyelerimizde bile oluyor” dedi.

CUMHURBAŞKANI KENDİ BELEDİYESİNE RANDEVU VERMEZ AZİZ BEY’E VERİR, BİNALİ BEY İZMİR’E ÇOK CÖMERT DAVRANDI!
Merkezi hükümet olarak İzmir’e yapılanlardan örnekler veren Şengül ayrıca, “Randevu verilmedi diyorlar. Cumhurbaşkanı kendi belediyesine randevu vermez Aziz Bey’e verir. Kimden istiyorsa bir günde randevu alayım. Randevu isteyip de alamadığı kimse yok. Binali Bey İzmir’e sürekli geliyor. Geldiğinde baş başa konuşuyorlar. Binali Bey İzmir’e çok cömert davrandı. Kimin neler yapması gerekiyor ve neler yapmıyor onlara bakmak lazım. İzmir-İstanbul otoyolu bitiyor mu? Ankara- İzmir hızlı treni yapılıyor mu? Havalimanı dünyada sayılı havalimanları arasında… Dev bölge hastanesi yapıyoruz. İlçelerde hastanesi olmayan ilçe yok. Eğitimde cumhuriyet tarihinden fazla derslik yaptık. Merkezi hükümet ne yapacak? Otopark, yeşil alan, içerideki yolları biz mi yapalım? Millet bahçesi için şehir merkezlerinde planlama yapıyoruz. 16 yılda İzmir’e 70 milyar yatırım yapmışız. Ekleneceklerle 150 milyara yakın yatırım yapmış olacağız. 15 yılda ne kadar yatırım yapmışlar? Sosyal demokratların tipik özellikleri var. Konuşurlar. Her şey kağıt üzerinde. Yolları daralt, trafik sorunu çözülsün. Çözüme bakar mısınız? 30 yıldır İzmir’deyim, neler değişti? Merkezi hükümetin yaptığı otoyollar ve planlamayla ilgili yapılan yeni merkezler… Yatırımcının önünü aç. Yatırımcılar kaçıyor” diye konuştu.

CHP, İZMİR’DE ÇATIŞMADAN BESLENİYOR, ÖZELLİKLE KAVGA İSTİYORLAR
Şengül, “CHP, İzmir’de çatışmadan besleniyor. Özellikle kavga istiyorlar. Ben Kocaoğlu’na, milletvekillerine, il başkanına cevap da vermem, işime bakarım. Halk en güzel takdiri yapacak. İzmirlinin karşısına çıktıklarında neyi sunacaklar? Biz onlardan çok daha hazırlıklıyız” dedi.   

HER PROJEYE DAVA AÇIYORLAR!
“İzmir’e bir şey yapılmak istenip de dava açılmayan proje yok” diyen Şengül, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve meslek odalarına yüklendi. Şengül, “Odalarda üyelerin büyük çoğunluğu büyükşehir ve ilçe belediyelerinde çalışıyor. Odaları ben biliyorum. Kendi meslek odamı tanıyorum. Odaların objektif, siyasetten arındırılmış bir şekilde olması gerekiyor. Bakanlıkların yaptıkları bütün büyük projelere dava açıyorlar. Büyükşehir kamuoyundan korktuğu için belki Tüp Geçit projesine dava açamıyor ama arka taraftan bakınca girift ilişkileri var.  Dava açılan projeleri nasıl yapalım? Hukuk devletiyiz. Hükümet ne yapsın? Biz yine devam edeceğiz. Durdurmadık. Ama işi uzatıyor. Durduğumuz yerde patinaj yapıyoruz” ifadelerini kullandı. 

O KONU BENİ AŞAR!
‘Milletvekillerinden aday gösterilecek olanlar var mı?’ sorusunu yanıtlayan Şengül, “O konu beni aşar. Onu genel başkanımız, cumhurbaşkanımız bilir” dedi. İlçe başkanları içinden belediye başkan adaylığını açıklayacak olanların durumuna da değinen Şengül, “7-8 tane ilçe başkanımızla mutabık kaldık. Zamanı gelince istifalarını alacağız. Belirlenen ilçe başkanları istifa edecekler. Seçim takvimi sürecinde görevlerini bırakacaklar. Bu ay içinde istifalarını verecekler” diye konuştu. Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
GENÇ ADAY ADAYI EMİR CÖMERT'TEN VİZYON ÇIKIŞI21 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
EMİR CÖMERT ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI19 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018
Çam’dan Baroya ‘güvenlik’ çağrısı19 Haziran 2018
"Çocuk işçilikle etkin mücadele şart"12 Haziran 2018
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu Selçuk'taydı.12 Haziran 2018
Sengel'den Tepki 10 Haziran 2018
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Selçuk, Torbalı ve Gaziemir'i Ziyaret Etti.10 Haziran 2018
CHP Meclis Üyelerine Önemli Görev08 Haziran 2018
Kocaoğlu Selçuk'ta Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı.07 Haziran 2018
Kocaoğlu:"Siyaseti bunun için yapma kardeşim!"06 Haziran 2018
Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Selçuk'u Ziyaret Etti.06 Haziran 2018
SELÇUK'TAN İNCE'YE BÜYÜK DESTEK05 Haziran 2018
CHP Adayları Av.Nilay Kökkılınç Ve Şener Akdemir Selçuk'ta Vatandaşlarla Buluştu.03 Haziran 2018
CHP’li Çam Selçuk'ta ‘Nasıl oy verileceğini’ anlattı01 Haziran 2018
CHP'li Kadınlardan Muharrem İnceye Destek29 Mayıs 2018
BERGAMA’DAN İNCE’YE DESTEK23 Mayıs 2018
Selçuklu Kurucu genç başkan adaylıktan istifa etti!22 Mayıs 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayları belli Oldu.21 Mayıs 2018
İYİ Parti İzmir adayları belli oldu!21 Mayıs 2018
CHP’de kritik gün: İşte İzmir’in kesin milletvekili aday listesi!21 Mayıs 2018
Desteğimiz Aydın Özcan’a18 Mayıs 2018
Aydın Özcan dur durak bilmiyor13 Mayıs 2018
Şener Akdemir ‘ben de varım’ dedi11 Mayıs 2018
Kani Beko: "Emekliye ikramiye, açlık sınırındaki maaşları iyileştirmiyor"10 Mayıs 2018
CHP İzmir'de rota 24 Haziran: Öncelik 8 ilçe!04 Mayıs 2018
Sema Yeşilçimen AK Parti İzmir İl Yönetimine Girdi.30 Nisan 2018
MYK ve PM toplandı... CHP'de Ön seçim Yok24 Nisan 2018
AK Parti İzmir’de Selçuk Teşkilatı İçin belirsizliğe nokta koyan açıklama!24 Nisan 2018
CHP Selçuk Meclis Üyesi Filiz Ceritoğlu Sengel “ÇOCUKLARIMIZA EN GÜZEL HEDİYE: LAFTA DEĞİL; ‘ÖZDE DEMOKRASİ”23 Nisan 2018
Erdoğan ilan etti: Seçimler 24 Haziran'da18 Nisan 2018
“KİŞİLERE DEĞİL PARTİMİZE KARŞI AİDİYET DUYGUSU TAŞIMALIYIZ”17 Nisan 2018
Başkanlara 'kavga' uyarısı... 16 Nisan 2018
Şengül’den Selçuk İçin kritik açıklama10 Nisan 2018
CHP yerel seçimler için harekete geçti29 Mart 2018
CHP'de aday belirleme işlemi başlıyor! İşte izlenecek yol25 Mart 2018
Genel Merkezin talimatına rağmen aday olmuştu! O başkan istifa etti24 Mart 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi Kongresini Osman Başterzi Kazandı.23 Mart 2018
AK Parti Selçuk’ta sürpriz listeye divandan onay: Başterzi resmen aday!23 Mart 2018
AK Parti İL Başkanlığından Yapılan Açıklamada:" Selçuk'ta adayımız Sema Yeşilçimen "21 Mart 2018
CHP'nin Kaybettiği 8 İlçede Kimler Aday Gösterilecek?19 Mart 2018
Yücel 'şahsi ikbalini düşünenlerle yol alamayız'19 Mart 2018
Sema Yeşilçimenle Devam Kararı Alındı08 Mart 2018
Selçuk CHP Bıraktığı Emaneti Geri Almaya Kararlı05 Mart 2018
AK Parti İzmir'de Teşkilatta Değişim25 Şubat 2018
CHP’DE FLAŞ TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ ÖNERİSİ20 Şubat 2018
AK Parti'de kongre takvimi başlıyor19 Şubat 2018
AK Parti İzmir'in yeni İl Başkanı belli oldu!15 Şubat 2018
İzmir’in o iki ilçesinde kadın adaylar mı gösterilecek?14 Şubat 2018
CHP’nin yeni MYK’sı belli oldu12 Şubat 2018
İYİ Parti Selçuk'ta İlçe Kongresini Yaptı11 Şubat 2018
İYİ Parti İzmir'de son başkan da belli oldu... Tam liste: Hangi ilçe/kime emanet?02 Şubat 2018
Sertel PM üyeliğine adaylığını açıkladı31 Ocak 2018
Nilay KÖKKILINÇ PM'ye Aday30 Ocak 2018
BAYIR, PARTİ MECLİSİ’NE ADAYLIĞINI AÇIKLADI30 Ocak 2018
MHP İzmir Selçuk’ta buluştu: Tanrıkulu ve Karataş’tan önemli mesajlar15 Ocak 2018
CHP İlçe Örgütü Ataya Çelenk Sundu11 Ocak 2018
CHP İzmir İl Başkanı Delli Oldu İlçeler Kime Oy Verdi08 Ocak 2018
CHP İzmir’de ilçe başkanları kararını verdi... O ismi destekleyecekler!06 Ocak 2018
CHP İzmir'de ilk resmi adaylık ilanı... Yücel: Uzlaşı adayıyım!29 Aralık 2017
CHP İlçe Başkanından Belediye Başkanına Sorular var.29 Aralık 2017
Aksünger açık konuştu: Örgüt kimi işaret ediyorsa arkasında dururum'29 Aralık 2017
Selçuklu Genç İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Oldu.29 Aralık 2017
Asansör Zirvesi’ne katılmayan Bayır ve Çam’dan sert çıkış25 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolarından ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı Yardımı.25 Aralık 2017
CHP Selçuk, Kadın Kolları Başkanını Seçti.22 Aralık 2017
BÜTÇEDE TOPLUMUN EMEKÇİ KESİMİ YOK 21 Aralık 2017
ADAY OLMAYACAĞIM.19 Aralık 2017
CHP'li Aksünger: "Artık Trump sonrasını düşünmemiz lazım" 18 Aralık 2017
SENGEL:" CHP DİRENİYOR HER ÜYESİYLE VE DİRENMEYE DEVAM EDECEK."16 Aralık 2017
CHP GENÇLİK KOLLARI YENİ BAŞKANI YAKUP ÇANBAZ OLDU15 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Ege'de zirve... Belediyelere 'kırsal kalkınma' için talimat!14 Aralık 2017
Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı13 Aralık 2017
" BU PARTİNİN KAYBEDENİ YOK"13 Aralık 2017
CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Yakup ÇANBAZ Aday Oldu13 Aralık 2017
Efe ADIGÜZEL CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanlığına Aday.13 Aralık 2017
Selçuk Belediyesi eski Başkanı Ülgür: New York valisi gibi…12 Aralık 2017
Engin GÜLMÜŞ Yazdı: "KONGRENİN ARDINDAN"11 Aralık 2017
CHP Selçuk İlçe Kongresini Sarı Liste Kazandı11 Aralık 2017
Merve ÇALIŞKAN Adaylığını Açıkladı08 Aralık 2017
Hasan UYSAL:" Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi"06 Aralık 2017
CHP Selçuk'ta Adaylar Belli Olmaya Başladı.05 Aralık 2017
Zuhal GÜLÜMSER UYGUR Adaylığını Açıkladı.26 Kasım 2017
ATATÜRKSÜZ MÜFREDATA HAYIR!25 Kasım 2017
İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına Levent Görür Atandı24 Kasım 2017
30 ilçenin kongre tarihi ve yeri kesinleşti14 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Açıklama Yaptı10 Kasım 2017
CHP Selçuk İlçe Sekreteri Osman Yelken Kamu oyuna bir açıklama yaptı.02 Kasım 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.01 Kasım 2017
Genel Sekreterden Bayındır ve Yücel Özen Olayına Açıklama 30 Ekim 2017
“İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil…”26 Ekim 2017
Gazeteci Ahmet ÇİPLİ'nin Öngörüleri Doğrumu Çıkıyor?26 Ekim 2017
CHP İzmir’de kongre mesaisi: İlçelerin takvimi belli oldu!25 Ekim 2017
CHP izmirde yeni dizayn girişimlerine Gazeteci Ahmet Çipli'den tepki25 Ekim 2017
Güven, "Bu tür olayların basın üzerinden tartışılması partiye hiçbir yarar sağlamamaktadır"23 Ekim 2017
AHMET ÇİPLİ CHP CAMİASI VE ADAY ADAYLARINI UYARDI.21 Ekim 2017
Kılıçdaroğlu'ndan Selçuk'ta çay molası20 Ekim 2017
İşte CHP İzmir’in kongre takvimi!20 Ekim 2017
CHP Selçuk ilçe Örgütü Müftüler resmi nikah kıymasın imza kampanyası düzenledi...18 Ekim 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL'dan Kamu Oyuna Duyurulur.16 Ekim 2017
Başkan BAKICI'dan Gündem Yaratacak Sözler.16 Ekim 2017
CHP Selçuk Atatürk Mahallesi Delege Seçimleri İptal mi Oldu.10 Ekim 2017
SENGEL:"Cumhuriyet Halk Partisinin yegane amacı başta yerelde olmak üzere tüm Türkiye'de iktidar olmaktır. "10 Ekim 2017
SARI LİSTE KAZANDI09 Ekim 2017
CHP İlçe Örgütünden Kamu Oyuna Duyurulur.07 Ekim 2017
Selçuk MHP İlçe Başkanlığına İbrahim Ali atandı29 Eylül 2017
Akparti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN İzban Açılışıyla İlgili Basın Açıklaması Yayınladı.15 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü 94.Kuruluş Yılını Kutladı.11 Eylül 2017
MHP Selçuk'ta istifa rüzgarı10 Eylül 2017
CHP, İZBAN Açılışında Yaşananları Kınadı09 Eylül 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı15 Ağustos 2017
CHP İzmir Milletvekilleri Selçuk Ve Köylerini Ziyaret Etti.15 Ağustos 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Yürüyüşe ve Mitinge Katılarak Destek Veren Tüm Partililere Teşekküretti12 Temmuz 2017
CHP İL' DEN SELÇUK ÖRGÜTÜNE BAŞARI PLAKETİ16 Mayıs 2017
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL 16 Nisan İle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı20 Nisan 2017
İzmirde sandıklarından gelen ilk sonuçlar açıklandı.16 Nisan 2017
Yarın oy kullanacaklar dikkat!15 Nisan 2017
CHP Selçuk İlçe başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yaptı01 Nisan 2017
Balbay 'Hayır'ı bu kez türküyle anlattı29 Mart 2017
Selçuk Ak Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu29 Mart 2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Selin Sayek BÖKE, Selçuk’u ziyaret etti.19 Mart 2017
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2017
Nerede oy kullanacağım? - YSK seçmen yeri sorgulama sayfası18 Şubat 2017
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay SINDIR Selçuk'u Ziyaret Etti.17 Şubat 2017
AK Parti İlçe Başkanı Sema YEŞİLÇİMEN Basın Açıklmasında Bulundu10 Şubat 2017
Kocaoğlu ve Güven Selçuk’u Ziyaret Etti.10 Şubat 2017
AK Partili başkanlardan Ankara mesaisi: Projeleri anlattılar10 Şubat 2017
CHP Selçuk İlçe Örgütü Basın Açıklaması Yayınladı09 Şubat 2017
CHP Milletvekili Musa ÇAM Selçuk Ve Torbalıyı Ziyaret Etti.06 Şubat 2017
AK Partili Kaya: "Atatürk'ü CHP'den kurtaracağız"06 Şubat 2017
CHP Selçuk Ayaktaydı18 Ocak 2017
CHP İzmir’de koordinatör rotasyonu: Kim/hangi ilçede görevli?28 Kasım 2016
Kaybedilen 8 ilçeye yakın takip02 Ekim 2016
CHP Selçuk Kuruluş Yılını Atatürk Anıtına Çelenk Koyarak Kutladı.11 Eylül 2016
Selçuk MHP İlçe Teşkilatı Görevden Alındı20 Ağustos 2016
​CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramını Kutladı07 Temmuz 2016
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU İZMİR’DE17 Haziran 2016
HALK ARENASI " 22 NISAN CUMA GUNU SAAT 20:30 'DA CITTANTICA' DA20 Nisan 2016
CHP Selçuk,Cumhurbaşkanı,Başbakan için Suç Duyurusu13 Nisan 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Parti Binası Önünde Basın Açıklması17 Mart 2016
​CHP Selçuk İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısını yaptı.04 Mart 2016
CHP Selçuk İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması Yayınladı24 Şubat 2016
CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Selçuk'u Ziyaret Etti.24 Şubat 2016
Mecliste Bir İlk Yaşandı03 Şubat 2016
MUHALEFET KONUŞUYOR "CHP'li Kasaboğlu İle Dobra Dobra"03 Şubat 2016
CHP Selçuk İlçe Örgütü Dayanışma Yemeğinde Buluştu01 Şubat 2016
Sertel’in ‘ölüm yolu’ isyanı ses getirdi!29 Ocak 2016
Selçuk Ak Partide Üyeler Yenileniyor29 Ocak 2016
Vatan Partisi Selçuk İlçe Örgütü Kongreye Gidiyor19 Ocak 2016
Üç Başkan Selçuk'u Ziyaret Etti08 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Ocak 2016
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Maraş Katliamını Kınadı22 Aralık 2015
CHP'de Devir Teslim Yapıldı.12 Aralık 2015
​CHP Selçuk Gençlik Kolları Başkanı Melis ERMİŞ Oldu.08 Aralık 2015
Emir CÖMERT Delegelere Teşekkür Etti.07 Aralık 2015
CHP İlçe Başkanı Hasan UYSAL Basın Açıklaması Yayınladı.07 Aralık 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanı Hasan UYSAL Oldu.06 Aralık 2015
Selçuk MHP İlçe Başkanından Yalan Habere Cevap Geldi04 Aralık 2015
CHP İzmir İlçeleri ve Selçuk’ta kongre maratonu hafta sonu yapılacak seçimlerle sona erecek.04 Aralık 2015
CHP Selçuk Kadın kolları Başkanı Güllü Kartal Kadına Şiddetti Kınadı.25 Kasım 2015
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Kongreler süreci Acıklaması06 Kasım 2015
İzmir’den ilçe ilçe sonuçlar02 Kasım 2015

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
En Çok Okunan
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH