YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > YEREL

Kocaoğlu "Ne aslanlar var… Ne gençler var İzmir’de"
28 Şubat 2018
''Beni Ayak Oyunlarıyla Yıkamazsınız!''
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Kocaoğlu, başkanlık iddiası olan bazı isimlerin güçlenmek için CHP eski İl Başkanı Alaattin Yüksel ile aralarını bozmaya çalıştığını ima ederek, ''Alaattin Yüksel – Aziz Kocaoğlu jenerasyonunun üzerinde daha iyi, daha doğru, siyasete, millete bakman gerekir. Buna bakabilmeyi becerirsen biz bırakıp gitmeye hazırız. Buna bakmayı beceremezsen, ayak oyunlarıyla da yıkamazsın.'' dedi.
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ben HABER’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kocaoğlu, kent içi ulaşımında yaşanan sıkıntılardan, “artı para” eleştirilerine; adaylıkla ilgili düşüncelerinden, son dönemde eskisi kadar bir arada göremediğimiz Alaattin Yüksel ile olan kişisel ilişkisine kadar birçok konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
 
Öncelikle internetle aranız nasıl bilmiyorum ama ben Ekşi Sözlük’te sizinle ilgili bir araştırma yaptım. Tabii ki çok eleştiri de var ama öncelikle iyiler... Sizi "Yaptığı mükemmel işlere alkış yetmez", "Gerçek bir elit", "Belediyeciliği 'partiler-üstü' seviyede yürütebilen belediye başkanı", "İzmir'i marka haline getiren belediye başkanı", "Dürüstlüğün timsali", "Her yeri beton yapmadı diye eleştirilen adam", "Hay huyt yapmadan, konumuna yaslanarak senden benden farklı olduğunu hissettirmeden işini yapan adam", "Ömrümde gördüğüm açık ara en dirayetli adam…" şeklinde tanımlıyorlar… Peki siz kendinizi nasıl tanımlarsınız?
 
Öncelikle harika yorumlar. Çok teşekkür ederim. Ben kendimi nasıl tanımlayayım, tanımlayamam bu yorumlardan sonra. (gülüyor) Ben kendi halinde, kentin problemlerini çözmeye çalışan biriyim.
 
Aynı sitede “Belediye başkanlığı maaşını hiçbir zaman almadığınızı” da söylemişler, bu doğru mudur? Bu maaş belediyenin kasasında mı kalıyor?
 
Hayır alıyorum. O yanlış bir bilgi. Maaşı alıyorum ama bu maaşla evime bir ekmek bile götürmedim. Hep belediye başkanlığı yapabilmek için harcıyorum. Belediye başkanının istese de istemese de zorunlu olarak yapması gereken harcamalar vardır. Bu harcamaları kimseye muhtaç olmadan yapması, bir başkan için rahatlığı açısından çok önemlidir. O paranın yetmediği yerde çocuklarımdan para alarak, o konuda taviz vermeden belediye başkanlığını sürdürüyorum. Yani yasanın belediye tarafından harcanmasını uygun görmediği; ama belediye başkanının, gelenek göreneklerimize ya da o günkü ruh haline göre mutlaka harcaması gereken paralar var. Onları kendimden ve çocuklarımdan aldığım bedelle karşılamaya çalışıyorum.
 
 
 
“ONLARI İSTANBUL’A GÖNDERMEK İSTERDİM”
 
Tabii ki dediğim gibi çok fazla eleştiri de var. Özellikle merkezdeki trafik düzenlemeleri ve ortaya çıkan sıkışıklık nedeniyle… Yani şöyle genel bir yargı var: Kentin betonlaşmamasından ve ranta kurban edilmemesinden memnunlar ancak merkezdeki trafik çilesinden muzdaripler. Bununla ilgili ne söylersiniz?
 
Trafik çilesinden muzdarip olanları, param olsa şöyle bir İstanbul’a, Ankara’ya göndereceğim. 4 milyon 250 bin nüfuslu bir kentten bahsediyoruz. İnsanların gelmek istediği bir merkezden bahsediyoruz. Tramvay inşaatı döneminde bir sıkıntı yaşandı. Ama şuanda yolların tek gidiş yapılması, gidiş-dönüş yerlerinin belirlenmesi konusunda bir sıkıntı yaşanmıyor. Biz de bu kentte yaşıyoruz. İzmir’in trafiği şuanda en fazla çevreyolunda sıkışık. Şehir içinde raylı sistemi artırıyoruz. Yüzbaşı Hakkı İbrahim Caddesi’ni Ankara asfaltına kuzeyde alternatif yapıyoruz. Homeros Bulvarı’nı yine Ankara asfaltının güneyinde alternatif yaparak, bu bölgeyi yani Ankara-İstanbul istikametine çıkışı rahatlatıyoruz. Sadece Ankara asfaltı varken bunu 3’e çıkarıyoruz. Bu da kentin boşalması açısından çok önemli. 11 km raylı sistemimiz vardı. Konak tramvayı ile beraber 179 km oldu. 70-80 bin kişi taşıyorduk, şuanda 750 bin kişi taşıyoruz. Konak tramvayıyla beraber bu 800-850 bin kişiye ulaşacak. 800 bin kişiyi otobüsle taşımak için binden fazla otobüse ihtiyacımız var. Bu trafiğe biz tramvayı yapmasaydık, kentin merkezine bin tane otobüs girecekti minimum. O zaman trafiğin ne olacağını düşünün. Bir taraftan kent büyüyecek, zenginleşecek, otomobil sayısı artacak; bir taraftan siz yol yapacaksınız, ana arterler açacaksınız, raylı sistemi artıracaksınız ve bir yarış yaşanacak. Bu arada raylı sistemi artırdıkça, şehrin kenarlarında, ara istasyonlar, otoparklar, semt garajları yaparak, aracıyla kentin merkezine gelenlere de “orada arabanı park et, raylı sisteme bin, konforlu bir şekilde zaman kaybetmeden, daha ucuz, daha hızlı ve daha emniyetli kentin merkezine gel” diyoruz.
 
OTOBÜSLER KALKIYOR
 
Tramvay, bir kent için prestij aynı zamanda da…
 
Tramvay, kentin merkezindeki karbon salınımını azaltıyor, deniz kıyısından gidiyor, daha emniyetli, bir ray üzerinde gidiyor, sürücünün inisiyatifi minimuma iniyor, kentin bütün merkezini kuşatıyor. 150 civarında otobüs bu hattan kalkacak. Şuanda yine bir sıkıntı yaşayacağız. Çünkü bir taraftan tramvay deneme seferlerine devam edecek, bir tarafta da otobüsler yolcu taşımaya devam edecek. Ama tramvay yolcu taşımaya başlayınca, otobüsler çekilince, umut ediyorum ki ciddi bir rahatlama olacak.
 
 
 
Trafikteki bu yoğunluğu belki aldığı göçe de bağlamak gerekir. Çok fazla bir göç var çünkü şuan İzmir’e…
 
İzmir o açıdan göç almıyor. İzmir’in aldığı göç beyaz yakalı ve daha çok şehrin dışına sakin bölgelere yerleşiyorlar. Büyük çoğunluğu da belli dönemlerde İstanbul’a gidip geliyor ve evlerinde home ofis çalışıyorlar.
 
“Yaşanacak şehir İzmir” sloganıyla geçtiğimiz süreçte bir tanıtım kampanyası yapmıştınız. Bu kampanya çok başarılı olmuş olacak ki şu anda İzmir en çok göç alan şehirler sıralamasında birinci sırada.
 
O aslında bir yaşam biçimi. İnsanların birbirine saygısı, kozmopolit bir kent olması, bütün inançlara, geleneklere göreneklere, yaşam biçimine saygı duyması, insanların burada kendilerini özgür hissetmesi, ekonominin büyümesi, belirli planlamaların yapılması… Bunların hepsini topladığımızda ortaya İzmir’in cazibesinin artması çıkıyor. Biz artık sadece Türkiye’de değil, dünyada da önemli başarıları, büyüme trendlerini, kentleri ölçen kriterleri yakalamış bir kentiz.
 
İzmir İstanbullulaşır mı sizce?
 
Olmaz… Diğer kentlere baktığımızda, örneğin İstanbul İstanbulluluğu kaybetti. Ama İzmir, İzmirlilik bilincini artırarak sürdürüyor. Bu İzmir’in sihri. Başka bir kent bunu başaramadı. Bunda İzmir kadınının payı büyük.
 
Belediye Başkanlığı döneminde 14 yılı geride bıraktınız. Peki 14 yıl önceki Aziz Kocaoğlu ile şimdiki Aziz Kocaoğlu arasında ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?
 
Benim yaşam biçimim değişmedi. Paraya, insana, kente bakışım, evrensel ahlak kurallarım, kişiliğim değişmedi. 56 yaşında belediye başkanı oldum. 56 yaşından sonra insanın kişiliği değişir mi o da muamma. Eğer kişilikte bir gedik varsa o zaman orada bir tahribat olur. Ha ne oldu? Ben ekonomi tahsili yapmıştım, işletme masteri yapmıştım, çiftçilik, devlet memurluğu yaptım, özel sektörde çalıştım, ticarethane işlettim, atölye, fabrika işlettim. Siyasetle çocukluktan beri uğraşıyorum ama bu birikimlerin üzerine belediyecilik apayrı bir iş. Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra her gün kent hakkında ve belediyenin uğraş konuları, kentin kalkınması, tarımdan, sanayiye, hizmet sektörüne, turizme, ulaşıma kadar birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum. Bu arada tecrübe kazandım. Göreve geldiğim zamanki bakışımla bugünkü bakışım arasında mutlaka fark var. Bir olaya birkaç cepheden bakarak hata payınız azalıyor.
 
“KARARLARIMDAN PİŞMANLIK DUYMADIM”
 
Geçmişte verdiğiniz kararlardan pişmanlık duyduğunuz oldu mu?
 
Hayır. İnsan her zaman kişiler üzerinde karar verir, yanıldığı olur ama bu yaşamın ayrılmaz parçasıdır. Ben 40-45 yaşlarıma geldiğimde belirli bir hata yapmamak üzere şartlanmam oldu. Küçük hatalar yaparsınız. Yapmak istemezsiniz ama koşullar oraya getirir veya aldanırsınız. Ama önemli olan büyük hata yapmamaktır. 14 senedir belediye başkanlığı yapıyorum bu kentte bir kişi de çıkıp “şöyle bir hata yaptı, zarar verdi, kentin geleceğini olumsuz etkiledi” diyeceğini sanmıyorum.
 
 
 
Peki bu geçen 14 yıllık süreçte İzmir’de ne değişti?
 
Ona siz karar vereceksiniz. Ne değişmedi ki… Körfez’e bak bütün vapurlar değişti, dünya standardında vapurlar geldi. Ulaşım hızlandı, konfor arttı. 11 km raylı sistem 179 km oldu. Denizlerimize evsel atıklar akıyordu, bütün sahil ilçelerinin arıtmaları bitti, denize kirlilik akmıyor. Körfez yüzülebilir hale geldi, Büyük Körfez Projesi ile daha da canlanacak, insanlar körfezi plaj olarak kullanacak. Büyük yollar açıldı. Tarım sadece Büyükşehir’in desteğiyle Türkiye’nin 2,5 katı büyüdü. İnsanlar hiçbir ayrım olmadan bu kentte, belediyenin de yaklaşımıyla barış içerisinde yaşayacak bir ortam buldu. Kentin sınırları yani hizmet alanımız 11 kat büyüdü. Arazi yolları asfaltlandı 5 bin kilometreye yakın. Fuarcılık başlı başına bir olay oldu. Eksiğimiz yok mu? Var. İzmir yeni tozunu silkti, bundan sonra İzmir, biz eğer büyük hata yapmazsak, daha hızlı büyüyecektir.
 
“ARTI PARA YOK, GİTTİĞİN KADAR ÖDE VAR”
 
Son dönemde İzmir’de bir “artı para” tartışması var. Siz bu tartışmaları nasıl yorumluyorsunuz?
 
Artı para diye bir şey yok. Onu nereden buldularsa… “Artı para” yok, “gittiğin kadar öde” var. Bir durak da gitsen 25 km de gitsen aynı parayı alıyoruz yani 2,86 lira. İZBAN 136 km. 136 kilometreyi 2,86’ya gitmek adil değil. Biz araştırdık, çalıştık… 25 km, vatandaşın ihtiyacını görecek en optimum km. 25 kilometreyi 2,86 liraya gidiyorsunuz. 25 kilometreden sonrası için km başına 7 kuruş veriyorsunuz. Bunu önümüzdeki günlerde uzak yerlerdeki belediye otobüslerinde de uygulayacağız. Başka bir sistem kurarsak orada da uygulayacağız.
 
CHP, önemli bir kurultay sürecini geride bıraktı. Çetin bir süreç yaşandı. Kurultay öncesinde delegelerden beklediğinizi aldınız mı?
 
Kurultay benim işim değil. Zaten kurultay delegesi de değilim. Bu tamamen Genel Başkan ve genel merkezin örgütlenmesiyle ilgili bir konudur. İzmir’de çok az arkadaş MYK’ya ya da PM’ye girdi tarzında eleştiriler var. Bu doğru. Bu sefer böyle oldu. geçmişte de olmuştu böyle şeyler.
 
MYK’da sadece Tuncay Özkan var…
 
MYK’da İzmir’den çok fazla isim olacak diye bir şey yok.
 
Bu durum İzmir’e farklı bir mesaj olarak algılanmalı mı?
 
Hiçbir şekilde algılanmamalı. Ben öyle bakmıyorum. İzmir, CHP için, hemşerilerimizin desteğiyle en önemli kentlerden biri olmuştur. Ve eleştirilse de yerden yere vurulsa da belediye başkanlarımız 15 senedir İzmir’de CHP’yi belirli bir noktaya getirmişlerdir. 1999’da CHP barajın altında kaldı. Türkiye genelinde aldığı oy yüzde 9,8’di. İzmir’de de 9,8’di. CHP’nin oyu Türkiye genelinde yüzde 25 arttı. İzmir’de yüzde 50 arttı. Bu iki katı artışta örgütün, yerel yönetimlerin çalışması ve tabii ki İzmirli hemşerilerimizin teveccühü ile biz Türkiye’de partinin büyümesinin iki katını yakalamışız. İzmir görevini yapmış. Merkezi hükümetten de baktığımızda İzmir kendi göbeğini kendi kesen, kendi kalkınmasını kendisi sürükleyebilen çok kıymetli zenginlikleriyle, kendi gücüyle ayağa kalkabilen bir kenttir. 2017 yılında 64 milyar vergi verip 15 milyar bütçe alan bir kent. Artı para bu işte. (gülüyor) Bu artı para oluyor, verip de almazsan…
 
“3-5 ARKADAŞ İZMİR’İ DİZAYN ETMEYE KALKTI”
 
Tuncay Özkan ile buzlar eridi mi?
 
Benim Tuncay Özkan ile bir sıkıntım yok, kimseyle yok. Benim hiçbir şahısla problemim yok. Ben bu kentin belediye başkanıyım. Ben ülkemi seviyorum, kentimi seviyorum, partimi seviyorum ve ona zarar verilmemesini istiyorum. Bunun için siyaset yapıyorum. 56 yaşına kadar da yapmadım, bildiğim halde… Geçen kongrede 3-5 tane arkadaş İzmir’i dizayn etmeye kalktılar. Bu kongrede de aynı şeyi yaptılar. Örgütte yarım saat çalışmamış, örgütle alakası olmayan, CHP’nin geleneğini göreneğini duruşunu bilmeyen, kendinden menkul insanlar İzmir’i dizayn etmeye kalkarlarsa, İzmir’de CHP içerisinde örgütü hiçe sayarak, emeği hiçe sayarak durum belirlemeye kalkarlarsa, bu kentin belediye başkanı da kent adına, örgüt adına, ülke adına, CHP adına karşı çıkmak ve geçit vermemek durumundadır. Bu görevi yapmazsa suçludur. Bizim iki kongremizde de “İzmir’de CHP’yi  İzmir örgütü yönetsin, onlar milletvekili olsun, onlar belediye başkanı olsun” dedik ve bunun mücadelesini verdik. Bunu da vermeye devam edeceğiz.
 
 
 
“MİLLETVEKİLLERİ TAKİP ETMELİ”
 
AK Parti İzmir milletvekilleriyle ilgili düşüncelerinizi biliyoruz. Peki CHP’li vekillerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizi Ankara’da iyi temsil ettiklerine inanıyor musunuz?
 
Ben 1950’lerdeki milletvekillerini de biliyorum, 60-70-80-90 hepsini… Şartlar değişti. Değerler değişti. O yüzden CHP’li milletvekillerini suçlamak biraz haksızlık olur. Çünkü o dönemki iktidarlarla bu dönemki iktidar arasında ciddi farklar var. Bürokraside de ciddi farklar var. Ama daha çok gayret edemezler mi? İzmir’in belli problemleri var. Para istemez, pul istemez. İnciraltı’nın planlanması, fuara kültür merkezi yapacağız oranın izninin çıkması gibi… Mesela bizim Mavişehir’e vapur iskelesi yapmamız lazım ama planlar henüz geçmedi, kaç senedir uğraşıyoruz. O eksik bu fazla; gönder gel gönder gel… Neden bu planlar geçmiyor? Milletvekillerinin bunu takip etmesi lazım. Samimilerse bu konuları halletsinler. İZBAN’ın sinyalizasyonu, bölge trenlerinin kalkması, yük trenlerinin gece yapılması… İZBAN’da yaklaşık 350 bin yolcu taşıyoruz, 700 bin yolcuyu 4 ay içerisinde taşıyacağız. O yolcuyu taşıyacak sinyalizasyonu ve tren sıklığını bana ver. Devlet de belediye de buraya para harcadı. Atatürk kapitülasyonlardan aldı burayı 1953 senesine kadar bunun borcu ödendi. Bunu kullanalım.
 
Bu mücadeleyi tek başınıza yapıyormuşsunuz gibi hissediyorum. Partinizin milletvekillerinden destek alıyor musunuz?
 
Destek aldığımız arkadaşlarımız da var, almadıklarımız da var. Ama milletvekili arkadaşlarımızı fazla suçlamamak lazım çünkü iktidarın kapısı kapalı. Kiminle yapacaklar bunu? Bürokrasiyle. Ya da bakana, başbakana söyleyecek. İktidarın bunu yapmaya niyeti yoksa yapmıyor. Bahane üretiyor.
 
“BENİ HIRPALAMAYA ÇALIŞIYORLAR”
 
İzmir’de size karşı bir muhalefet var bunu biliyoruz. Zaman zaman yapıcı zaman zaman da yıkıcı. İzmir’deki muhalefet tarzıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?
 
Eleştiri güzel bir şey, eleştirsinler bizim bir şikayetimiz yok. Ama bazı eleştiriler bize cevap hakkı doğurur. Cevap hakkı da hükümete karşı doğar. Onu biz bıçak kemiğe dayanmadan söylemek istemiyoruz. Belediye ile yerel yönetim et-tırnak gibidir. Birbirimizi beslememiz, birbirimizi desteklememiz gerekmektedir. Ben bu bilinçle çalışıyorum. Yoktan bahanelerle, ufak tefek şeylerle, belediye başkanını hırpalamaya çalışmanın yahut siyaset yapıyorum zannetmenin kimseye faydası yoktur. Bu herkes için geçerli. CHP’nin içindeki milletvekilleri için de geçerli, AKP için de geçerli. Neyi eleştiriyorsun? Kalkıyor bir tanesi “tramvay bilmem ne…” diyor. Karşıyaka’yı da eleştiriyordunuz, şimdi tıkır tıkır işliyor bir şey diyemiyorsunuz. O da trafiğin içinden geçiyor. İnsanın “Ben bunu söylüyorum da yarın acaba milletin yüzüne nasıl bakacağım”  diye düşünmesi lazım.
 
“BENİ KÖŞEYE SIKIŞTIRMAYA ÇALIŞMAYIN”
 
Başkanım adaylıkla ilgili bir açıklamanız vardı. “Üstüme böyle gelirlerse aday olurum” dediniz. Bu mesaj kime? AK Partililere mi, CHP’lilere mi?
 
Üstüme gelen kimlerse, onlara… AK Partililer de gelir, CHP’liler de gelir, başkası da gelir… Kim geliyorsa o… Yani diyorum ki beni köşeye sıkıştırmaya çalışmayın. Şurada 1 sene kaldı. Bir sene adam gibi çalışalım. Tabii ki seçim sattı mahalline girince herkes birbirine konuşacak. Tabii onun da etik değerlere uyması gerekir. İzmir’in insanı kavga, gürültü, patırtı istemiyor. Eleştirecek de tabii ama her şeyin bir üslubu olur. Kırmadan, dökmeden… Daha yararlı hepimiz için. Bornova’da da seçime girdim ben. Orada da ağabey kardeş seçime gittik. İki defa da burada girdik, bir Taha Bey ile bir de Binali Bey ile. Sağ olsunlar hiçbir şey yoktu.
 
 “AYAK OYUNLARIYLA YIKAMAZSIN”
 
Her kurultayda yanınızda Alaattin Yüksel’i görmeye alışmıştık. Ancak bu kez Sayın Yüksel’i yanınızda göremedik. Bunun bir sebebi var mı?
 
Alaattin Yüksel biliyorsunuz siyasetten uzak duruyor artık. Bakın Alaattin Yüksel ile bizim aramızı kimse açamaz. Yarım asra yakın arkadaşlığımız var. Hayata aynı pencereden bakıyoruz. Siyasete, paraya, kente, ülkeye…  Aynı jenerasyonun insanıyız. Çoğu zaman bir konuda 3-5 ay görüşmesek de bir canlı yayında bir şey söylediğimiz zaman yüzde 80-90 aynı şeyleri söylüyoruz. Onun için aramızda bir problem olması söz konusu değil. Tabii ki her konuda anlaşmıyoruz… 2001’den beri uğraşılır bu işle. Şöyle görürler; “İkisi bir araya geldiği zaman 1 artı 1 eşittir 2 yapmazlar, çok daha fazlası yaparlar. O zaman ikisi ayrı olursa 1 ve 1 olur. Böyle olunca da siyasi mücadelede, özellikle CHP içerisinde biz bir ön alırız, güçleniriz” mücadelesi yaparlar. Güçlenmek istemeleri de çok doğaldır. Oyun kurmaları da doğal haklarıdır. Ama atladıkları bir şey vardır. Alaattin Yüksel – Aziz Kocaoğlu jenerasyonunun üzerinde daha iyi, daha doğru, siyasete, millete bakman gerekir. Buna bakabilmeyi becerirsen biz bırakıp gitmeye hazırız. Buna bakmayı beceremezsen, ayak oyunlarıyla da yıkamazsın. 17 senedir böyle olmadı, gelecekte burada kalırsak da olmaz. Çünkü bizden daha önde olmanız lazım. Siyasette 17 sene İzmir’de 2 kişinin lider olarak yürümesi kolay bir iş değildir. Bu, kişisel özelliklerin, duruşun, sözünün eri olmanın, adil olmanın bir sonucu. Siz de öyle olun, daha üste çıkın biz zaten bırakmaya hazırız. Uğraşmanıza, didinmenize de gerek yok. Ama öyle olmazsanız, kenti başkaları dizayn etsin, uzaktan kumandalı olsun derseniz; onu CHP gibi köklü bir örgütün tabanına anlatamazsınız, ters yüz olursunuz.
 
Bu mesaj kime peki?
 
Kim anlıyorsa ona veririz mesajı, sınır yok…
 
YİNE “6 AY KALA” KARARINI VERECEK!
 
Başkanım o kritik soruyu sormuyorum. Çünkü siz her defasında 6 ay kala kararımı vereceğim diyorsunuz. Yanılıyor muyum?
 
Doğru söylüyorsun. Cevabını bildiğin soruyu sormayacaksın. (gülüyoruz)
 
Yine 6 ay mı diyorsunuz yani?
 
Duruma göre, şartlara göre. Kendi sağlığıma göre… Karar vereceğiz.
 
Bir önceki seçimlerde “Binali Bey aday olursa aday olurum” demiştiniz. Bu kez de buna benzer bir şartınız olur mu?
 
Bu sene öyle bir şey yok. Benim şahsi fikrimi soruyorsan eğer 15 sene belediye başkanlığı yaptıktan sonra 4. dönem belediye başkanlığı yapmak istemek bana çok doğru gelmiyor. Doğrusu; bizim bu işi yapabilecek bir arkadaşa teslim etmemizdir. Benim şahsi düşüncem de budur. Bunu sağlayabilirsek, genel merkezle, İzmirli hemşerilerimizle beraber, bizim tekrar yapmamızın gereği yoktur. Ama bu sağlanamazsa… Ona göre bakacağız…
 
Peki şuanda sizin el verebileceğiniz biri var mı?
 
Ne aslanlar var… Ne gençler var İzmir’de. Kapasitesi yüksek, belediye başkanlığını bizden katbekat iyi yapabilecek birçok kıymetli insan var. Siyasette, siyasetin dışında… Herkes yapabilir yeter ki enerjisi olsun, çalışma azmi olsun.
 
Sizin sanki gönlünüzde yeniden adaylık var gibi…
 
Ona bakacağız… 6 ay kala… (gülüyoruz)
GAMZE KURT / BEN HABER


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
Deniz Kaplumbağası Kıyıya Vurdu17 Haziran 2019
Soyer iki birliğe başkan seçildi17 Haziran 2019
Tatil İçin Selçuk Efesi Seçti14 Haziran 2019
EYT DERNEĞİ BAŞKANI TORBALI'YA GELİYOR13 Haziran 2019
Bayram tatilinde müze ve ören yerlerine büyük ilgi!13 Haziran 2019
Selçuk Efes Motor Festivali Bugün Başlıyor13 Haziran 2019
İzmir ekonomisine 30 Milyon TL’lik Destek12 Haziran 2019
Başkan Oğuz: Orkinos çiftliğini istemiyoruz!10 Haziran 2019
İmamın Ölümündeki İhmal İddiası Yargıya Taşınıyor10 Haziran 2019
'SELÇUK GERÇEK BİR TÜRKİYE MOZAİĞİDİR'09 Haziran 2019
HAYKO CEPKİN HEMŞEHRİMİZ OLDU04 Haziran 2019
İŞKUR Personeli Selçuk'ta Siyasete Takıldı04 Haziran 2019
Küçük Menderes'te kirlilik tepkisi!04 Haziran 2019
Saint Jean Bazilikası İlk kez Bir Gece Etkinliğine Sahne Oldu04 Haziran 2019
Selçuk'ta Leylekler Güvende04 Haziran 2019
Selçuk Efes'te 'Adrenalin' Turizmi!02 Haziran 2019
İzmir’de suya yüzde 10 indirim 02 Haziran 2019
Başkan Sengel, Lider ile Selçuk’a seslendi: Her şey çok güzel olacak!31 Mayıs 2019
Çiğli’de süt iznindeyken işten çıkarılan anne adalet arıyor31 Mayıs 2019
TUNÇ SOYER'E SICAK KARŞILAMA30 Mayıs 2019
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden üreticiye büyük destek30 Mayıs 2019
Gökçealan Mezar Taşları Kitabı Yayınlandı28 Mayıs 2019
Selçuk'ta Cinayet28 Mayıs 2019
Çocukların Duyarlılığı Kedinin Hayatını Kurtardı.27 Mayıs 2019
Sengel, hayallerini ve projelerini anlattı24 Mayıs 2019
Selçuk'ta korkunç kaza24 Mayıs 2019
Hürriyet Yazarı Deniz Sipahi:"Efes’i daha iyi anlatmalıyız"23 Mayıs 2019
Çocuklarla Selçuk'ta Kültür Ve Sanat Dolu Bir gün21 Mayıs 2019
İzmir'in En Sakin Beldesi Selçuk20 Mayıs 2019
Selçuk'ta 46 kaçak göçmen yakalandı20 Mayıs 2019
KURTULUŞ COŞKUSU FENER ALAYI VE MOĞOLLARLA YAŞANDI20 Mayıs 2019
Gençlerden Başkan Soyer'e: Yaparsa İzmir yapar!20 Mayıs 2019
100. Yılda 100 Kadın Zeybek Oynadı.19 Mayıs 2019
100.YIL SELÇUK SEMALARINDA KUTLANDI19 Mayıs 2019
SELÇUKLULAR 100. YILI COŞKUYLA KUTLAYACAK18 Mayıs 2019
Torbalı Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘fişleme’ kararı TBMM gündeminde!18 Mayıs 2019
Selçuk ve Çeşme açıklarında 80 kaçak göçmen yakalandı17 Mayıs 2019
İzmir-Selanik feribotunda düğüm çözülüyor!16 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL, SÖZÜNÜ TUTTU VE KÜÇÜK DURU’YA MÜJDE VERDİ16 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL: “FİDANLAR TOPRAĞA, ONLAR HAYATA KÖK SALSIN”15 Mayıs 2019
Faytonlar Kaldırıldı.15 Mayıs 2019
Gökçealan'ı: "Ranta Ve Talana Teslim Etmeyeceğiz"14 Mayıs 2019
Başkan Sengel'den duygusal 'Soma' videosu13 Mayıs 2019
“TEK AMACIMIZ ÇALIŞAN BİR BELEDİYE!”11 Mayıs 2019
Belediye İş Sendikasından Açıklama: "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"10 Mayıs 2019
Selçuk Ve Seferihisar ‘kardeş’ oluyor10 Mayıs 2019
İzmir'de ucuz ekmek, ucuz et, ucuz süt, ucuz gıda dönemi başlıyor10 Mayıs 2019
Selçuk’un Gizemli Evi 09 Mayıs 2019
​Selçuk Belediyesi'nde 'tarım müdürlüğü' kuruldu!08 Mayıs 2019
SELÇUK BİR KEZ DAHA AZİZ YUHANNA YORTUSU’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI08 Mayıs 2019
SELÇUK BELEDİYESİ SİNEKSİZ BİR YAZ İÇİN MÜCADELE BAŞLATTI08 Mayıs 2019
27 KURUMDAN ORTAK KAMPANYA: YAŞASINKUŞLAR08 Mayıs 2019
Ortaklar'a Şehit Haberi Düştü07 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL EĞİTİM İŞ ÜYELERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU06 Mayıs 2019
Kuşadası’nda turist bereketi06 Mayıs 2019
Paraguay Dışişleri Bakanı Efes'i gezdi06 Mayıs 2019
ANNELER PAMUCAK TESİSLERİ'NDE BULUŞTU05 Mayıs 2019
GELENEKSEL RAMAZAN AKŞAMLARI BAŞLIYOR05 Mayıs 2019
HIDRELLEZ SELÇUK'TA KUTLANDI05 Mayıs 2019
Gökçealan Köyü'nde imamlık yapan Mahmut Çebi'nin Ölümünde İhmal İdiası04 Mayıs 2019
Başkan Oğuz’dan örnek karar: Şeffaflık temel ilkem03 Mayıs 2019
Talimat verildi! O tarihlerde otobüs bedava03 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL: "BU BİRLİĞİMİZ HİÇBİR ZAMAN BOZULMAYACAK"02 Mayıs 2019
"Şiirimin Dili Rumeli-4" şiir dinletisi02 Mayıs 2019
Sengel:" Artık Sahada Çalışacağız"02 Mayıs 2019
SELÇUKLU EMEKÇİLER BAYRAMLARINI HALAY ÇEKEREK KUTLADI01 Mayıs 2019
SELÇUK BELEDİYESİ VE TÜM YEREL SEN ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI30 Nisan 2019
Selçuk ve Seferihisar'da ve 74 kaçak göçmen yakalandı30 Nisan 2019
BAHARI GETİREN LEYLEKLER, ARTIK DAHA HUZURLU30 Nisan 2019
CHP İZMİR İL BAŞKANI VE VEKİLLERDEN SENGEL’E ZİYARET29 Nisan 2019
Urla’ya enginar bereketi: Üretici ve esnaf kazandı29 Nisan 2019
ULAŞIMDA YÜZDE 50 İNDİRİM PAZARTESİ BAŞLIYOR27 Nisan 2019
İzmir'deki Sendikalardan '1 Mayıs' Çağrısı26 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’İN MESAJI KARŞILIĞINI BULDU26 Nisan 2019
Selçuklu Özlem Malkoç Hastalığına çare ararken bir de maaşı düşürüldü25 Nisan 2019
DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI CUMHURİYET MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR25 Nisan 2019
SOĞAN TARLADA 1.5 TL. PAZARDA 8 TL.25 Nisan 2019
Minik Yetenekler Kent Belleği’nde 25 Nisan 2019
TİCARET ODASI BELEDİYE BAŞKANI SENGEL’İ ZİYARET ETTİ24 Nisan 2019
Selçuk’un kadın başkanı Sengel:" O kadar büyük hayallerle başkan oldum ki…"24 Nisan 2019
Başkan Sengel 19 Mayıs'ta paraşütle atlayacak24 Nisan 2019
​23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI BU YIL FARKLI BİR HEYECANLA KUTLANDI23 Nisan 2019
Başkan Sengel: "Şirince’de bir ilk imza atacağız"22 Nisan 2019
Yeni hafta raporu: İzmir’e yaz geliyor22 Nisan 2019
620 yolcusuyla sezonun ilk seferini gerçekleştirdi. 22 Nisan 2019
SELÇUK'A KADIN ELİ DEĞDİ21 Nisan 2019
İzmir’de 23 Nisan, Kültürpark ve altı ilçede kutlanacak20 Nisan 2019
Başkan Sengel: 16 milyonluk borç 70 milyon olmuş!20 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’DEN KARDEŞ ŞEHİRLERE DAVET MEKTUBU19 Nisan 2019
CHP’li başkanlara 10 maddelik talimat19 Nisan 2019
Başkan Sengel "BELEDİYEDE OHAL İLAN ETTİ"19 Nisan 2019
Selçuk'ta ilk meclis toplantısı gerçekleşti. Kimler Hangi Komisyonda?15 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’DEN SABAH MESAİSİ15 Nisan 2019
Başkan Oğuz muhtarlarla bir araya geldi15 Nisan 2019
21 Nisan Pazar günü “Selçuk–Efes Havacılık Şenliği” Düzenleniyor.15 Nisan 2019
BARUTÇU BAHARI KARŞILADI14 Nisan 2019
Başkan Sengel Selçuk Pazarında Vatandaşlarla Buluştu13 Nisan 2019
Sengel Hızlı Başladı12 Nisan 2019
İzmirli başkanlar Ankara yolcusu: Genel merkezlere de ziyaret var12 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL, ROMANLAR GECESİNİ HALKIN İÇİNDE İZLEDİ12 Nisan 2019
SELÇUK’TA TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK BİR DEVİRTESLİM YAPILDI11 Nisan 2019
Selçuk bir kez daha Yörük Kültürü Şenliğine ev sahipliği yapacak11 Nisan 2019
Selçuk Mazbatasını İstiyor10 Nisan 2019
CHP’li Başkan Sengel: “Sadece süreci uzatıyorlar”09 Nisan 2019
İzban Belevi İstasyonu Açıldı.08 Nisan 2019
Tunç Soyer dönemi resmen başladı.08 Nisan 2019
Selçuk, Filizlenen baharını kutladı06 Nisan 2019
Filiz Ceritoğlu Sengel Fark Yaratmaya Devam Ediyor.04 Nisan 2019
Pamucak sahilinde kum zambakları azalıyor03 Nisan 2019
SEÇİM MARATONU BİTTİ. ARTIK HİZMET ZAMANI03 Nisan 2019
Selçuk'tan Kimler Büyükşehir'e Gitti.03 Nisan 2019
Başkan Sengel, teşekkür ziyaretlerine başladı02 Nisan 2019
İzmir’de o belediye başkanının babası rekora koşuyor!29 Mart 2019
Zeynel Bakıcı Dutlu yol Yürüyüş Ve Bisiklet Yolu Çalışmalarını Yakından inceledi28 Mart 2019
BAŞKAN BAKICI BELEDİYE PERSONELİ İLE YEMEKTE BULUŞTU27 Mart 2019
SELÇUK'UN SEVİLEN DOKTORU HAYATINI KAYBETTİ22 Mart 2019
Başkan Aziz Kocaoğlu: "Gelen boyunun ölçüsünü alır, gider20 Mart 2019
Sengel “Dayanışma canlı ile başlar”20 Mart 2019
Osman Başterzi silahlı saldırıda yaralandı20 Mart 2019
Korkutan deprem! Selçuk'ta da Hissedildi.20 Mart 2019
CHP İzmir Milletvekili Sındır: 106 bin esnaf kepenk kapattı18 Mart 2019
Meteoroloji’den İzmir’e sevindiren haber!18 Mart 2019
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Büyükşehir Tarafından hizmete açıldı.18 Mart 2019
SELÇUK’TA GERİ DÖNÜŞÜM ATAĞI13 Mart 2019
Belevi İstasyonu'nda işlem tamam!13 Mart 2019
Torbalı Hastanesinde Rahatsızlanan Minik Ege için yeni iddia: Oksijen yerine azot verdiler!11 Mart 2019
İzmir Büyükşehir belediyesi Hayvan varlığı ikiye katlandı10 Mart 2019
Selçuk Belediyesi 5. Yıl Filmi 10 Mart 2019
İzmir turizminde son durum: Sayfalarca satılık otel ilanları!06 Mart 2019
Selçuk için önemli bir tahsis yenilendi 06 Mart 2019
Selçuk'ta Düzenlenen Denizcilik Eğitimine Katılım Yoğun Oldu.05 Mart 2019
SELÇUK BELEDİYESİ TAZİYE EVİ VATANDAŞLARIN HİZMETİNDE01 Mart 2019
SİNEKLE MÜCADELE DE BİZDE VARIZ27 Şubat 2019
Tıkla Öğren "31 Mart 2019 Yerel Seçimde Nerede Oy Kullanacağım?"26 Şubat 2019
İzmir’de hafta sonu kuvvetli fırtına ve sağanak yağış uyarısı21 Şubat 2019
CHP'nin Urla adayı Burak Oğuz’dan esnaf ve sanatkârlara ziyaret21 Şubat 2019
Kuşadası'na sezonun ilk kruvaziyer gemisi geldi19 Şubat 2019
Kocaoğlu açıkladı: Büyükşehir ücretsiz patates-soğan dağıtacak!18 Şubat 2019
Kuşadası'ndaki terör saldırısı için mahkemeden yeni karar!17 Şubat 2019
PAMUCAK SAHİLİNE 1 YILDA 3 YUNUS ÖLÜSÜ VURDU16 Şubat 2019
Selçuk'lu Anenin Çığlığı15 Şubat 2019
Selçuk’un 100 yıllık enerjisi garanti!15 Şubat 2019
GENÇLERİN KARARI BAŞTERZİ13 Şubat 2019
İzmir’de turuncu alarm!12 Şubat 2019
BAŞKAN BAKICI’DAN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET11 Şubat 2019
MASALLARIN RENKLİ DÜNYASINA AKADEMİK BİR YOLCULUK08 Şubat 2019
Şirince'deki dilek havuzunda yeni gelişme: Para yok, kamulaştırma yok!07 Şubat 2019
KİREÇCİLİ’DE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR05 Şubat 2019
Büyükşehir'den Selçuk'a yeni hizmet binası 31 Ocak 2019
Selçuklu Genç Motor Kazasında Hayatını kaybetti29 Ocak 2019
Meteorolojiden kritik uyarı23 Ocak 2019
Selçuk Belediyesi’nden çocuklara sömestr hediyesi 23 Ocak 2019
CHP Selçuk'tan Taşıma Seçmen Hamlesi21 Ocak 2019
37. SELÇUK EFES DEVE GÜREŞLERİ FESTİVALİ YAPILDI21 Ocak 2019
Kocaoğlu neden aday olduğunu açıkladı: Beni 3 gerekçek buraya getirdi!20 Ocak 2019
Devecilik kültürü ve deve güreşleri sempozyumu başladı 18 Ocak 2019
Kocaoğlu: Koşullar beni aday olmaya zorladı18 Ocak 2019
Zeybekçi’den Başkan Bakıcı’ya teşekkür ziyareti16 Ocak 2019
DEVE GÜREŞLERİ’NİN KIRKPINARI 20 OCAK’TA SELÇUK’TA16 Ocak 2019
Taşerondan kadroya geçen Belediye işçilerine yüzde 45 zam yapıldı.08 Ocak 2019
AK Parti İzmir’de 2 ilçede değişim… Başkanlar ne dedi?03 Ocak 2019
Belediye şirketi emekçilerinin en düşük maaşı %32 artırıldı.03 Ocak 2019
Farklı senaryolar var03 Ocak 2019
SENGEL ÇALIŞAN EMEKÇİLERİ VE VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI02 Ocak 2019
BAŞKAN BAKICI’NIN YILSONU MESAİSİ02 Ocak 2019
CHP Selçuk Adayı 16 Ocak'tan sonra yapılacak ilk Parti Meclisi toplantısına Kalabilir.02 Ocak 2019
Seyhan DERELİ Zafer Mahallesi Muhtar Adayı31 Aralık 2018
TÜM YEREL-SEN ile Selçuk Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı29 Aralık 2018
İNCEOĞLU 14 MAYIS MAHALLESİ MUHTARLIĞI İÇİN ADAY28 Aralık 2018
FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL BEN DEĞİL BİZ DEMEYE DEVAM EDİYOR28 Aralık 2018
Bakan:"Gökçealan’ın doğasına, üretimine ve halkına hançer vurulmaktadır!"25 Aralık 2018
SELÇUK KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ’NİN YENİ BAŞKANI KILINÇ OLDU21 Aralık 2018
Ünlü yazardan Kocaoğlu çağrısı: Kararından vazgeçirin, ikna edin!21 Aralık 2018
GENÇLERE PSİKODRAMA EĞİTİMİ14 Aralık 2018
Anestezi sırasında oksijen yerine azot gazı verildiği iddiası üzerine soruşturma açıldı13 Aralık 2018
İzmir'deki hurda araçlar kaldırılacak12 Aralık 2018
'Antik kanal' ile Efes'te hedef 10 milyon turist!12 Aralık 2018
İzmir için kendini yak derlerse yakarım!11 Aralık 2018
SELÇUK’UN YARDIM ELİ UZANMAYA DEVAM EDECEK11 Aralık 2018
MÜLTECİLERE SELÇUK ESNAFTANDAN DESTEK11 Aralık 2018
DAĞ ZİRVESİNDE GİZEMLİ BULUNTULAR10 Aralık 2018
Meteoroloji Ege Bölgesi için uyardı10 Aralık 2018
SİVİL HAVACILIK GÜNÜ SELÇUK’TA KUTLANDI09 Aralık 2018
SELÇUK BİR KEZ DAHA TRAVEL TURKEY’DE YERİNİ ALDI07 Aralık 2018
SELÇUK’TA ÖDÜLLÜ TAVLA TURNUVASI BAŞLIYOR06 Aralık 2018
GÜMÜŞ DAĞINDA DOĞA SAHİPSİZ06 Aralık 2018
Selçuk'ta Bakkal dükkanında korkunç infaz06 Aralık 2018
Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı Canlı Yayında Açıklamalarda Bulundu05 Aralık 2018
Dilek havuzlu o kilise artık devletin!03 Aralık 2018
Selçuk ve Bergamayı Birbirine Bağlayacak02 Aralık 2018
ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR30 Kasım 2018
BAŞKAN BAKICI HALK TOPLANTISINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ30 Kasım 2018
Adalet Ve Kalkınma Partisi İzmir Adayı Nihat Zeybekçi27 Kasım 2018
SELÇUK YENİ BİR SOKAK KAZANDI26 Kasım 2018
Selçuk’ta olta balıkçılığı turnuvası düzenlendi26 Kasım 2018
ŞİRİNCE’DE YOLLARA DOKUNUŞ21 Kasım 2018
Polat: Belevi Gölü'ne kıymayın20 Kasım 2018
İYİ Parti'den Kocaoğlu'na övgü: Kadirşinas ağabeyimiz15 Kasım 2018
SELÇUK GARAJINDA SONA GELİNİYOR15 Kasım 2018
Selçuk orman kampına kavuşacak15 Kasım 2018
Belevi Gölü'ne yakın alana taş ocağı izni verildi14 Kasım 2018
Başkan Bakıcı’dan Selçuklular’a doğal gaz çağrısı14 Kasım 2018
Şirince’de Yangın Tatbikatı13 Kasım 2018
YOL VE PARK ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR13 Kasım 2018
Selçuk Alevi Kültür Derneğinin Olağan Genel kurulu yapıldı12 Kasım 2018
Kuşadası'nda kruvaziyer bereketi11 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu’ndan 2019 yorumu: Seçim çantada keklik değil!09 Kasım 2018
SELÇUKLU ÖĞRENCİLERDEN LÖSEMİ İLE İLGİLİ ANLAMLI ETKİNLİK09 Kasım 2018
CHP Selçuk Aday Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel'den STK'lara ziyaret06 Kasım 2018
Amigurumi ve Keçe kursları açılacak06 Kasım 2018
BELEVİ SOSYAL TESİSİ AÇILDI06 Kasım 2018
"Arkadaşım Ben Geldim" adlı oyunun ilk gösterimi Belevi Mahallesi'nde06 Kasım 2018
ŞEHİT BABASI TAŞDEMİR İSABEY CAMİİ’NDE OĞLUNU ANDI04 Kasım 2018
BAŞKAN BAKICI YEREL YÖNETİM SEMPOZYUMUNDA DEPPO EFES’İ ANLATTI04 Kasım 2018
Selçuk'ta Yangınların Önlenmesi için İmza Kampanyası düzenledi.01 Kasım 2018
14 MAYIS MAHALLESİNE KADIN ADAY01 Kasım 2018
MEHMET KUZU BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYI01 Kasım 2018
AK Partili Şengül'den sürpriz çıkış: Büyükşehir için göreve hazırım!31 Ekim 2018
Selçuk’ta Cumhuriyet Coşkusu Fener Alayı ve konserle devam etti30 Ekim 2018
Kuşadası'nda Hayatını Kaybedenler ile ilgili Son Gelişme30 Ekim 2018
Büyükelçiler, Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti'ni gezdi22 Ekim 2018
SELENDER’den DUYURU21 Ekim 2018
CHP'de Adaylık Süreleri Uzatıldı.19 Ekim 2018
LEVENT GÖRÜR ADAYLIK YOLUNDA ADIM ATTI19 Ekim 2018
İklim değişikliği Efes'i tehdit ediyor18 Ekim 2018
VEDA TURUNUN İKİNCİ DURAĞI SELÇUK17 Ekim 2018
Kocaoğlu: "BU BİR BAYRAK YARIŞI"16 Ekim 2018
EFES TİYATRO FESTİVALİ’NDE SELÇUK’UN KÜLTÜREL TARİHİNE YOLCULUK11 Ekim 2018
SÜMER BÜYÜKTOSUN FESTİVALLERİ ANLATACAK09 Ekim 2018
Kocaoğlu'ndan Flaş Açıklamalar.08 Ekim 2018
Göçmenler Derneğinin Aşure Gününe Büyük İlgi06 Ekim 2018
Selçuk'ta intihar girişimi06 Ekim 2018
Selçuk'ta Uyuşturucu Operasyonu04 Ekim 2018
İYİ TARIM UYGULAMALARI SELÇUK’TA GELİŞİYOR04 Ekim 2018
Başkanlardan flaş Açıklamalar Geliyor. "Aday Değilim"04 Ekim 2018
Aziz Kocaoğlu "Hep aday mı Olacağım"01 Ekim 2018
Aziz Kocaoğlu Kararını Açıkladı.01 Ekim 2018
Doğalgaza Zam.01 Ekim 2018
Kasırga, Yağmur, çamur demeden Selçuk’ta hırsızlar çalmaya devam ediyor.30 Eylül 2018
2019’DA AK PARTİ SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI ADAYIYIM28 Eylül 2018
OKULUMA GERİ DÖNERİM27 Eylül 2018
Meteorolojiden Kritik Açıklama27 Eylül 2018
Türkiye tarihinde bir ilk! Kasırga geliyor! Ege Bölgesi büyük tehlike altında...27 Eylül 2018
Selçuk'ta Tarihi Eser Operasyonu26 Eylül 2018
İLGİSİZLİK TEPKİ TOPLUYOR26 Eylül 2018
İzmir'e uyarı üstüne uyarı! Hava nasıl olacak?25 Eylül 2018
YİKOB’TAN ŞEHİR İÇİ HAMLESİ23 Eylül 2018
TRAFİKTE WHATSAPP DÖNEMİ22 Eylül 2018
ONLAR ÇALIŞACAK; BİZ DESTEKLEYECEĞİZ21 Eylül 2018
GAZİLER GÜNÜ SELÇUK’TA KUTLANDI20 Eylül 2018

                    
     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH