YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > YEREL

Kocaoğlu "Ne aslanlar var… Ne gençler var İzmir’de"
28 Şubat 2018
''Beni Ayak Oyunlarıyla Yıkamazsınız!''
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Kocaoğlu, başkanlık iddiası olan bazı isimlerin güçlenmek için CHP eski İl Başkanı Alaattin Yüksel ile aralarını bozmaya çalıştığını ima ederek, ''Alaattin Yüksel – Aziz Kocaoğlu jenerasyonunun üzerinde daha iyi, daha doğru, siyasete, millete bakman gerekir. Buna bakabilmeyi becerirsen biz bırakıp gitmeye hazırız. Buna bakmayı beceremezsen, ayak oyunlarıyla da yıkamazsın.'' dedi.
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ben HABER’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kocaoğlu, kent içi ulaşımında yaşanan sıkıntılardan, “artı para” eleştirilerine; adaylıkla ilgili düşüncelerinden, son dönemde eskisi kadar bir arada göremediğimiz Alaattin Yüksel ile olan kişisel ilişkisine kadar birçok konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
 
Öncelikle internetle aranız nasıl bilmiyorum ama ben Ekşi Sözlük’te sizinle ilgili bir araştırma yaptım. Tabii ki çok eleştiri de var ama öncelikle iyiler... Sizi "Yaptığı mükemmel işlere alkış yetmez", "Gerçek bir elit", "Belediyeciliği 'partiler-üstü' seviyede yürütebilen belediye başkanı", "İzmir'i marka haline getiren belediye başkanı", "Dürüstlüğün timsali", "Her yeri beton yapmadı diye eleştirilen adam", "Hay huyt yapmadan, konumuna yaslanarak senden benden farklı olduğunu hissettirmeden işini yapan adam", "Ömrümde gördüğüm açık ara en dirayetli adam…" şeklinde tanımlıyorlar… Peki siz kendinizi nasıl tanımlarsınız?
 
Öncelikle harika yorumlar. Çok teşekkür ederim. Ben kendimi nasıl tanımlayayım, tanımlayamam bu yorumlardan sonra. (gülüyor) Ben kendi halinde, kentin problemlerini çözmeye çalışan biriyim.
 
Aynı sitede “Belediye başkanlığı maaşını hiçbir zaman almadığınızı” da söylemişler, bu doğru mudur? Bu maaş belediyenin kasasında mı kalıyor?
 
Hayır alıyorum. O yanlış bir bilgi. Maaşı alıyorum ama bu maaşla evime bir ekmek bile götürmedim. Hep belediye başkanlığı yapabilmek için harcıyorum. Belediye başkanının istese de istemese de zorunlu olarak yapması gereken harcamalar vardır. Bu harcamaları kimseye muhtaç olmadan yapması, bir başkan için rahatlığı açısından çok önemlidir. O paranın yetmediği yerde çocuklarımdan para alarak, o konuda taviz vermeden belediye başkanlığını sürdürüyorum. Yani yasanın belediye tarafından harcanmasını uygun görmediği; ama belediye başkanının, gelenek göreneklerimize ya da o günkü ruh haline göre mutlaka harcaması gereken paralar var. Onları kendimden ve çocuklarımdan aldığım bedelle karşılamaya çalışıyorum.
 
 
 
“ONLARI İSTANBUL’A GÖNDERMEK İSTERDİM”
 
Tabii ki dediğim gibi çok fazla eleştiri de var. Özellikle merkezdeki trafik düzenlemeleri ve ortaya çıkan sıkışıklık nedeniyle… Yani şöyle genel bir yargı var: Kentin betonlaşmamasından ve ranta kurban edilmemesinden memnunlar ancak merkezdeki trafik çilesinden muzdaripler. Bununla ilgili ne söylersiniz?
 
Trafik çilesinden muzdarip olanları, param olsa şöyle bir İstanbul’a, Ankara’ya göndereceğim. 4 milyon 250 bin nüfuslu bir kentten bahsediyoruz. İnsanların gelmek istediği bir merkezden bahsediyoruz. Tramvay inşaatı döneminde bir sıkıntı yaşandı. Ama şuanda yolların tek gidiş yapılması, gidiş-dönüş yerlerinin belirlenmesi konusunda bir sıkıntı yaşanmıyor. Biz de bu kentte yaşıyoruz. İzmir’in trafiği şuanda en fazla çevreyolunda sıkışık. Şehir içinde raylı sistemi artırıyoruz. Yüzbaşı Hakkı İbrahim Caddesi’ni Ankara asfaltına kuzeyde alternatif yapıyoruz. Homeros Bulvarı’nı yine Ankara asfaltının güneyinde alternatif yaparak, bu bölgeyi yani Ankara-İstanbul istikametine çıkışı rahatlatıyoruz. Sadece Ankara asfaltı varken bunu 3’e çıkarıyoruz. Bu da kentin boşalması açısından çok önemli. 11 km raylı sistemimiz vardı. Konak tramvayı ile beraber 179 km oldu. 70-80 bin kişi taşıyorduk, şuanda 750 bin kişi taşıyoruz. Konak tramvayıyla beraber bu 800-850 bin kişiye ulaşacak. 800 bin kişiyi otobüsle taşımak için binden fazla otobüse ihtiyacımız var. Bu trafiğe biz tramvayı yapmasaydık, kentin merkezine bin tane otobüs girecekti minimum. O zaman trafiğin ne olacağını düşünün. Bir taraftan kent büyüyecek, zenginleşecek, otomobil sayısı artacak; bir taraftan siz yol yapacaksınız, ana arterler açacaksınız, raylı sistemi artıracaksınız ve bir yarış yaşanacak. Bu arada raylı sistemi artırdıkça, şehrin kenarlarında, ara istasyonlar, otoparklar, semt garajları yaparak, aracıyla kentin merkezine gelenlere de “orada arabanı park et, raylı sisteme bin, konforlu bir şekilde zaman kaybetmeden, daha ucuz, daha hızlı ve daha emniyetli kentin merkezine gel” diyoruz.
 
OTOBÜSLER KALKIYOR
 
Tramvay, bir kent için prestij aynı zamanda da…
 
Tramvay, kentin merkezindeki karbon salınımını azaltıyor, deniz kıyısından gidiyor, daha emniyetli, bir ray üzerinde gidiyor, sürücünün inisiyatifi minimuma iniyor, kentin bütün merkezini kuşatıyor. 150 civarında otobüs bu hattan kalkacak. Şuanda yine bir sıkıntı yaşayacağız. Çünkü bir taraftan tramvay deneme seferlerine devam edecek, bir tarafta da otobüsler yolcu taşımaya devam edecek. Ama tramvay yolcu taşımaya başlayınca, otobüsler çekilince, umut ediyorum ki ciddi bir rahatlama olacak.
 
 
 
Trafikteki bu yoğunluğu belki aldığı göçe de bağlamak gerekir. Çok fazla bir göç var çünkü şuan İzmir’e…
 
İzmir o açıdan göç almıyor. İzmir’in aldığı göç beyaz yakalı ve daha çok şehrin dışına sakin bölgelere yerleşiyorlar. Büyük çoğunluğu da belli dönemlerde İstanbul’a gidip geliyor ve evlerinde home ofis çalışıyorlar.
 
“Yaşanacak şehir İzmir” sloganıyla geçtiğimiz süreçte bir tanıtım kampanyası yapmıştınız. Bu kampanya çok başarılı olmuş olacak ki şu anda İzmir en çok göç alan şehirler sıralamasında birinci sırada.
 
O aslında bir yaşam biçimi. İnsanların birbirine saygısı, kozmopolit bir kent olması, bütün inançlara, geleneklere göreneklere, yaşam biçimine saygı duyması, insanların burada kendilerini özgür hissetmesi, ekonominin büyümesi, belirli planlamaların yapılması… Bunların hepsini topladığımızda ortaya İzmir’in cazibesinin artması çıkıyor. Biz artık sadece Türkiye’de değil, dünyada da önemli başarıları, büyüme trendlerini, kentleri ölçen kriterleri yakalamış bir kentiz.
 
İzmir İstanbullulaşır mı sizce?
 
Olmaz… Diğer kentlere baktığımızda, örneğin İstanbul İstanbulluluğu kaybetti. Ama İzmir, İzmirlilik bilincini artırarak sürdürüyor. Bu İzmir’in sihri. Başka bir kent bunu başaramadı. Bunda İzmir kadınının payı büyük.
 
Belediye Başkanlığı döneminde 14 yılı geride bıraktınız. Peki 14 yıl önceki Aziz Kocaoğlu ile şimdiki Aziz Kocaoğlu arasında ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?
 
Benim yaşam biçimim değişmedi. Paraya, insana, kente bakışım, evrensel ahlak kurallarım, kişiliğim değişmedi. 56 yaşında belediye başkanı oldum. 56 yaşından sonra insanın kişiliği değişir mi o da muamma. Eğer kişilikte bir gedik varsa o zaman orada bir tahribat olur. Ha ne oldu? Ben ekonomi tahsili yapmıştım, işletme masteri yapmıştım, çiftçilik, devlet memurluğu yaptım, özel sektörde çalıştım, ticarethane işlettim, atölye, fabrika işlettim. Siyasetle çocukluktan beri uğraşıyorum ama bu birikimlerin üzerine belediyecilik apayrı bir iş. Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra her gün kent hakkında ve belediyenin uğraş konuları, kentin kalkınması, tarımdan, sanayiye, hizmet sektörüne, turizme, ulaşıma kadar birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum. Bu arada tecrübe kazandım. Göreve geldiğim zamanki bakışımla bugünkü bakışım arasında mutlaka fark var. Bir olaya birkaç cepheden bakarak hata payınız azalıyor.
 
“KARARLARIMDAN PİŞMANLIK DUYMADIM”
 
Geçmişte verdiğiniz kararlardan pişmanlık duyduğunuz oldu mu?
 
Hayır. İnsan her zaman kişiler üzerinde karar verir, yanıldığı olur ama bu yaşamın ayrılmaz parçasıdır. Ben 40-45 yaşlarıma geldiğimde belirli bir hata yapmamak üzere şartlanmam oldu. Küçük hatalar yaparsınız. Yapmak istemezsiniz ama koşullar oraya getirir veya aldanırsınız. Ama önemli olan büyük hata yapmamaktır. 14 senedir belediye başkanlığı yapıyorum bu kentte bir kişi de çıkıp “şöyle bir hata yaptı, zarar verdi, kentin geleceğini olumsuz etkiledi” diyeceğini sanmıyorum.
 
 
 
Peki bu geçen 14 yıllık süreçte İzmir’de ne değişti?
 
Ona siz karar vereceksiniz. Ne değişmedi ki… Körfez’e bak bütün vapurlar değişti, dünya standardında vapurlar geldi. Ulaşım hızlandı, konfor arttı. 11 km raylı sistem 179 km oldu. Denizlerimize evsel atıklar akıyordu, bütün sahil ilçelerinin arıtmaları bitti, denize kirlilik akmıyor. Körfez yüzülebilir hale geldi, Büyük Körfez Projesi ile daha da canlanacak, insanlar körfezi plaj olarak kullanacak. Büyük yollar açıldı. Tarım sadece Büyükşehir’in desteğiyle Türkiye’nin 2,5 katı büyüdü. İnsanlar hiçbir ayrım olmadan bu kentte, belediyenin de yaklaşımıyla barış içerisinde yaşayacak bir ortam buldu. Kentin sınırları yani hizmet alanımız 11 kat büyüdü. Arazi yolları asfaltlandı 5 bin kilometreye yakın. Fuarcılık başlı başına bir olay oldu. Eksiğimiz yok mu? Var. İzmir yeni tozunu silkti, bundan sonra İzmir, biz eğer büyük hata yapmazsak, daha hızlı büyüyecektir.
 
“ARTI PARA YOK, GİTTİĞİN KADAR ÖDE VAR”
 
Son dönemde İzmir’de bir “artı para” tartışması var. Siz bu tartışmaları nasıl yorumluyorsunuz?
 
Artı para diye bir şey yok. Onu nereden buldularsa… “Artı para” yok, “gittiğin kadar öde” var. Bir durak da gitsen 25 km de gitsen aynı parayı alıyoruz yani 2,86 lira. İZBAN 136 km. 136 kilometreyi 2,86’ya gitmek adil değil. Biz araştırdık, çalıştık… 25 km, vatandaşın ihtiyacını görecek en optimum km. 25 kilometreyi 2,86 liraya gidiyorsunuz. 25 kilometreden sonrası için km başına 7 kuruş veriyorsunuz. Bunu önümüzdeki günlerde uzak yerlerdeki belediye otobüslerinde de uygulayacağız. Başka bir sistem kurarsak orada da uygulayacağız.
 
CHP, önemli bir kurultay sürecini geride bıraktı. Çetin bir süreç yaşandı. Kurultay öncesinde delegelerden beklediğinizi aldınız mı?
 
Kurultay benim işim değil. Zaten kurultay delegesi de değilim. Bu tamamen Genel Başkan ve genel merkezin örgütlenmesiyle ilgili bir konudur. İzmir’de çok az arkadaş MYK’ya ya da PM’ye girdi tarzında eleştiriler var. Bu doğru. Bu sefer böyle oldu. geçmişte de olmuştu böyle şeyler.
 
MYK’da sadece Tuncay Özkan var…
 
MYK’da İzmir’den çok fazla isim olacak diye bir şey yok.
 
Bu durum İzmir’e farklı bir mesaj olarak algılanmalı mı?
 
Hiçbir şekilde algılanmamalı. Ben öyle bakmıyorum. İzmir, CHP için, hemşerilerimizin desteğiyle en önemli kentlerden biri olmuştur. Ve eleştirilse de yerden yere vurulsa da belediye başkanlarımız 15 senedir İzmir’de CHP’yi belirli bir noktaya getirmişlerdir. 1999’da CHP barajın altında kaldı. Türkiye genelinde aldığı oy yüzde 9,8’di. İzmir’de de 9,8’di. CHP’nin oyu Türkiye genelinde yüzde 25 arttı. İzmir’de yüzde 50 arttı. Bu iki katı artışta örgütün, yerel yönetimlerin çalışması ve tabii ki İzmirli hemşerilerimizin teveccühü ile biz Türkiye’de partinin büyümesinin iki katını yakalamışız. İzmir görevini yapmış. Merkezi hükümetten de baktığımızda İzmir kendi göbeğini kendi kesen, kendi kalkınmasını kendisi sürükleyebilen çok kıymetli zenginlikleriyle, kendi gücüyle ayağa kalkabilen bir kenttir. 2017 yılında 64 milyar vergi verip 15 milyar bütçe alan bir kent. Artı para bu işte. (gülüyor) Bu artı para oluyor, verip de almazsan…
 
“3-5 ARKADAŞ İZMİR’İ DİZAYN ETMEYE KALKTI”
 
Tuncay Özkan ile buzlar eridi mi?
 
Benim Tuncay Özkan ile bir sıkıntım yok, kimseyle yok. Benim hiçbir şahısla problemim yok. Ben bu kentin belediye başkanıyım. Ben ülkemi seviyorum, kentimi seviyorum, partimi seviyorum ve ona zarar verilmemesini istiyorum. Bunun için siyaset yapıyorum. 56 yaşına kadar da yapmadım, bildiğim halde… Geçen kongrede 3-5 tane arkadaş İzmir’i dizayn etmeye kalktılar. Bu kongrede de aynı şeyi yaptılar. Örgütte yarım saat çalışmamış, örgütle alakası olmayan, CHP’nin geleneğini göreneğini duruşunu bilmeyen, kendinden menkul insanlar İzmir’i dizayn etmeye kalkarlarsa, İzmir’de CHP içerisinde örgütü hiçe sayarak, emeği hiçe sayarak durum belirlemeye kalkarlarsa, bu kentin belediye başkanı da kent adına, örgüt adına, ülke adına, CHP adına karşı çıkmak ve geçit vermemek durumundadır. Bu görevi yapmazsa suçludur. Bizim iki kongremizde de “İzmir’de CHP’yi  İzmir örgütü yönetsin, onlar milletvekili olsun, onlar belediye başkanı olsun” dedik ve bunun mücadelesini verdik. Bunu da vermeye devam edeceğiz.
 
 
 
“MİLLETVEKİLLERİ TAKİP ETMELİ”
 
AK Parti İzmir milletvekilleriyle ilgili düşüncelerinizi biliyoruz. Peki CHP’li vekillerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizi Ankara’da iyi temsil ettiklerine inanıyor musunuz?
 
Ben 1950’lerdeki milletvekillerini de biliyorum, 60-70-80-90 hepsini… Şartlar değişti. Değerler değişti. O yüzden CHP’li milletvekillerini suçlamak biraz haksızlık olur. Çünkü o dönemki iktidarlarla bu dönemki iktidar arasında ciddi farklar var. Bürokraside de ciddi farklar var. Ama daha çok gayret edemezler mi? İzmir’in belli problemleri var. Para istemez, pul istemez. İnciraltı’nın planlanması, fuara kültür merkezi yapacağız oranın izninin çıkması gibi… Mesela bizim Mavişehir’e vapur iskelesi yapmamız lazım ama planlar henüz geçmedi, kaç senedir uğraşıyoruz. O eksik bu fazla; gönder gel gönder gel… Neden bu planlar geçmiyor? Milletvekillerinin bunu takip etmesi lazım. Samimilerse bu konuları halletsinler. İZBAN’ın sinyalizasyonu, bölge trenlerinin kalkması, yük trenlerinin gece yapılması… İZBAN’da yaklaşık 350 bin yolcu taşıyoruz, 700 bin yolcuyu 4 ay içerisinde taşıyacağız. O yolcuyu taşıyacak sinyalizasyonu ve tren sıklığını bana ver. Devlet de belediye de buraya para harcadı. Atatürk kapitülasyonlardan aldı burayı 1953 senesine kadar bunun borcu ödendi. Bunu kullanalım.
 
Bu mücadeleyi tek başınıza yapıyormuşsunuz gibi hissediyorum. Partinizin milletvekillerinden destek alıyor musunuz?
 
Destek aldığımız arkadaşlarımız da var, almadıklarımız da var. Ama milletvekili arkadaşlarımızı fazla suçlamamak lazım çünkü iktidarın kapısı kapalı. Kiminle yapacaklar bunu? Bürokrasiyle. Ya da bakana, başbakana söyleyecek. İktidarın bunu yapmaya niyeti yoksa yapmıyor. Bahane üretiyor.
 
“BENİ HIRPALAMAYA ÇALIŞIYORLAR”
 
İzmir’de size karşı bir muhalefet var bunu biliyoruz. Zaman zaman yapıcı zaman zaman da yıkıcı. İzmir’deki muhalefet tarzıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?
 
Eleştiri güzel bir şey, eleştirsinler bizim bir şikayetimiz yok. Ama bazı eleştiriler bize cevap hakkı doğurur. Cevap hakkı da hükümete karşı doğar. Onu biz bıçak kemiğe dayanmadan söylemek istemiyoruz. Belediye ile yerel yönetim et-tırnak gibidir. Birbirimizi beslememiz, birbirimizi desteklememiz gerekmektedir. Ben bu bilinçle çalışıyorum. Yoktan bahanelerle, ufak tefek şeylerle, belediye başkanını hırpalamaya çalışmanın yahut siyaset yapıyorum zannetmenin kimseye faydası yoktur. Bu herkes için geçerli. CHP’nin içindeki milletvekilleri için de geçerli, AKP için de geçerli. Neyi eleştiriyorsun? Kalkıyor bir tanesi “tramvay bilmem ne…” diyor. Karşıyaka’yı da eleştiriyordunuz, şimdi tıkır tıkır işliyor bir şey diyemiyorsunuz. O da trafiğin içinden geçiyor. İnsanın “Ben bunu söylüyorum da yarın acaba milletin yüzüne nasıl bakacağım”  diye düşünmesi lazım.
 
“BENİ KÖŞEYE SIKIŞTIRMAYA ÇALIŞMAYIN”
 
Başkanım adaylıkla ilgili bir açıklamanız vardı. “Üstüme böyle gelirlerse aday olurum” dediniz. Bu mesaj kime? AK Partililere mi, CHP’lilere mi?
 
Üstüme gelen kimlerse, onlara… AK Partililer de gelir, CHP’liler de gelir, başkası da gelir… Kim geliyorsa o… Yani diyorum ki beni köşeye sıkıştırmaya çalışmayın. Şurada 1 sene kaldı. Bir sene adam gibi çalışalım. Tabii ki seçim sattı mahalline girince herkes birbirine konuşacak. Tabii onun da etik değerlere uyması gerekir. İzmir’in insanı kavga, gürültü, patırtı istemiyor. Eleştirecek de tabii ama her şeyin bir üslubu olur. Kırmadan, dökmeden… Daha yararlı hepimiz için. Bornova’da da seçime girdim ben. Orada da ağabey kardeş seçime gittik. İki defa da burada girdik, bir Taha Bey ile bir de Binali Bey ile. Sağ olsunlar hiçbir şey yoktu.
 
 “AYAK OYUNLARIYLA YIKAMAZSIN”
 
Her kurultayda yanınızda Alaattin Yüksel’i görmeye alışmıştık. Ancak bu kez Sayın Yüksel’i yanınızda göremedik. Bunun bir sebebi var mı?
 
Alaattin Yüksel biliyorsunuz siyasetten uzak duruyor artık. Bakın Alaattin Yüksel ile bizim aramızı kimse açamaz. Yarım asra yakın arkadaşlığımız var. Hayata aynı pencereden bakıyoruz. Siyasete, paraya, kente, ülkeye…  Aynı jenerasyonun insanıyız. Çoğu zaman bir konuda 3-5 ay görüşmesek de bir canlı yayında bir şey söylediğimiz zaman yüzde 80-90 aynı şeyleri söylüyoruz. Onun için aramızda bir problem olması söz konusu değil. Tabii ki her konuda anlaşmıyoruz… 2001’den beri uğraşılır bu işle. Şöyle görürler; “İkisi bir araya geldiği zaman 1 artı 1 eşittir 2 yapmazlar, çok daha fazlası yaparlar. O zaman ikisi ayrı olursa 1 ve 1 olur. Böyle olunca da siyasi mücadelede, özellikle CHP içerisinde biz bir ön alırız, güçleniriz” mücadelesi yaparlar. Güçlenmek istemeleri de çok doğaldır. Oyun kurmaları da doğal haklarıdır. Ama atladıkları bir şey vardır. Alaattin Yüksel – Aziz Kocaoğlu jenerasyonunun üzerinde daha iyi, daha doğru, siyasete, millete bakman gerekir. Buna bakabilmeyi becerirsen biz bırakıp gitmeye hazırız. Buna bakmayı beceremezsen, ayak oyunlarıyla da yıkamazsın. 17 senedir böyle olmadı, gelecekte burada kalırsak da olmaz. Çünkü bizden daha önde olmanız lazım. Siyasette 17 sene İzmir’de 2 kişinin lider olarak yürümesi kolay bir iş değildir. Bu, kişisel özelliklerin, duruşun, sözünün eri olmanın, adil olmanın bir sonucu. Siz de öyle olun, daha üste çıkın biz zaten bırakmaya hazırız. Uğraşmanıza, didinmenize de gerek yok. Ama öyle olmazsanız, kenti başkaları dizayn etsin, uzaktan kumandalı olsun derseniz; onu CHP gibi köklü bir örgütün tabanına anlatamazsınız, ters yüz olursunuz.
 
Bu mesaj kime peki?
 
Kim anlıyorsa ona veririz mesajı, sınır yok…
 
YİNE “6 AY KALA” KARARINI VERECEK!
 
Başkanım o kritik soruyu sormuyorum. Çünkü siz her defasında 6 ay kala kararımı vereceğim diyorsunuz. Yanılıyor muyum?
 
Doğru söylüyorsun. Cevabını bildiğin soruyu sormayacaksın. (gülüyoruz)
 
Yine 6 ay mı diyorsunuz yani?
 
Duruma göre, şartlara göre. Kendi sağlığıma göre… Karar vereceğiz.
 
Bir önceki seçimlerde “Binali Bey aday olursa aday olurum” demiştiniz. Bu kez de buna benzer bir şartınız olur mu?
 
Bu sene öyle bir şey yok. Benim şahsi fikrimi soruyorsan eğer 15 sene belediye başkanlığı yaptıktan sonra 4. dönem belediye başkanlığı yapmak istemek bana çok doğru gelmiyor. Doğrusu; bizim bu işi yapabilecek bir arkadaşa teslim etmemizdir. Benim şahsi düşüncem de budur. Bunu sağlayabilirsek, genel merkezle, İzmirli hemşerilerimizle beraber, bizim tekrar yapmamızın gereği yoktur. Ama bu sağlanamazsa… Ona göre bakacağız…
 
Peki şuanda sizin el verebileceğiniz biri var mı?
 
Ne aslanlar var… Ne gençler var İzmir’de. Kapasitesi yüksek, belediye başkanlığını bizden katbekat iyi yapabilecek birçok kıymetli insan var. Siyasette, siyasetin dışında… Herkes yapabilir yeter ki enerjisi olsun, çalışma azmi olsun.
 
Sizin sanki gönlünüzde yeniden adaylık var gibi…
 
Ona bakacağız… 6 ay kala… (gülüyoruz)
GAMZE KURT / BEN HABER


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
İzmir’de hafta sonu kuvvetli fırtına ve sağanak yağış uyarısı21 Şubat 2019
CHP'nin Urla adayı Burak Oğuz’dan esnaf ve sanatkârlara ziyaret21 Şubat 2019
Kuşadası'na sezonun ilk kruvaziyer gemisi geldi19 Şubat 2019
Kocaoğlu açıkladı: Büyükşehir ücretsiz patates-soğan dağıtacak!18 Şubat 2019
Kuşadası'ndaki terör saldırısı için mahkemeden yeni karar!17 Şubat 2019
PAMUCAK SAHİLİNE 1 YILDA 3 YUNUS ÖLÜSÜ VURDU16 Şubat 2019
Selçuk'lu Anenin Çığlığı15 Şubat 2019
Selçuk’un 100 yıllık enerjisi garanti!15 Şubat 2019
GENÇLERİN KARARI BAŞTERZİ13 Şubat 2019
İzmir’de turuncu alarm!12 Şubat 2019
BAŞKAN BAKICI’DAN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET11 Şubat 2019
MASALLARIN RENKLİ DÜNYASINA AKADEMİK BİR YOLCULUK08 Şubat 2019
Şirince'deki dilek havuzunda yeni gelişme: Para yok, kamulaştırma yok!07 Şubat 2019
KİREÇCİLİ’DE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR05 Şubat 2019
Büyükşehir'den Selçuk'a yeni hizmet binası 31 Ocak 2019
Selçuklu Genç Motor Kazasında Hayatını kaybetti29 Ocak 2019
Meteorolojiden kritik uyarı23 Ocak 2019
Selçuk Belediyesi’nden çocuklara sömestr hediyesi 23 Ocak 2019
CHP Selçuk'tan Taşıma Seçmen Hamlesi21 Ocak 2019
37. SELÇUK EFES DEVE GÜREŞLERİ FESTİVALİ YAPILDI21 Ocak 2019
Kocaoğlu neden aday olduğunu açıkladı: Beni 3 gerekçek buraya getirdi!20 Ocak 2019
Devecilik kültürü ve deve güreşleri sempozyumu başladı 18 Ocak 2019
Kocaoğlu: Koşullar beni aday olmaya zorladı18 Ocak 2019
Zeybekçi’den Başkan Bakıcı’ya teşekkür ziyareti16 Ocak 2019
DEVE GÜREŞLERİ’NİN KIRKPINARI 20 OCAK’TA SELÇUK’TA16 Ocak 2019
Taşerondan kadroya geçen Belediye işçilerine yüzde 45 zam yapıldı.08 Ocak 2019
AK Parti İzmir’de 2 ilçede değişim… Başkanlar ne dedi?03 Ocak 2019
Belediye şirketi emekçilerinin en düşük maaşı %32 artırıldı.03 Ocak 2019
İzmir'de ibre Murat Bakan'ı gösteriyor 03 Ocak 2019
Farklı senaryolar var03 Ocak 2019
SENGEL ÇALIŞAN EMEKÇİLERİ VE VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI02 Ocak 2019
BAŞKAN BAKICI’NIN YILSONU MESAİSİ02 Ocak 2019
CHP Selçuk Adayı 16 Ocak'tan sonra yapılacak ilk Parti Meclisi toplantısına Kalabilir.02 Ocak 2019
Seyhan DERELİ Zafer Mahallesi Muhtar Adayı31 Aralık 2018
TÜM YEREL-SEN ile Selçuk Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı29 Aralık 2018
İNCEOĞLU 14 MAYIS MAHALLESİ MUHTARLIĞI İÇİN ADAY28 Aralık 2018
FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL BEN DEĞİL BİZ DEMEYE DEVAM EDİYOR28 Aralık 2018
Bakan:"Gökçealan’ın doğasına, üretimine ve halkına hançer vurulmaktadır!"25 Aralık 2018
SELÇUK KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ’NİN YENİ BAŞKANI KILINÇ OLDU21 Aralık 2018
Ünlü yazardan Kocaoğlu çağrısı: Kararından vazgeçirin, ikna edin!21 Aralık 2018
GENÇLERE PSİKODRAMA EĞİTİMİ14 Aralık 2018
Anestezi sırasında oksijen yerine azot gazı verildiği iddiası üzerine soruşturma açıldı13 Aralık 2018
İzmir'deki hurda araçlar kaldırılacak12 Aralık 2018
'Antik kanal' ile Efes'te hedef 10 milyon turist!12 Aralık 2018
İzmir için kendini yak derlerse yakarım!11 Aralık 2018
SELÇUK’UN YARDIM ELİ UZANMAYA DEVAM EDECEK11 Aralık 2018
MÜLTECİLERE SELÇUK ESNAFTANDAN DESTEK11 Aralık 2018
DAĞ ZİRVESİNDE GİZEMLİ BULUNTULAR10 Aralık 2018
Meteoroloji Ege Bölgesi için uyardı10 Aralık 2018
SİVİL HAVACILIK GÜNÜ SELÇUK’TA KUTLANDI09 Aralık 2018
SELÇUK BİR KEZ DAHA TRAVEL TURKEY’DE YERİNİ ALDI07 Aralık 2018
SELÇUK’TA ÖDÜLLÜ TAVLA TURNUVASI BAŞLIYOR06 Aralık 2018
GÜMÜŞ DAĞINDA DOĞA SAHİPSİZ06 Aralık 2018
Selçuk'ta Bakkal dükkanında korkunç infaz06 Aralık 2018
Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı Canlı Yayında Açıklamalarda Bulundu05 Aralık 2018
Dilek havuzlu o kilise artık devletin!03 Aralık 2018
Selçuk ve Bergamayı Birbirine Bağlayacak02 Aralık 2018
ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR30 Kasım 2018
BAŞKAN BAKICI HALK TOPLANTISINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ30 Kasım 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayı Nihat Zeybekçi27 Kasım 2018
SELÇUK YENİ BİR SOKAK KAZANDI26 Kasım 2018
Selçuk’ta olta balıkçılığı turnuvası düzenlendi26 Kasım 2018
ŞİRİNCE’DE YOLLARA DOKUNUŞ21 Kasım 2018
Polat: Belevi Gölü'ne kıymayın20 Kasım 2018
İYİ Parti'den Kocaoğlu'na övgü: Kadirşinas ağabeyimiz15 Kasım 2018
SELÇUK GARAJINDA SONA GELİNİYOR15 Kasım 2018
Selçuk orman kampına kavuşacak15 Kasım 2018
Belevi Gölü'ne yakın alana taş ocağı izni verildi14 Kasım 2018
Başkan Bakıcı’dan Selçuklular’a doğal gaz çağrısı14 Kasım 2018
Şirince’de Yangın Tatbikatı13 Kasım 2018
YOL VE PARK ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR13 Kasım 2018
Selçuk Alevi Kültür Derneğinin Olağan Genel kurulu yapıldı12 Kasım 2018
Kuşadası'nda kruvaziyer bereketi11 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu’ndan 2019 yorumu: Seçim çantada keklik değil!09 Kasım 2018
SELÇUKLU ÖĞRENCİLERDEN LÖSEMİ İLE İLGİLİ ANLAMLI ETKİNLİK09 Kasım 2018
CHP Selçuk Aday Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel'den STK'lara ziyaret06 Kasım 2018
Amigurumi ve Keçe kursları açılacak06 Kasım 2018
BELEVİ SOSYAL TESİSİ AÇILDI06 Kasım 2018
"Arkadaşım Ben Geldim" adlı oyunun ilk gösterimi Belevi Mahallesi'nde06 Kasım 2018
ŞEHİT BABASI TAŞDEMİR İSABEY CAMİİ’NDE OĞLUNU ANDI04 Kasım 2018
BAŞKAN BAKICI YEREL YÖNETİM SEMPOZYUMUNDA DEPPO EFES’İ ANLATTI04 Kasım 2018
Selçuk'ta Yangınların Önlenmesi için İmza Kampanyası düzenledi.01 Kasım 2018
14 MAYIS MAHALLESİNE KADIN ADAY01 Kasım 2018
MEHMET KUZU BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYI01 Kasım 2018
AK Partili Şengül'den sürpriz çıkış: Büyükşehir için göreve hazırım!31 Ekim 2018
Selçuk’ta Cumhuriyet Coşkusu Fener Alayı ve konserle devam etti30 Ekim 2018
Kuşadası'nda Hayatını Kaybedenler ile ilgili Son Gelişme30 Ekim 2018
Büyükelçiler, Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti'ni gezdi22 Ekim 2018
SELENDER’den DUYURU21 Ekim 2018
CHP'de Adaylık Süreleri Uzatıldı.19 Ekim 2018
LEVENT GÖRÜR ADAYLIK YOLUNDA ADIM ATTI19 Ekim 2018
İklim değişikliği Efes'i tehdit ediyor18 Ekim 2018
VEDA TURUNUN İKİNCİ DURAĞI SELÇUK17 Ekim 2018
Kocaoğlu: "BU BİR BAYRAK YARIŞI"16 Ekim 2018
EFES TİYATRO FESTİVALİ’NDE SELÇUK’UN KÜLTÜREL TARİHİNE YOLCULUK11 Ekim 2018
SÜMER BÜYÜKTOSUN FESTİVALLERİ ANLATACAK09 Ekim 2018
Kocaoğlu'ndan Flaş Açıklamalar.08 Ekim 2018
Göçmenler Derneğinin Aşure Gününe Büyük İlgi06 Ekim 2018
Selçuk'ta intihar girişimi06 Ekim 2018
Selçuk'ta Uyuşturucu Operasyonu04 Ekim 2018
İYİ TARIM UYGULAMALARI SELÇUK’TA GELİŞİYOR04 Ekim 2018
Başkanlardan flaş Açıklamalar Geliyor. "Aday Değilim"04 Ekim 2018
Aziz Kocaoğlu "Hep aday mı Olacağım"01 Ekim 2018
Aziz Kocaoğlu Kararını Açıkladı.01 Ekim 2018
Doğalgaza Zam.01 Ekim 2018
Kasırga, Yağmur, çamur demeden Selçuk’ta hırsızlar çalmaya devam ediyor.30 Eylül 2018
2019’DA AK PARTİ SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI ADAYIYIM28 Eylül 2018
OKULUMA GERİ DÖNERİM27 Eylül 2018
Meteorolojiden Kritik Açıklama27 Eylül 2018
Türkiye tarihinde bir ilk! Kasırga geliyor! Ege Bölgesi büyük tehlike altında...27 Eylül 2018
Selçuk'ta Tarihi Eser Operasyonu26 Eylül 2018
İLGİSİZLİK TEPKİ TOPLUYOR26 Eylül 2018
İzmir'e uyarı üstüne uyarı! Hava nasıl olacak?25 Eylül 2018
YİKOB’TAN ŞEHİR İÇİ HAMLESİ23 Eylül 2018
TRAFİKTE WHATSAPP DÖNEMİ22 Eylül 2018
ONLAR ÇALIŞACAK; BİZ DESTEKLEYECEĞİZ21 Eylül 2018
GAZİLER GÜNÜ SELÇUK’TA KUTLANDI20 Eylül 2018
ŞİRİNCE TAŞ MEKTEP’TE ANLAMLI GÜN19 Eylül 2018
Kocaoğlu AK Partili başkanlarla buluştu17 Eylül 2018
Gökçealan Üzüm Festivali gerçekleşti17 Eylül 2018
HEM TARİH HEM ÇEVRE TEMİZLİĞİ17 Eylül 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan kalkınma mesajı:1400 belediyeden farkımız...17 Eylül 2018
Kocaoğlu Sözcü'den Saygı Öztürk'e konuştu.... İşte o röportaj15 Eylül 2018
MUHTEŞEM FESTİVAL KURTALAN EKSPRES İLE SONA ERDİ10 Eylül 2018
SELÇUK 8 EYLÜL SEVİNCİNİ PAMELA VE ÜMİT BESEN ŞARKILARIYLA YAŞADI09 Eylül 2018
EFESE GİRİŞ 60 TL OLDU09 Eylül 2018
SELÇUK’UN KURTULUŞUNUN 96. YILI TÖRENLE KUTLANDI08 Eylül 2018
SELÇUK EFES FESTİVALİ LEZZETLE, MÜZİKLE DEVAM EDİYOR07 Eylül 2018
BAŞTERZİ’DEN BÜYÜKTOSUN’A VEFA ZİYARETİ06 Eylül 2018
CENGİZ BAYKAL KARELERİ FESTİVALE DAMGASINI VURDU06 Eylül 2018
SELÇUK EFES FESTİVALİ RENKLİ VE EĞLENCELİ GÖRÜNTÜLERLE BAŞLADI05 Eylül 2018
Selçuk’un yeni kaymakamı belli oldu03 Eylül 2018
Zafer coşkusu İstasyon Meydanı’nı sardı31 Ağustos 2018
ÇİNLİ SANATÇILAR EFES VE ŞİRİNCE’YE HAYRAN KALDI31 Ağustos 2018
BÜYÜK ZAFER SELÇUK’TA KUTLANDI30 Ağustos 2018
49. Selçuk Efes Festivali 4- 9 Eylül tarihleri arasında düzenleniyor.29 Ağustos 2018
SELÇUKLULAR ZAFER BAYRAMI’NI ÖZEL BİR PROGRAM İLE KUTLAYACAK28 Ağustos 2018
ARTIK DENİZE DE AKAMIYOR!27 Ağustos 2018
İzmir'de internet devrimi: Milyonlarca kişi...26 Ağustos 2018
Selçuk İZBAN treni raydan çıktı, faciadan dönüldü26 Ağustos 2018
BAŞKAN BAKICI KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI21 Ağustos 2018
İzmir Büyükşehir'den ulaşımda ''Tükenmez kart'' dönemi21 Ağustos 2018
Meryem Ana Evi'nde Ayin17 Ağustos 2018
Antik Kent Sahipsiz Kedilere Yuva Oldu14 Ağustos 2018
Kuşadası'nda 9 kişi böyle can verdi09 Ağustos 2018
​Selçuk imar planı Meclisten Geçti.09 Ağustos 2018
Karaciğer Nakli Olan Selçuklu Genç Kadına Annelik Sürprizi07 Ağustos 2018
1'e 4 verdi07 Ağustos 2018
Darısı Küçük Menderes'in Başına!07 Ağustos 2018
ENGELSİZ KAMP PAMUCAK’TA BAŞLADI07 Ağustos 2018
BAŞKAN BAKICI ZABITALARLA BİRARAYA GELDİ06 Ağustos 2018
Efes 8500 yıllık yolculuğa çıkarıyor04 Ağustos 2018
Kuşadası'nda odunla köpeği döverek bu hale getirdiler04 Ağustos 2018
ERİŞİLEBİLİR KENT TOPLANTISI YAPILDI03 Ağustos 2018
ŞİRİNCE'DE ZEMİNE DÖŞELİ MEZAR TAŞI SÖKÜLDÜ03 Ağustos 2018
KİREÇCİLİ YOLLARI YAPILIYOR02 Ağustos 2018
SELÇUK’UN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ KİM OLDU?02 Ağustos 2018
EFES KAZILARI BAŞLADI02 Ağustos 2018
İzmir Selçuk'ta trafik kazası : Kamyon, traktör ve motosikletli zincirleme kaza01 Ağustos 2018
EĞLENEREK İNGİLİZCE ÖĞRENDİLER01 Ağustos 2018
DERE YATAĞI HUZUR KAÇIRIYOR31 Temmuz 2018
Kuşadası'nda turist otobüsüne molotoflu saldırı!30 Temmuz 2018
Her zaman esnafımızın yanındayız27 Temmuz 2018
Kuşadası'ndaki Deprem Selçuk ve İzmir dede Hissedildi.26 Temmuz 2018
BASIN BAYRAMINI SADECE “O İSİMLER” KUTLADI25 Temmuz 2018
BELEVİ’DE ŞEFTALİ ŞENLİĞİ DÜZENLENİYOR25 Temmuz 2018
Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı Basın Bayramını Kutladı24 Temmuz 2018
LOKOMOTİF SELÇUK’TAN GİTMEYECEK24 Temmuz 2018
BELEVİ GİŞELERİNDE KAZA23 Temmuz 2018
Yeni haftada Selçuk'ta hava nasıl olacak?23 Temmuz 2018
'Kıyamet Köyü' Şöhretinin Zirvesine Ulaştı22 Temmuz 2018
Hedef koydu: 597 22 Temmuz 2018
Kocaoğlu: Köye mahalle demekle iş bitmiyor20 Temmuz 2018
SELÇUKLULAR DEMOKRASİ NÖBETİ İÇİN İSTASYON MEYDANI’NDA BULUŞTU16 Temmuz 2018
Selçuk-Torbalı yolunda makilik alanda meydana gelen yangın sonrası küller Kuşadası'na yağdı.15 Temmuz 2018
İzmir Selçuk'ta seyir halindeyken bir anda alev aldı!15 Temmuz 2018
EFES MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA 15 TEMMUZ KONFERANSI13 Temmuz 2018
İzmir Barosu: İdam ve hadım cezası çözüm değil12 Temmuz 2018
Selçuk-Kuşadası yolu üzerinde Kaza 11 Temmuz 2018
SELÇUKLULAR DEMOKRASİ NÖBETİ İÇİN İSTASYON MEYDANI’NDA BULUŞACAK11 Temmuz 2018
ÇALIŞMALAR TAMAMLANMAK ÜZERE10 Temmuz 2018
İzmir'de bir kavurucu hafta daha!09 Temmuz 2018
Aranan şirketin üst düzey isimlerinden iki kişi Selçuk'ta Yakalandı.09 Temmuz 2018
İMAR BARIŞI OFİSİ’NE YOĞUN İLGİ05 Temmuz 2018
Torbalı ve Ayrancılar–Yazıbaşı arıtmaları büyüyor05 Temmuz 2018
Ege'ye sıcak uyarı! O saatlere dikkat03 Temmuz 2018
Disk Emekli Sen Selçuk Temsilciliği Emekliler Günü Basın Açıklaması02 Temmuz 2018
HAMAM NE ZAMAN AÇILIYOR?02 Temmuz 2018
SELÇUK BELEDİYESİ YAZLIK DÜĞÜN SALONU AÇILDI02 Temmuz 2018
Selçuk ve Kuşadası 'Dünya Hava Oyunları' incelemesi27 Haziran 2018
Kuvvetli yağış geliyor: İzmir için kırmızı alarm!26 Haziran 2018
Selçuk'ta Seçim Sonuçları25 Haziran 2018
EFES’TE KAZILAR BAŞLIYOR MU?22 Haziran 2018
İZBAN'dan yaza özel Selçuk tarifesi22 Haziran 2018
Kocaoğlu: ""Kaliteli gençleri siyasete sokmalıyız".22 Haziran 2018
Torbalı'ya şehit ateşi düştü19 Haziran 2018
Bunun adı "İzmir mucizesi"18 Haziran 2018
Kuşadası'nda Bayram Yoğunluğu Devam Ediyor17 Haziran 2018
SELÇUK’TA RESMİ BAYRAMLAŞMA14 Haziran 2018
Başkan Kocaoğlu: 14 yılda kimse önümüzde duramadı!14 Haziran 2018
SELÇUK’TA RAMAZAN EĞLENCELERİ SONA ERDİ14 Haziran 2018
SELÇUK BELEDİYESİ’NDE İMAR BARIŞI OFİSİ AÇILACAK13 Haziran 2018
İzmir’de sıcaklara mola: Bayramda yağmur var!13 Haziran 2018
Kuşadası'ndaki kanlı saldırı... Bakanlık'tan ailelere 'parayı iade edin' davası!13 Haziran 2018
Bayramda ulaşım yüzde 50 indirimli12 Haziran 2018
İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA RAMAZAN PAKETİ11 Haziran 2018
Kocaoğlu’ndan iktidara salvo: Sizin göz bebeğiniz olmak istemiyoruz!10 Haziran 2018
SELÇUKLULAR KADİR GECESİ’NDE İSABEY CAMİ’NDE BULUŞACAK08 Haziran 2018
YAZLIK DÜĞÜN SALONU 22 HAZİRAN’DA AÇILIYOR06 Haziran 2018
DAHA TEMİZ VE SAĞLIKLI BİR ÇEVRE İÇİN05 Haziran 2018
NEREDE OY KULLANACAĞINIZI ÖĞRENİN02 Haziran 2018
İFTAR SOFRASI İSABEY’DE KURULDU02 Haziran 2018
Ayşe Semra Kadaifçioğlu Yazdı:"Tek kişilik bir ordu Şükrü Özkaynak"02 Haziran 2018
SELÇUK’TA ARAZİ YOLLARI YAPILDI31 Mayıs 2018
Eski ramazanları aratmadı31 Mayıs 2018
SELÇUK BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN RAMAZAN DENETİMİ30 Mayıs 2018
Yasa çıktı: İzmir'de toplu taşıma tek çatıda toplanıyor!30 Mayıs 2018
İZSU faturalarda yeniliğe gitti28 Mayıs 2018
Kışlalı Parkı’na muhteşem açılış28 Mayıs 2018
Selçuklu Gazilerden Aziz Kocaoğlu'na Atatürk Portresi25 Mayıs 2018
SELÇUKLU GENÇLERDEN TARİHİ PROJE25 Mayıs 2018
Meteorolojiden sağanak uyarısı25 Mayıs 2018
Efes Antik Kenti'nin ziyaretçi sayısı 412 bini aştı24 Mayıs 2018
SELÇUK’TA RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR23 Mayıs 2018
Selçuk’ta Ramazan dolu dolu geçecek17 Mayıs 2018
EĞLENİRKEN EĞLENDİRDİLER16 Mayıs 2018
Meclis sonrası Kordon'da yürüyüş: Başkan Kocaoğlu'ndan tavla keyfi16 Mayıs 2018
ÇİFTÇİLER VE İHRACATÇILAR DEPPO EFES’TE BİR ARAYA GELDİ16 Mayıs 2018
Kudüs'le İlgili Uluslararası Hukuk Kuralları Derhal Yerine Getirilmelidir15 Mayıs 2018
Başkan Kocaoğlu Selçuk'ta Anneler Gününü Kutladı13 Mayıs 2018
Selçuk Katı Atık Transfer İstasyonu Açılışını Aziz Kocaoğlu Yaptı.12 Mayıs 2018
ORTODOKSLARIN ÖNEMLİ GÜNÜNDE SELÇUK TİCARET ODASI DOSTLUK YEMEĞİ VERDİ11 Mayıs 2018
Yazlık düğün salonu 1 Haziran tarihinden itibaren hizmete açılacak11 Mayıs 2018
Özel öğrencilerin sergisi açıldı.11 Mayıs 2018
Başkan Kocaoğlu’na 24 Haziran görevi!10 Mayıs 2018
SELÇUK’UN SOKAKLARI TEMİZLENİYOR10 Mayıs 2018
İzmir İskenderiye Patriği Selçuk Efes'te Ayin Yönetti08 Mayıs 2018
Aziz Kocaoğlu Selçuk Katı Atık Transfer İstasyonunu Açacak.08 Mayıs 2018
Sel, Selçuk'u da vurdu. Hayko Cepkin'in işlettiği mekan da zarar gördü07 Mayıs 2018
Kocaoğlu: İzmir’deki yaşam Gavursa yapacak bir şey yok07 Mayıs 2018
HIDIRELLEZ ATEŞİ SELÇUK’TA DA YANDI07 Mayıs 2018
SELÇUK BELEDİYESİ’NDEN HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ03 Mayıs 2018
Motofest Bugün Pamucak'ta Başlıyor03 Mayıs 2018
SELÇUK BELEDİYE İŞÇİLERİ 1 MAYIS’I KADRO VE SENDİKA SEVİNCİ İLE KUTLADI02 Mayıs 2018
İzmir'de emeğin bayramı02 Mayıs 2018
SANAYİ GÜZELLEŞTİRME PROJESİ BİTİYOR27 Nisan 2018
"Niyet ettik çiftçiyi kalkındırmaya"27 Nisan 2018
"Mahalle tiyatroları" geliyor27 Nisan 2018
Selçuk Pamucak Kavşağında kaza: 25 yaralı!26 Nisan 2018
SOSYAL MARKET ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR25 Nisan 2018

     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
En Çok Okunan
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | İletişim
CH