YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > SİYASET

OSMAN BAŞTERZİ PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU
15 Mart 2019
Bu haber 678 kez okundu
OSMAN BAŞTERZİ YAPTIĞI TOPLANTIYLA PROJELERİNİ KAMU OYUNA SUNDU
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Cumhur İttifakı Selçuk Belediye Başkan Adayı Osman Başterzi, ‘’Selçuk’un Gelecek Vizyonu” adını verdiği projelerini, Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ve Cumhur İttifakı’nın yönetim kadrolarının katıldığı görkemli bir törenle kamuoyuna açıkladı.

Cumhur İttifakı Selçuk Belediye Başkan Adayı Osman Başterzi, ‘’Selçuk’un Gelecek Vizyonu” adını verdiği projelerini, Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ve Cumhur İttifakı’nın yönetim kadrolarının katıldığı görkemli bir törenle kamuoyuna açıkladı. Sağlıktan spora, sanattan sosyal aktivitelere kadar Selçuk’un pek çok eksik noktalarına dair projeler açıklayan Osman Başterzi, projeleriyle Selçuk Halkı’ndan tam not aldı.
 
AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları’nın yanı sıra, binlerce Selçuk’lunun katıldığı programda izdiham yaşandı. İzmir’in ünlü televizyon spikeri Erhan Önel’in sunumunu yaptığı programda, Osman Başterzi yoğun alkış ve tezahüratlarla sahneye çıktı. Sözlerine projelerinin hazırlık süreciyle başlayan Osman Başterzi; “Selçuk'un gelecek 5 yıllık vizyonunu ortaya koyacağımız süreç için çok sıkı çalıştık. Geçen hafta Sayın Bakanımızın da katıldığı mitingde projelerimizi açıklamıştık. Bugün de projeleri detaylı tanıtımı için buradayız. Medeniyetlerin beşiği, UNESCO kenti Selçuk’umuzun kalkınması için, bu toprakların hak ettiği değeri görmesi için tüm gücümle çalışacağım. Biz projelerimizle fark yaratmak istiyoruz. Selçuklu hemşehrilerimizin yüreğine dokunmak istiyoruz. Selçuk'u Dünya Kenti yapmak istiyoruz. Selçuk’un ekonomisini gerçek anlamda değiştirecek, istihdamı ve halkımızın refah seviyesini arttıracak projeler hazırladık” şeklinde konuştu. Sözlerine yönetim anlayışından bahsederek devam eden Başterzi;


 
“Slogan değil, Proje Üreteceğiz”
“Ben marşlarla, sloganlarla kampanya yapmak yerine bir vizyon ortaya koyarak kampanyamı yürüttüm.
Buradan İzmir marşıyla kampanya yürütenlere söylemek istiyorum ki; ‘Bayrak hepimizin bayrağı.
Atatürk hepimizin önderi. İzmir marşı hepimizin marşıdır. Hepsi halkımızın ortak değeri. Biz bu değerlerimizi yaşatmak için canla, başla çalışıyoruz” şeklinde konuştu. TOKİ ve Hastane tanıtımlarıyla birlikte projelerinin tanıtımına başlayan Osman Başterzi;
 
“TOKİ 15 Yılın Konusu”
“TOKİ konusu bugünün değil, son 15 yılın meselesi. Defalarca girişimler oldu. Ancak sonuç alınamadı… Sayın Milletvekilim Mahmut Atilla Kaya ve İlçe Başkanım Halil Düztaş’la birlikte Ankara’da adeta kamp kurduk! Sadece son iki ayda bu konuyla ilgili dört defa Ankara’ya gittik. Yoğun ısrarımız sonucunda tüm İzmir geneline ayrılan 2500 konutun 1000 tanesini Selçuk’a tahsis ettirdik. Çünkü biz Selçuk’a sevdalıyız! Çünkü biz Selçuk’u, Selçukluyu candan seviyoruz! Eğer 2019 yılında bunu başarmasaydık, 3 yıllık programda yer alamayacaktık. Şurada, Kurudağ’da yeni bir şehir kuruluyor. 3 yıl içerisinde tam 3000 konut Selçuk’a kazandırılacak! Selçuk’ta evsiz, ihtiyaç sahibi kalmayacak! Size buradan Osman BAŞTERZİ sözü!” dedi. Sözlerine Selçuk’ta yapılması planlanan, ancak yılan hikayesine dönen Devlet Hastanesi Projesi’nin müjdesiyle devam eden Osman Başterzi;
 
“Hastane Temeli 3 Ay İçerisinde Atılacak”
“Şimdi sizlere soruyorum! Bir hastane yapımı neden engellenir? Bu soruyu kendimize de defalarca sorduk. Ancak uygun bir yanıt bulamadık. Hastanemizin yapımını türlü bahanelerle, defalarca, Ankara’ya kadar şikayet ettiler. Dava üstüne dava açtılar. Aradan geçen bunca zaman içerisinde, hastanemizin yetersizliğinden dolayı ambulansla İzmir’e sevk edilirken, yüzün üzerinde insanımızı, ne yazık ki siyaset uğruna kaybettik! Ancak artık karamsarlığa yer yok! Mahkeme kararı ile yapımı  durdurulan hastanemizin önündeki tüm engelleri kaldırdık! Modern ve her türlü tıbbi olanaklara cevap verebilecek hastanemizin inşaatı 3 ay içerisinde başlayacak. Selçuk’umuza hayırlı olsun!”
 
“GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ PROJEMİZ 6 AY İÇERİSİNDE BAŞLAYACAK”
Sözlerine Selçuk’un en önemli eksiklerinden biri olan ‘Gençlik ve Kültür Merkezi’ Projesi’nin detaylarıyla devam eden Başterzi, “Gençlik ve Kültür Merkezimizi açıyoruz. Spor sahasının yanındaki, Segaş’a ait boş alana, içinde sinemalar, tiyatro salonu, oyun alanları ve dinlenme alanları da kapsayan bu projeyi, gençlerimizin ve tüm Selçuk Halkı’nın hizmetine sunacağız. Böylelikle Selçuklu hemşehrilerimin, çeşitli aktiviteler için şehir dışına gitmesine gerek kalmayacak! Göreve geldiğimiz takdirde, en geç 6 ay içerisinde projenin yapımına başlanacak” şeklinde konuştu. En önemli projelerinden birinin de ‘Çağrı Merkezi’ projesi olduğuna değinen Başterzi;
 
“ÇAĞRI MERKEZİ İLE 300 İSTİHDAM”
“Ödemiş ilçemizde başarı ile uygulanan çağrı merkezi projesini dikkatlice inceledik. Yaklaşık 300 selçuklu gencimize iş imkanı sağlayacak bu proje için gerekli görüşmeleri tamamladık. İnşallah seçimi kazandıktan sonra bu projemizi de kısa sürede başlatacağız” şeklinde konuştu.
 
“YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU İLE GELECEĞİN SPORCULARI YETİŞECEK”
Selçuk’un konum itibariyle büyük bir potansiyel sahibi olduğunu belirten Osman Başterzi, “Biz denize kıyısı olan bir kentiz. Bir deniz kenti olan Selçuk’ta ne yazık ki sporcularımız yetişmiyor. Bizde gençlik var, imkan yok! İnşallah gençlerimize sporun her dalında Avrupa Standartları’nda imkanlar sağlayacağız. Bu kapsamda öncelikle sanayide bulunan ve belediyeye tahsis edilen alana, yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun temelini 6 ay içerisinde atacağız. Kentimizin önemli eksikliklerinden birini de bu şekilde projelendirmiş olacağız. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
 
“KAPALI PAZAR YERİ OLMAZSA OLMAZIMIZ”
Selçuk’un en önemli eksikliklerinden birinin de pazaryerinin fiziki yetersizlikleri olduğunu belirten Osman Başterzi, “Sizlerden gelen en önemli şikayetlerden biri de, şehrimizde bir kapalı pazaryerinin olmaması idi. Vatandaşlarımız yazın sıcağında, kışın soğuğunda, yağmurda, çamurda Pazar alışverişini yapmak zorunda. Artık bu ilkelliğe, vatandaşımızın bu büyük çilesine son vereceğiz. İlçemize en son sistemle inşa edilecek, modern bir kapalı Pazaryeri kazandıracağız. Ayrıca ilçemizin farklı bölgelerinde yer alan semt pazarlarını da modernize ederek, Selçuklu üreticimize öncelik vereceğiz.


 
“MEYDAN PROJESİ OTOPARKLA BAŞLIYOR”
Her geçen gün Selçuk’ta otopark probleminin arttığını kaydeden Osman Başterzi, “Daha önce bahsetmiştim! Bizim beş etaptan oluşan bir meydan projemiz var! Bu meydan projemizde en acil kısım otopark. Bildiğiniz gibi Hükümet Konağımız taşınıyor. Bu alan yıkılacak. Buraya modern, kapalı bir otopark yaparak, sokaklarımızı otopark olmaktan kurtaracağız”
 
“ENGELLERİ ‘ENGEL’ OLMAKTAN ÇIKARACAĞIZ”
Selçuk’ta aileleriyle birlikte önemli bir engelli nüfus olduğunu belirten Osman Başterzi, “İlçemizde aileleri ile birlikte %9 engelli kardeşimiz var. Bunların toplumsal hayata daha rahat katılabilmeleri için kentimizin 3 farklı noktasına engelsiz parklar yapacağız. Engelleri ‘engel’ olmaktan çıkaracağız!”
 
“BİSİKLET YOLLARI İLE TARİHİ YAŞATACAĞIZ”
“Benim yıllardır hayalini kurduğum en önemli projelerden birine gelelim! Kentimize gelen misafirlere Selçuk’un tüm güzelliğini, bisikletle gezdirebilmemiz lazım. Modern kent olmanın yolu bisiklet yollarına değer vermekten geçer. Şehrin merkezinden başlayarak, birinci derece arkeolojik sit alanı olan Dutlu Yol olarak bildiğimiz alana, tarihi dokuya zarar vermeden bisiklet ve koşu yolları yapacağız. Ayrıca gelen yabancı misafirlerimizin de yararlanabilmesi için bu yolları tüm kültür noktalarımıza ulaştıracağız.
 
“TARIM ÜRÜNLERİMİZ MARKALAŞACAK”
“İlçemiz tarihi ve doğal zenginliklerinin yanı sıra Tarım açısından da eşsiz değerlere sahip bir ilçedir. Gökçealan Osmancık üzümümüz, Belevi Şeftalimiz, zeytin ve zeytin yağımız için “coğrafi işaret” alarak markalaşma yolunda ilk adımlarımızı atacağız. Ayrıca Tarımsal Sanayi Bölgemizde Paketleme Tesisi kuracağız. Selçuk’ta yetişen her ürün hak ettiği değeri bulacak.”
 
“HAYVAN BARINAĞIMIZI MODERNİZE EDECEĞİZ”
“Can dostlarımıza daha iyi koşullar sağlamak için barınağımızı yenileyecek, çocuklarımız için bir ziyaret alanı olarak düzenleyeceğiz. Hayvansever gönüllülerimiz ile birlikte hayvanlarımızı sahiplendirme birimleri kuracağız. Bu arada kentimizin çeşitli noktalarına mama istasyonları kurduk. Doğa dostu ve hayvan sever bir yönetim anlayışı belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
“ARVALYA ORMAN KAMPI CAZİBE MERKEZİ OLACAK”
Selçuk Arvalya Kampı’nın sadece Selçuk’a değil, tüm bölgeye hitap eden bir potansiyeli olduğuna değinen Osman Başterzi, “Gençliğimizde Orman Kampı yalnızca Selçuk’un değil, tüm bölgenin en önemli mesire yeriydi. Zaman içerisinde unutuldu. Sizlere müjdem olsun. Arvalya Orman Kampı Bölgesi yeniden 29 yıllığına belediyemize tahsis edildi. Bu alanı yeniden cazibe merkezi yapacağız. Selçuklu hemşerim ailesini alarak nezih bir şekilde gidip burada pikniğini yapabilecek. Gençlerimiz huzur ve güven içinde kamp kurabilecek. Buraya gelen turistler Selçuk’umuza değer sağlayacak.
 
“PAMUCAK SELÇUK’A DEĞER KATACAK”
Pamucak’ta Dünya’ya örnek olan projeleri olduğunu belirten Osman Başterzi, “Pamucak yanı başımızda bir hazine! Bir türlü değerini bilemediğimiz bir hazine! Dünya’nın gıpta ile baktığı bu alan, yapacağımız düzenlemeler ile gerek bölge insanına, gerekse yabancı misafirlerimiz için bir vitrin olacak! Pamucak’ta atıl duran 66.000 m2 devasal alan, bir spor merkezine dönüştürülecek. Ayrıca bölgenin su sporları merkezi olmasının önü açılcak.
Sözlerinin sonunda destekçilerine teşekkür eden Başterzi, “Osman Başterzi bugün ‘Osman Başterzi’ olmuşsa, bu Selçuk’un, Selçuk İnsanı’nın sayesinde. Çünkü ben gücümü Ankara’dan, İzmir’den, ordan burdan değil, bizzat Selçuk’un güzel yürekli insanlarından aldım! Bugün sizden aldıklarımı, size hizmet ederek ödeme vaktidir! Bize güvenip, bu salonu dolduran, siz değerli misafirlere ve yol arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim! Tevazu, samimiyet ve gayretle, en önemlisi de Selçuk aşkıyla çıktığımız bu yolda, sizden aldığımız güçle, aşamayacağımız engel yoktur!” şeklinde konuştu.
 
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Temmuz Ayında AKP Selçuk İlk Sırada07 Ağustos 2020
Kızılay'a Siyaset Bulaştı05 Ağustos 2020
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı İlçemizi Ziyaret Etti.20 Haziran 2020
CHP'li Torun: Bu şekilde giderse belediyelerimiz kapısına kilit vuracak!13 Mayıs 2020
CHP'den iki eski başkan için flaş karar18 Mart 2020
Selim Girbiyanoğlu Genel Mekezin Taktiriyle AKP Selçuk İlçe Başkanı Adayı Oldu.07 Mart 2020
AKP Selçuk İlçe Kongresi Ne Zaman?25 Şubat 2020
Başkan Soyer'den Deniz Yücel'e ziyaret14 Şubat 2020
CHP Gençlik Kolları yine hatırlattı: 'FETÖ’nün siyasi ayağı Recep Tayyip Erdoğan’dır’14 Şubat 2020
Başkan Yücel’in ikinci dönemi resmen başladı13 Şubat 2020
37. Olağan İl kongresi CHP Selçuk tarihinde İlklerinde yaşanmasına neden oldu.10 Şubat 2020
CHP’de ilçe başkanlarından gövde gösterisi: 30’da 30 Yücel’e destek!04 Şubat 2020
Yücel Selçuk İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.28 Ocak 2020
CHP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI13 Ocak 2020
Başkan Sengel’den kongreye damga vuran konuşma04 Ocak 2020
Gözler 2020’nin ilk kongresinde: Selçuk’ta dengeler ne durumda?03 Ocak 2020
Ülgür partiden ihraç edildi!03 Ocak 2020
CHP KADIN KOLLARINDAN EFES SELÇUK KAMUOYUNA25 Aralık 2019
Davutoğlu’nun kurduğu partinin A takımındaki isimler dikkat çekti! İzmir'den 3 isim var13 Aralık 2019
CHP'LİLER KIRMIZI LİSTEDE BİRLEŞTİ02 Aralık 2019
DELEGE SEÇİMLERİNDE KIRMIZI LİSTE DAMGA VURDU28 Kasım 2019
​CHP'den İzmir'de zirve: Kılıçdaroğlu'ndan başkanlara teşekkür, hükümete 'emekli maaşı' tepkisi!22 Kasım 2019
Eski Belediye Başkanı Partiden İhraç Edildi21 Kasım 2019
Kavga edeni partide tutamayız!04 Kasım 2019
CHP İlçe Örgütü Alçakça saldırıyı Kınadı30 Ekim 2019
CHP'de kongre süreci başladı: Listeler askıda!21 Ekim 2019
CHP'de 'kongre maratonu' bugün başlıyor!14 Ekim 2019
Vatan Partisi'nden Diyarbakır anneleri için imza kampanyası24 Eylül 2019
Sengel Genel Başkanı Genel Merkezde Ziyaret Etti.18 Eylül 2019
​KILIÇDAROĞLU EFES SELÇUKLULAR’A TEŞEKKÜR ETTİ08 Eylül 2019
Çıray'dan CHP'li belediye başkanlarına destek açıklaması02 Ağustos 2019
Lider’den Afyon kampında başkanlara net talimatlar: Akrabam olsa dinlemeyin!26 Temmuz 2019
Böke: 'Değişim, çöküşün kurucu ortaklarından değil, baskıya boyun eğmeyenlerden gelecek'10 Temmuz 2019
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ÖZÇELİK’E ZİYARET02 Temmuz 2019
Belediyeler için yol haritası belirleniyor: Koordineli çalışacaklar28 Haziran 2019
SELÇUKLULAR İSTANBUL ZAFERİNİ KUTLADI24 Haziran 2019
İstanbul’da görevli tek İzmirli Başkan Sengel: Hukukçu kimliğimle orada olacağım!21 Haziran 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel İstanbul seçiminde okul sorumlusu olacak19 Haziran 2019
Zeynel Bakıcı’dan 'disiplin’ yorumu: Hayret bir şey27 Mayıs 2019
AK Parti'de disipline sevk dosyası, İl Başkanlığı'ndan döndü27 Mayıs 2019
AKP Selçuk, Eski belediye başkanı Zeynel Bakıcıyı disipline gönderdi.27 Mayıs 2019
YSK Kararında Çalma Çırpma Yok.23 Mayıs 2019
CHP Selçuk'tan Ekrem İmamoğluna Tam Destek22 Mayıs 2019
Sengel Halk Tv Yayınına Canlı Yayın Konuğu Oldu04 Mayıs 2019
Toplantıya Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'de Katıldı.03 Mayıs 2019
CHP’nin Grup Sözcüsü Kökkılınç: "Görevimi zevkle yapacağım"18 Nisan 2019
AK Parti İzmir’de Sürekli dönemi start aldı: Şengül’den damga vuran konuşma!18 Nisan 2019
Zeybekci, Şengül’ün açıklamaları karşısında konuştu!14 Nisan 2019
AKP İzmir'de flaş gelişme: İl Başkanı istifa etti!12 Nisan 2019
"Reform paketi"ni açıkladı: Hedef kıdem tazminatı11 Nisan 2019
AKP Selçuk İçin YSK 'ya Başvurdu10 Nisan 2019
CHP İzmir’den YSK’ya çağrı: Bu oyunu bozmak tarihsel sorumluluktur!10 Nisan 2019
CHP SELÇUK İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR!!!09 Nisan 2019
İzmir’in şanssız başkanları!06 Nisan 2019
‘MAĞLUBİYETİ HAZMETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM’05 Nisan 2019
Başkan Sengel, Barutçulu kadınlarla gözleme açtı.04 Nisan 2019
Başkan Yücel'den İzmir'e 31 Mart teşekkürü: "İzmir hizmet, demokrasi ve dürüstlük demiştir"03 Nisan 2019
Eski başkanlar ne yapacak?03 Nisan 2019
İzmir'in meclis sandığı raporu: İlçe ilçe tam liste!02 Nisan 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz oldu02 Nisan 2019
İzmir'de kadınlar sandıkta fark attı02 Nisan 2019
Selçuk ve Büyükşehir'de Hangi Parti Kaç Oy Aldı. Kimler Meclise Girdi...01 Nisan 2019
İzmir'de 30 ilçeden 24'ünde seçimi CHP kazandı01 Nisan 2019
Selçuk’un ilk kadın başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu01 Nisan 2019
Özgür Özel’den çağrı CHP’de birleşelim29 Mart 2019
SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA RAKİPLER KORKUYOR28 Mart 2019
“Kimse sizi yerinizden etmeyecek”28 Mart 2019
Soyer'den 'kara propaganda' isyanı ve vatandaşa 'sandık' çağrısı!26 Mart 2019
Başterzi Belevi Mitingine tekerlekli sandalye ile katıldı26 Mart 2019
SENGEL: "BAYRAMLIKLARINIZI GİYİNİN, 31 MART’TA ŞÖLENİMİZ VAR!"23 Mart 2019
​Cumhur İttifakı Şirinceyi Ziyaret Etti.23 Mart 2019
“Şirince, markasına yakışır hale gelecek”21 Mart 2019
"Ranta karşı doğa ve halkın yanında direneceğiz."19 Mart 2019
Başterzi, seçilmeden hizmete başladı18 Mart 2019
CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel: "Geleceğin Selçuk'unu birlikte filizlendireceğiz"16 Mart 2019
Sengel: "Marşlarla değil yürekten Atatürkçüyüz! "15 Mart 2019
DİNKA KABİLESİNDEN SELÇUK'A BAŞKAN ADAYI13 Mart 2019
İYİ Partili Dervişoğlu: İzmir’de CHP ile aramızda güçlü bir sinerji var!13 Mart 2019
CHP Selçuk'ta coşkulu seçim buluşması12 Mart 2019
Çocuklar istedi, Filiz ablaları yapacak11 Mart 2019
CHP Adayı Sengel’den ‘Kadın Dostu Kent Bildirisi’10 Mart 2019
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Osman Başterzi İsabey’lilerle birlikte Roman Havası’nda dans etti. 10 Mart 2019
TOKİ PROJESİ’NİN DETAYLARI09 Mart 2019
Sengel Ve Soyer Selçuk'ta Önemli Açıklamalarda Bulundu.07 Mart 2019
SENGEL"BUGÜN SELÇUK'TA DESTAN YAZILACAK"07 Mart 2019
Selçuk, 8 Mart öncesi 500 kadınla Filizlendi07 Mart 2019
Başterzi Ak Parti İlçe Başkanlığında Toki İle İlgili Açıklamalarda Bulundu06 Mart 2019
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk'u Ziyaret etti.05 Mart 2019
CHP'DE DEVİR TESLİM VE YENİ YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ05 Mart 2019
Çamlıkta Filiz Ceritoğlu Sengele Sevgi Seli03 Mart 2019
BAŞTERZİ: "GEREKİRSE KAPILARDA YATARIM"02 Mart 2019
“Önceliğimiz kente hizmet, önceliğimiz Selçuk”02 Mart 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanı Belli Oldu.28 Şubat 2019
Bakan:“Görüyorum ki biz Selçuk’ta seçimi almışız"28 Şubat 2019
“Selçuk Sokak Gönüllüleri”27 Şubat 2019
Belevi, Ekolojik Çocuk Köyü ile kalkınacak26 Şubat 2019
Başterzi; “Acarlar Hizmet İstiyor”26 Şubat 2019
CHP Adayı Soyer projelerini açıkladı: İzmir’e birinci cemre düştü!26 Şubat 2019
“Filiz kızımız sizlere emanet”26 Şubat 2019
Başterzi, "Gökçealan'ın üzümüne dokundurtmayacağız"26 Şubat 2019
SELÇUK, ÇAĞDAŞ BİR KENT OLARAK YÖNETİLECEK24 Şubat 2019
OSMAN BAŞTERZİ MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ22 Şubat 2019
MENDERES’İN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKİRSE KENDİMİZİ ZİNCİRLERİZ22 Şubat 2019
Sengele Zeytinköyde Sevgi Seli21 Şubat 2019
ÖNCE GENÇLER, SONRA TÜM PARTİLİLER ÖRGÜTÜNE SAHİP ÇIKTI20 Şubat 2019
İyi Parti Selçuk İlçe Meclis Üyeleri Adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
AK Parti Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
CHP Selçuk Meclis Üyesi adayları Belli Oldu19 Şubat 2019
“Tüketmeden üretecek, marka kent olacağız”19 Şubat 2019
Ceyda Bölünmez Çankırı Başterzi’ye Destek İstedi19 Şubat 2019
Levent Özciğer, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'yı ziyaret etti. 19 Şubat 2019
“Belevi’nin organik pazarını markalaştıracağız”18 Şubat 2019
BAŞTERZİ; " EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞECEĞİZ"18 Şubat 2019
CHP İzmir Adayları Tanıtıldı.17 Şubat 2019
"OSMAN ABİ" HAVUTÇULU HALKI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU15 Şubat 2019
SELÇUKLULAR’A BİZİM KIZ SÖZÜ13 Şubat 2019
CHP İzmir Adaylarını Tanıttı10 Şubat 2019
İYİ Parti Adayı Levent Görür Projelerini Paylaştı10 Şubat 2019
CHP’NİN ADAYI SENGEL’E VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK10 Şubat 2019
Burak Oğuz'dan Miting Gibi Başlangıç10 Şubat 2019
CHP Selçuk'ta İstifa08 Şubat 2019
CHP İzmir'de seçim zirvesi07 Şubat 2019
VEKİL SERTEL’DEN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’E DESTEK07 Şubat 2019
KAYMAKAM İNCİ, MİNİK ÖĞRENCİLERİN SINIFINDA07 Şubat 2019
Meclis Üyelerinin Nasıl Belirleneceği Belli Oldu.07 Şubat 2019
‘OSMAN ABİ’ YORULMAK BİLMİYOR06 Şubat 2019
CHP'DE MECLİS ÜYELİKLERİNDE ÖN SEÇİM YAPILMAYACAK06 Şubat 2019
Hasan Uysal'dan Teşekkür ve Birlik Mesajı05 Şubat 2019
Kocaoğlu’ndan 'başka partiden aday olanlara' net mesaj: Başka kapıya!05 Şubat 2019
BAŞTERZİ: "ZEYTİNKÖY HAK ETTİĞİ EN İYİ HİZMETİ ALACAK"05 Şubat 2019
Selçuk'ta Filiz Ceritoğlu Sengel Rüzgarı04 Şubat 2019
Görür: Çocuklarımız için adayım01 Şubat 2019
CHP Lideri Selçuk krizini noktaladı: Adayımız Filiz Ceritoğlu Sengel’dir!31 Ocak 2019
CHP İZMİR TAM KADRO ATA’NIN HUZURUNDA31 Ocak 2019
Siyaset bilimci Prof.Dr.Tanju Tosun: Selçuk’ta sorun görünmüyor!31 Ocak 2019
AK Parti'li Başterzi'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı30 Ocak 2019
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI İL BAŞKANI YÜCEL KOYDU30 Ocak 2019
Aziz Kocaoğlu, tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.28 Ocak 2019
METİN ÇITAK'TAN PARTİSİ İÇİN BİR MANİFESTO28 Ocak 2019
İzmir'e CHP 'den Üç Kadın Aday28 Ocak 2019
CHP SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL OLDU28 Ocak 2019
Başterzi." Seçilirsem Maaşımı Burs Olarak vereceğim" 26 Ocak 2019
İYİ Parti Selçuk'ta Levent Görür'le Seçime Giriyor25 Ocak 2019
ÇEVRE DOSTU BAŞTERZİ'DEN BEZ TORBA24 Ocak 2019
Kocaoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması16 Ocak 2019
DEVLET HASTANESİ KALDIĞI YERDEN “YENİDEN BAŞLAYACAK”11 Ocak 2019
AK Parti'nin İzmir adayları açıklandı.05 Ocak 2019
Flaş! İşte Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları (İlçe ilçe liste)02 Ocak 2019
Kadınlar seçiyor ama seçilemiyor28 Aralık 2018
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN AYDIN ÖZCAN’A DESTEK07 Aralık 2018
Eğilim yoklaması listesinde İzmir yok04 Aralık 2018
AK Partili Şengül açıkladı: İlçe adaylarını Zeybekci mi belirleyecek?30 Kasım 2018
CHP’li Kuzu: Temel çalışma ilkemiz ‘şiddetsiz iletişim29 Kasım 2018
Tarih belli oldu: Zeybekci'den İzmir'de ilk miting!28 Kasım 2018
YÜCEL:"BAŞKA PARTİYE GİDEN İHANET EDER"28 Kasım 2018
SENGEL STK VE ODALAR İLE BULUŞMALARA DEVAM EDİYOR27 Kasım 2018
CHP Aday Adayı Hasan Uysaldan Çarpıcı Açıklamalar26 Kasım 2018
Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan kritik açıklama: İzmir'e heyetler gelecek23 Kasım 2018
CHP SELÇUK’UN ADAY ADAYLARI BİRLİK GECESİNDE18 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA YENİ YÖNETİM18 Kasım 2018
İstanbul, Ankara ve İzmir'de 'Eğilim yoklaması yok'16 Kasım 2018
NALAN AKDUMAN GÖREVİ TESLİM ALDI16 Kasım 2018
YEŞİLÇİMEN, ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI13 Kasım 2018
Sema Yeşilçimen Ege Telgraf gazetesine Önemli Açıklamalarda Bulundu11 Kasım 2018
OSMAN BAŞTERZİ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI11 Kasım 2018
Önce İzmir'den başlanacak08 Kasım 2018
İYİ PARTİ SELÇUK'A KADIN ELİ07 Kasım 2018
CHP'de 150 yeni aday açıklanacak06 Kasım 2018
Hasan UYSAL Sivil Toplum Örgütlerini Ziyaret Etmeye Devam ediyor06 Kasım 2018
Başkan Kocaoğlu'ndan 'asparagas liste' tepkisi!05 Kasım 2018
AK Partili Şengül’den yerel seçim mesajı: Adaylarımızın 30’da 25’i hazır!05 Kasım 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI O İSİM OLDU03 Kasım 2018
8 İLÇEDE ADAYIN ERKEN AÇIKLANMASI GEREKİYOR03 Kasım 2018
CHP ANKETLERİNDEN ÇIKAN İLK SONUÇLAR31 Ekim 2018
Sevcan Yörük pazarcıları ziyaret etti31 Ekim 2018
CHP 150 aday daha açıklayacak30 Ekim 2018
BAŞTERZİ GÖREVİ YENİ İLÇE BAŞKANI DÜZTAŞ’A DEVRETTİ26 Ekim 2018
CUMHURİYET COŞKUSU SELÇUK’U SARACAK26 Ekim 2018
Ak parti Selçuk İlçe Başkanı Halil Düztaş oldu.25 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk Yerel Seçim Kampında25 Ekim 2018
Yücelin Ajandasında 8 ilçe Var24 Ekim 2018
Burak Oğuz Aday Adayı başvurusunu Yaptı.24 Ekim 2018
BAŞTERZİ HAZIRLIK KAMPINDA24 Ekim 2018
Hasan Uysal: " Selçuk İçin Projelerimiz Hazır"24 Ekim 2018
CHP'li Sındır; Balkan ve Rumeli Kültürünü El Ele Yaşatacağız 22 Ekim 2018
Aday Adayı Av.Filiz Ceritoğlu Sengel Bir Duyuru Yayınladı.20 Ekim 2018
Sengel: “BEN YOK, BİZ VAR”18 Ekim 2018
H.Vefa Ülgür Aday Adayı17 Ekim 2018
Yörük: "Selçuk’un dertlerini biliyorum!"17 Ekim 2018
Hasan Uysal Aday Adaylığını Açıkladı15 Ekim 2018
Genel Başkandan Net Cevaplar.14 Ekim 2018
UYSAL, Selçuk Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıklayacak14 Ekim 2018
Belediye Başkanlığı meslek değildir. Koşullar el verir yaparsınız.13 Ekim 2018
CHP İzmir'de son gün raporu: Kimler adaylık için istifa etti?12 Ekim 2018
SELÇUK’UN İLK ADAY ADAYI SEVCAN YÖRÜK İLE “ÖZEL RÖPORTAJ”12 Ekim 2018
Ak Parti İlçe Başkanı Değişiyor.10 Ekim 2018
Yücel:"SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLER..."08 Ekim 2018
SELÇUK AK PARTİ' DE HEDEF YEREL SEÇİMLER06 Ekim 2018
CHP İzmir İl başkanı Yücel: " yetkili organ PM’dir."05 Ekim 2018
Ak Parti Selçuk'ta Revizyon mu Olacak?05 Ekim 2018
SELÇUK’TA İLK KADIN ADAY ADAYI O İSİM OLDU04 Ekim 2018
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: İzmir'de öyle bir adayla çıkacağız ki...04 Ekim 2018
YÜCEL “SEÇİMDE ÇALIŞMAYANI ÖRGÜT AFFETMEZ”04 Ekim 2018
FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK....03 Ekim 2018
Alper Kandemir Yazdı: "CHP’de adaylık"02 Ekim 2018
Osman Başterzi'den Gündeme dair Açıklama28 Eylül 2018
YÜCEL'den 2014 ELEŞTİRİSİ, 2019 MESAJI: SANİYE SANİYE TAKİP EDECEĞİZ!25 Eylül 2018
AK Partili 7 ilçe belediye başkanı ve ilçe başkanları ile bir araya gelecek 24 Eylül 2018
"Ele Geçirdiğini Kurutan Parti... "23 Eylül 2018
AK PARTİ SELÇUK’TA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI22 Eylül 2018
CHP Bölge Toplantısı'nda flaş açıklama: Ön seçim yok18 Eylül 2018
Köse İzmirde 15 ilçede kadın aday istedi13 Eylül 2018
CHP'NİN YERELDE İKTİDAR OLMADIĞI İLÇELERDE ADAY ERKEN AÇIKLANACAK11 Eylül 2018
İlk Hedef Kaybedilen 8 İlçe21 Ağustos 2018
AK Parti İzmir Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı.09 Ağustos 2018
AK Parti Selçuk, Menemen ve Narlıdere'de ilçe yönetimleri için değişime gitmeyi planlıyor.08 Ağustos 2018
Kani BEKO: 'İşsizlik Sosyal Cinayettir’ 06 Ağustos 2018
CHP’Lİ Beko: “Yerel seçimlere ittifakla gidilmeli”03 Ağustos 2018
İşte CHP genel merkezine göre imza sayısı!03 Ağustos 2018
Muharrem Erkek: İlk incelemeye göre noter onaylı yeterli sayıda imza yok02 Ağustos 2018
CHP İzmir milletvekillerinden 'İnce' kontra!30 Temmuz 2018
CHP İzmir'de bir ilk: İmzasını geri çekti!27 Temmuz 2018
CHP Selçuk Eski İlçe Başkanı Hasan Uysal Basın Açıklaması yayınladı " DEGİŞİM Mİ ? "27 Temmuz 2018
CHP'de 129 vekilden Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması: İzmir'den kimler var?26 Temmuz 2018
CHP’li il başkanlarından flaş kurultay açıklaması26 Temmuz 2018
Yaşar Tüzün: Kurultay için yeterli sayıda imza toplandı24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de 3 ilçe başkanından daha kurultay imzası!24 Temmuz 2018
Şengül'den mesaj seli; Teşkilatta revizyon sinyali24 Temmuz 2018
CHP İzmir'de kurultay için imza verenlerin sayısı artıyor23 Temmuz 2018
AK Parti'de yerel seçim çalışmaları erken başlıyor22 Temmuz 2018
CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebinin Önerileri22 Temmuz 2018
CHP İzmir vekili açıkladı: İşte toplanan imza sayısı!20 Temmuz 2018
​İlçe Başkanları, olağanüstü kurultay tartışmalarına ne dedi?19 Temmuz 2018
CHP’de danışma kurulları başlıyor18 Temmuz 2018
CHP'de İl Başkanı Yücel'den 'gayriresmi ön seçim'e veto!11 Temmuz 2018
KOCAOĞLU: DEĞİŞİM TEHDİT DEĞİL FIRSATTIR11 Temmuz 2018
MHP İzmir'de 'kadın aday' hareketi!10 Temmuz 2018
Gündem imza hareketi: CHP İzmir’in 52 delegesi ne dedi?10 Temmuz 2018
CHP İzmir'de İl Başkanı Yücel'den örgüte flaş mesaj: Kurultayı toplamaya çalışmak..04 Temmuz 2018
Ve Kocaoğlu'ndan beklenen açıklama geldi: Değişim çağrısı!04 Temmuz 2018
SELÇUK'TA COŞKU İŞTEN SAHNEYE TAŞINDI28 Haziran 2018
BAŞTERZİ’DEN SEÇİM SONRASI BASIN BİLDİRİSİ27 Haziran 2018
İyi Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür Teşekkür Mesajı yayınladı27 Haziran 2018
Sandığımda hangi partiye kaç oy çıktı? Sandık sorgulama25 Haziran 2018
Cumhur İttifakı Selçuk'ta Sonuçları Kutladı25 Haziran 2018
İZMİR'DE BELEDİYESİ AK PARTİ'DE OLAN İLÇELER İNCE'YE OY VERDİ25 Haziran 2018
İzmir'den Kim Milletvekili Oldu24 Haziran 2018
Sandıklar açıldı: İzmir’den sonuçlar (Cumhurbaşkanlığı Seçimi)24 Haziran 2018
Gündoğdu'da tarihi miting: İnce İzmir'den 'yüzde 85' istedi!21 Haziran 2018
İZMİR'DE İNCE KARŞILAMA21 Haziran 2018

Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Destekliyorum
Desteklemiyorum
Bilgi Sahibi Değilim

Sonuçlar
VİDEOLAR


 
 
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR


 
..
             
                  
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH