YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > YEREL

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Önemli Açıklamalarda Bulundu
05 Eylül 2019
Egedesonsoz sitesinin canlı yayına katılan Sengel önemli açıklamalarda buldu. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, CHP’de yaklaşan il ve ilçe kurultaylarına yönelik yaptığı açıklamada, “Tek hayal ettiğim şey, kavgasız gürültüsüz bir seçim süreci olsun. Siyaset çok dizginlenebilir bir arena değildir. Ben Efes Selçuk Belediye Başkanıyım, partimin de 2008’den beri üyesiyim böylece orada oy vereceğim. Oy verileceği zaman da insan güveneceği kişiye oy vermek ister. Tabii ki belediye başkanı olduğum için siyasetten kopacak değilim” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Selçuk Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Filiz Ceritoğlu Sengel, Sonsöz TV yayınına konuk oldu ve gazeteciler Aslı Eren ile Mehmet İşler’in sorularını cevapladı. Belediye Başkanı Sengel kent gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İlçede 6-7-8 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan festival üzerinden konuşan Başkan Sengel İzmirlileri etkinliklere davet etti.

ATATÜRK ADI DA MI SİYASİ?
Son günlerde çok konuşulan Engelsiz Gezi Parkı projesi ile ilgili konuşan Başkan Sengel, “Biz göreve geldiğimiz gün Duru isimli kızımıza söz vermiştik. Duru bize o gün, “Ben engelliyim, engelli olmayan arkadaşlarımla oynayabileceğim bir park istiyorum” demişti. Bizim Selçuk’ta Gezi Kafemiz zaten vardı ancak AK Parti Selçuk’a geldiğinde ilk mecliste bu ismi değiştirdi. Gezi Kafe’nin adı Gazi Kafe yapıldı. Biz de burada Gezi Kafemiz vardı, bari bunun karşısına Gezi Parkı isimli bir park yapalım. Kaldı ki o parkın ismi başka da olabilirdi biz kafenin adını değiştirebilirdik. Biz Atatürk isimli bazı yerlerin adının yerlerinin değiştirildiğini gördük, Atatürk adı da mı siyasi? Biz bu parka Gezi Parkı ismini vermekten büyük bir gurur duyuyoruz. Bu iş çok büyütülüyor ama büyütüle de bilir bizim için sıkıntı yok” açıklamasını yaptı.

DOĞA’NIN TARAFINDA OLACAĞIZ
Selçuk’ta kurulması planlanan ancak ÇED süreci iptal edilen mermer ocağına değinen Başkan Sengel, “Biz bunu sermaye ile doğanın kavgası olarak görüyoruz. Selçuk’ta biz sermaye ile doğanın kavgasında her zaman doğanın yanında olacağız. Mermer ocakları ile ilgili ÇED sürecinin başladığını duyar duymaz herkesi davet ederek bir hızlı çalıştay yaparak eylem planı gerçekleştirdik. Hemen AK Partili meclis üyelerinin yaptığı görüşmelerle de ÇED süreci sonlandı” dedi.

SELÇUK İSMİ KONYA SELÇUKLU İLE KARIŞTIRILIYORDU
Selçuk Belediyesi isminin bir süredir belediye bültenlerinde Efes Selçuk Belediyesi olarak ifade edilmesi konusunda da görüşlerini belirten Başkan Sengel, “Bizim Selçuk Efes konusunda açıklamalarımız var. Efes’in mecrası Efes’ten büyük zaten. Türkiye’nin herhangi bir yerinde Selçukluyum denildiğinde insanların aklına ilk olarak Konya Selçuklu Belediyesi geliyor. Bizim bazı mektuplarımız Konya Selçuklu Belediyesi’ne gidiyordu. Biz bu şekilde Efes’in tamlamasını doğru yere koyduk. Biz bunu yapmaya başladığımızdan beri olumlu tepkiler aldık. Efes Selçuk Belediyesi olarak devam edecek ama önce bunun insanların kulağına alışması gerekiyor. Daha sonra resmi olarak gerekli kanalları açabilirsek, değerli yetkililer de belki bu sese kulak verirler. AK Partili veya MHP’li meclis üyelerine ya da sokaktaki insanlara sorun bunun olumlu bir görüş olduğunu göreceksiniz. Efes herhangi bir mamulün markası değil Efes Selçuk’un 8 bin 500 yıllık markası. Biz Efes’i kendi noktasına çekmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

HAYATA DOKUNAN PROJELER GERÇEKLEŞTİRDİK
Adaylık sürecinde vadettiği projelere değinen Başkan Sengel, “Adaylık sürecinde bizim projelerimiz füze imalatı projeleri gibi değil, hayata dokunan projelerdi. O projelerden mesela SELBİM vardı, SELBİM’i kurduk ve 24 saat çalışacak konuma getirdik. Engelsiz Gezi Parkı istiyorduk ve çalışanlarımızın da özverisiyle o iş de oldu. Hayvan barınağımız çok kötü pozisyondaydı, bunula hala mücadele ediyoruz çünkü köy nüfusu kadar köpeğimiz var. Yazlık bir yer olduğu için yazın köpek alıp kışın kışlık eve götürmeyip bırakıp gidenler var. Çocuk Belediyesi projemiz var bunun da yerini belirledik kısa zamanda hayata geçecek. Üretim için gerekli çalışmaları başlattık biber gibi çeşitli ürünler üretiyoruz. Bu çalışmayla tohum üretimini hedefliyoruz. Biz Selçuk’ta ata tohumlarını ortaya çıkarmaya başladık. Köy Akademileri projesi vardı. Çok sayıda öğrencinin yazını bu kurslarda geçirttik. Köy Akademileri müthiş gidiyor. Beni en heyecanlandıran yer orası. Biz zaten yerinden yönetim ve yerinden eğitime önem veriyoruz. Çok maliyetsiz ancak çok dokunan bir şey. Dutlu yol projemiz yakında bitecek. Hayata dokunan projelerimiz olduğu için bunları hızla yapıyoruz. Selçuk’ta yollarımız çok kötüydü, Büyükşehir’in katkısıyla yollarımız yenileniyor. Önemli büyük projelerimiz var bunları da Büyükşehir’in katkısıyla gerçekleştirmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

“İNSANLARIN TRAMVAYLA PAMUCAK PLAJINA GİDEBİLMESİNİ İSTİYORUZ”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in ilçe belediyeleri ile gerçekleştirdiği 2019-2024 İzmir Stratejik Planı Toplantısı’nda sunulan Selçuk projelerinden bahseden Başkan Sengel, “Bütün ilçelerden Tunç Başkanımız projeleri başlıklar halinde talep etti. Başkanımıza sunumlar hazırladık. Bizim için en kıymetliden başlayarak Büyükşehir ile birlikte yapabileceğimiz projelerden bahsettik. Bunlardan bir tanesi gençlik ve kültür merkezi projesi. Bu proje benim gençliğimden beri Selçuk’ta yapılmak istenen bir proje. Ödüllü bir proje 267 mimarın yarışmaya girerek ödülle birinci çıkan bir projedir. Bizim Selçuk’ta Pamucak plajımız var, çok bilinmiyor burası ama o sahilde Selçuk’ta yaşayan insanların tramvaya binerek dutlu yoldan buraya gidebilmesini istiyoruz. Bu projeyi bu şekilde düşündüğümüzde bizi çok mutlu eden bir proje” ifadelerini kullandı.

BELEDİYEDE ARTIK HERKES KENDİ TELEFON HATLARINI KULLANIYOR
Selçuk Belediyesi’nin ekonomik durumdan da bahseden Başkan Sengel, “78 milyon liralık bir borçla aldık belediyeyi. Gönlümüz zengin öyle devam ediyoruz. Büyükşehir yasasından sonra belediyenin bazı gelirleri Büyükşehir’e geçti. Şu an ören yerlerine girişlerde para almıyoruz gibi bir durumdayız. Zaten şu an sistem kendin bir şeyler yaparak kaynak oluşturmaya yönelik. Tabii para kazanmak için de para gerekiyor. Şimdi bazı kafeler ve otoparkları daha iyi hale getirerek para kazanır hale getirmeye başladık. Bazı işletmelerimizi canlandırıyoruz. Para kazanırken tasarruf da yapmaya çalışıyoruz. Mesela artık herkes kendi telefonunu kullanıyor belediyede. Hizmette siyaset yok, sınırlama da yok. Hep birlikte bu işlerin üzerinden geleceğiz” dedi.

BAŞKAN CHP’Lİ DİYE BAZI YATIRIMLAR SEKTEYE UĞRUYORSA…
Hükümet yatırımları konusunda İzmir’in ‘üvey evlat’ olarak görüldüğü tartışmaları konusunda da açıklamalarda bulunan Sengel, “İzmir’de kimi yatırımlarda daha uzak duruluyor. Ama Selçuk olarak daha farklı bir durum söz konusu. Selçuk’ta CHP’li belediye başkan var diye bazı yatırımlar sekteye uğruyorsa bu halktan çok kopuk olmak demektir. Bakın Milli Eğitim bize gelmeden biz onlara gittik ve dedik ki Selçuk’taki okullarımızın yenileme tadilatlarını yapalım. Her zaman söylüyoruz, hizmetin siyaseti olmaz” diye konuştu.

“BELEDİYE BAŞKANIYIM DİYE SİYASETTEN KOPACAK DEĞİLİM”
CHP’de yaklaşan il ve ilçe kurultayları için görüşlerini belirten Başkan Sengel, “Biz Selçuk’ta olduğumuz için en kenarda kalıyoruz, İzmir’in siyaseti konusunda kim ne düşünüyor bilemem ama Genel Başkanımızın söylemi parti içi barış odaklı bir söylem. Tek hayal ettiğim şey, kavgasız gürültüsüz bir seçim süreci olsun. Siyaset çok dizginlenebilir bir arena değildir. Ben Efes Selçuk Belediye Başkanıyım, partimin de 2008’den beri üyesiyim böylece orada oy vereceğim. Oy verileceği zaman da insan güveneceği kişiye oy vermek ister. Tabii ki belediye başkanı olduğum için siyasetten kopacak değilim ancak bizim ithal bir ilçe başkanımız ve ithal bir il başkanımız olmayacak. Ben Deniz Yücel’in ve yönetiminin geride bırakılan seçim sonuçlarına bakılacak olursa, net bir başarı olduğu ortada. İstatistiklere bakıldığında böyle objektif bir sonucu ortaya koyabiliriz hep birlikte” diye konuştu.

“KADIN KOLLARINA KARŞI DEĞİLİM, BÜTÇESİNİN OLMAMASINA KARŞIYIM”
İzmir’de kadın il başkanı olması konusunda görüşlerini de ifade eden Başkan Sengel, “Ben siyasete ya da hiçbir şeye kadın veya erkek diye başlayan cümlelerden hoşlanmıyorum. Bir yere kadın olduğum için uygun görülmem doğru değil. Cinsiyet ayrım etmeksizin eldekiler değerlendirilerek uygun olanlar arasında gerek görülürse pozitif ayrımcılık olabilir. Sadece kadın veya sadece erkek olduğu için birine bir görev vermek doğru değil. Biz toplum olarak öncelikle iş dünyasında kadınlara yol açmalıyız. Kaç tane iş insanı kadın var, kaç tane bir firmada CEO olan bir kadın var. Biz öncelikle koşulları uygun hale getirmeliyiz, kadınları hayatın içine katmalıyız. Parti içinde kadın ve gençlik kollarına karşı değilim ancak bütçesinin ana kademeye bağlı olmasına karşıyım. Kadın kolları var ama bütçesi yok” dedi.

“BELEDİYE BAŞKANLIĞINI AVUKATLIKTAN DAHA ÇOK SEVDİM”
Belediye Başkanlığının sevmeden yapılamayacağını belirten Başkan Sengel, “Belediye başkanlığı veya siyaset temelinde insan var. Avukatlıktan daha çok sevdim belediye başkanlığını. Sabah kızımı öpüyorum ve koşarak belediyeye gidiyorum. Ben Efes Selçuk’u ve Efes Selçuk halkını seviyorum. Siyasetin matematiği yok dinamikler değişir. Verilen hizmet ve arkada bırakılanlarla insanların gözünün içine utanmadan bakmak gerekir. 1 dönem olur 2 dönem olur halk takdir edecek. Ancak her şey geride kaldığında insanların Filiz Başkan da şunları yaptı söz vermişti dedirtebilmek. Çünkü ben Efes Selçuk’ta yaşamaya devam edeceğim çocuğumla birlikte” açıklamasını yaptı.

SELÇUK’TA 3 GÜN UYKU YOK: YEME, İÇME VE EĞLENCE VAR!
Selçuk’ta gerçekleştirilecek ve 3 gün boyunca sürecek olan Efes Festivali ile de önemli açıklamalar yapan Başkan Sengel, “Efes Festivalini uluslararası bir düzeye getirmeye çalışıyoruz. Biz tarihi mekanları da kullanarak bunları Selçuk’un değerlerini öne çıkıyoruz. 6 Eylül’de Cem Adrian konseri öncesinde saat 18.30’da Selçuk Antik Pazarı’mızı açıyoruz. Siz o pazardan alışveriş yapmak istiyorsanız girişteki antik kıyafetleri giymek zorunda olacaksınız. Efes’te kentin her alanı kullanılacak, üretici pazarları, sanat sokağı, konserler, yoga ve bisiklet turları olacak. Efes Festivali’nde 3 gün boyunca uyumak yok, yeme içme, eğlence, spor, sanat her şey olacak. Tüm etkinlikler ücretsiz olacak sadece Cem Adrian konserinde 600 kişilik sınır olacak” diye konuştu.

Egedesonsoz.comFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
İLK SAHNE PERFORMANSLARI AYAKTA ALKIŞLANDI15 Kasım 2019
Başkan Sengel: Atatürk’ü sanatla anıyoruz, anlıyoruz15 Kasım 2019
ULU ÖNDER EFES SELÇUK’TA ANLAMLI ETKİNLİKLERLE ANILDI15 Kasım 2019
AYNAYA BAKINCA ATATÜRK İLE GÖZ GÖZE GELDİLER15 Kasım 2019
Çalışan kadınların çocuklarına ücretsiz 'Masal Evi'06 Kasım 2019
Tarımın kurtuluşu yerli tohum ve kooperatiflerde05 Kasım 2019
Soyer, Selçuk’taki saldırı için ilk kez konuştu: Bunun adı vandalizm!31 Ekim 2019
Saldırıya uğrayan Filiz Ceritoğlu Sengel, eski başkan Vefa Ülgür'den şikayetçi oldu 31 Ekim 2019
Murat Bakan Adli sürecin ve parti içindeki disiplin sürecinin takipçisi olacağız.30 Ekim 2019
​BELEDİYE ÇALIŞANLARI BAŞKANLARINA YAPILAN SALDIRIYI KINADI30 Ekim 2019
BAŞKAN SENGEL’E ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE ÇEVRESİ TARAFINDAN ÇİRKİN SALDIRI30 Ekim 2019
​BAŞKAN SENGEL; “SONSUZA KADAR CUMHURİYET YOLUNDA YÜRÜYELİM” 28 Ekim 2019
EFES SELÇUK CUMHURİYET COŞKUSUNA HAZIR27 Ekim 2019
BAŞKAN SENGEL’DEN ANLAMLI HEDİYELER26 Ekim 2019
PAMUCAK'TAKİ KUM ZAMBAKLARI BEYAZ KALACAK25 Ekim 2019
“ TEK YOL KARARLI BİR ŞEKİLDE DİRENMEK” 25 Ekim 2019
Metropolis'in kalbine hançer! Patlatarak çıkartılacak24 Ekim 2019
​Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı23 Ekim 2019
İzmir'de '29 Ekim' kararı: Toplu ulaşım 1 kuruş21 Ekim 2019
Mehmet İşler'den Başkan Sengel’e ziyaret! 18 Ekim 2019
Enfeksiyon Dünyası Efes'te Buluşuyor18 Ekim 2019
Nar Etkinliği iptal edildi! 16 Ekim 2019
Üretici Pazarı açılıyor15 Ekim 2019
EFESLİMKART İLE EKONOMİ CANLANACAK, YÜZLER GÜLECEK14 Ekim 2019
Soyer Belediye Başkanları ile Bir Araya Geldi.14 Ekim 2019
Soyer ve Sengel Dünya Miras Yolunda Pedal Çevirdi.14 Ekim 2019
Efes Selçuk'ta Engelleri Aştı...14 Ekim 2019
​“FİLİZ İLE 5 HEDEF 50 PROJE YOLUNDA 6 AY”12 Ekim 2019
10 EKİM 2015 TARİHİNDE YAŞANAN ANKARA KATLİAMININ 4. YILI SELÇUK’TA ANILDI.11 Ekim 2019
Başkan Sengel'den 'Gönül Dağı Kardeşlik Bağı' projesi07 Ekim 2019
İŞ BANKASI’NDAN STO ÜYELERİNE 6 AYA KADAR ÖDEMESİZ DÖNEMLİ TİCARİ DESTEK KREDİSİ03 Ekim 2019
Ardahan Kültür Sanat Günleri’ne İzmir çıkarması03 Ekim 2019
Kadınlara hakaret eden okul müdürü açığa alındı03 Ekim 2019
Selçuk Efes'te Köy Akademisi deneyimi: Köy çocuklarını sanat ile buluşturacaklar03 Ekim 2019
Filiz Cerioğlu Sengel: Kadını vitrinden alın, siyasete katın!02 Ekim 2019
EYT İZMİR DERNEĞİ AÇILDI29 Eylül 2019
Gelin Kardeş Olalım" projesine Selçuk'tan Destek26 Eylül 2019
BAŞKAN SENGEL'DEN GENÇLERE AÇIK MESAJ25 Eylül 2019
Kuşadası'nda Yol Çöktü25 Eylül 2019
Selçuk Efes'te İlkkez Gerçekleşti.24 Eylül 2019
EFES SELÇUK SALKIM HANIM’I ŞEREFLENDİRDİ23 Eylül 2019
Selçuk'ta Kuvvetli Yağış Bekleniyor23 Eylül 2019
​ŞEREFİNE SALKIM HANIM SİZLERİ BEKLİYOR20 Eylül 2019
Efes Selçuklular lösemili çocuklara gülmeyi bağışlayacaklar15 Eylül 2019
Selçuk'ta Yarın Yağışlı Bir Hava Bekleniyor12 Eylül 2019
Selçuk Belediyesi ÇED sürecini başlattı12 Eylül 2019
EFEST, MUHTEŞEM FİNALLE SONA ERDİ11 Eylül 2019
​EFES SELÇUK’UN KURTULUŞU TÖRENLE KUTLANDI08 Eylül 2019
EFEST TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR08 Eylül 2019
Kılıçdaroğlu'na Aydın'da çirkin saldırı!08 Eylül 2019
​ENGELSİZ GEZİ PARKI TÖRENLE AÇILDI 07 Eylül 2019
Soyer'le buluşan İmamoğlu: İzmir'deyim, coşmak istiyorum06 Eylül 2019
EFES SELÇUK BELEDİYE MECLİSİ’NDEN EĞİTİME DESTEK06 Eylül 2019
CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU Selçuk'a Gelecek05 Eylül 2019
Cem Adrian Efest'te eğitim için söyleyecek05 Eylül 2019
Başkan Sengel'in çağrısını Sertel meclise taşıdı05 Eylül 2019
AK Partili Selçuk eski belediye başkanı Zeynel Bakıcı dava açtı04 Eylül 2019
Selçuk'ta toplu balık ölümlerinin araştırılması için gölden ve balıklardan numune alındı.04 Eylül 2019
​GAZİ KAFE'NİN BAHÇESİNDE ENGELSİZ GEZİ PARKI AÇILIYOR04 Eylül 2019
Selçuklu Girişimcilerden Nar Ekşisi Projesi 03 Eylül 2019
İzmir'e 'pamuk eller cebe' çağrısı: Konsere gelin, yangın uçağını alalım!03 Eylül 2019
SELÇUK BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK03 Eylül 2019
Selçuk’ta yetiştirilen ejder meyvesi ihracat bandına giriyor02 Eylül 2019
BAŞKAN SENGEL YANAN ORMANLAR İÇİN EFEMÇUKURU’NDA31 Ağustos 2019
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI EFES SELÇUK’TA TÖRENLE KUTLANDI 30 Ağustos 2019
İLHAM VEREN KENT EFES SELÇUK EFEST'E HAZIR... 29 Ağustos 2019
ENGELSİZ KAMP NEŞE İÇİNDE GEÇTİ28 Ağustos 2019
KESK SELÇUK'TA GREV DEDİ.27 Ağustos 2019
SUNAY AKIN CUMHURİYETE GİDEN YOLU ANLATTI27 Ağustos 2019
Selçuk'ta Kaçak Kazıya Suçüstü26 Ağustos 2019
Selçuk'ta Sahte Şarap Operasyonu25 Ağustos 2019
Selçuk'ta Doğaseverlerin duyarlılığı yaralı caretta caretta'yı kurtardı25 Ağustos 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Yazdı: "Kadındır Efes Selçuk..."24 Ağustos 2019
Kıyı Ege Belediyeler Birliği’nden açıklama: Doğa ananın çığlığı artık duyulmalı23 Ağustos 2019
EFES SELÇUK KARİKATÜR VE MİZAHLA BULUŞTU22 Ağustos 2019
Suyu Şifalı Olduğuna İnanılan Meryem Ana Evi Hakkında Bilinmeyenler.22 Ağustos 2019
NE YAPARSAK YAPALIM ENGELSİZ YAPALIM21 Ağustos 2019
Soyer kampanyayı duyurdu: İzmir küllerinden doğacak21 Ağustos 2019
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldı21 Ağustos 2019
Yangın yerinden bomba iddialar: Araçların mazotu yok, koordinasyon hiç yok!20 Ağustos 2019
"Kuşadası Körfezi'nde 6 dolayında deprem beklentisi var" 20 Ağustos 2019
Selçuk'taki Market cinayetinde tek ipucu yok!20 Ağustos 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz: Ağaçlandırma için çalışmalarımız olacak20 Ağustos 2019
Meryemana Evi’nde ayin düzenlendi19 Ağustos 2019
Efes Selçuk'ta Yaz Festivalleri Ara Vermeden Devam Ediyor.18 Ağustos 2019
Efes Selçuk'ta Hayko Cepkin'den Muhteşem şov18 Ağustos 2019
EFES SELÇUK FESTİVALLER ŞEHRI OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR17 Ağustos 2019
Kuşadası'na 3 bin 100 turist geldi15 Ağustos 2019
Selçuk'ta ve Çeşme'de 58 kaçak göçmen yakalandı15 Ağustos 2019
TEMİZ TOPLUM TEMİZ EFES SELÇUK İÇİN KOLLARI SIVADILAR10 Ağustos 2019
Lider’in 7 ilkesini belediyeye ilk asan Başkan Sengel oldu!09 Ağustos 2019
CHP'li Arslan müze ve örenyerleriyle ilgili meclise kanun teklifi sundu08 Ağustos 2019
Ege Denizi sallanmaya devam ediyor!08 Ağustos 2019
İzmir'de korkutan deprem08 Ağustos 2019
İzmir Selçuk’ta jeotermal kaynak aranacak08 Ağustos 2019
EFES SELÇUK BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ08 Ağustos 2019
BAŞKAN SENGEL, LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA UMUT OLDU07 Ağustos 2019
Selçuk'ta Belediye Başkanı annesinden esinlendi, kadınların hayatını kolaylaştırdı!04 Ağustos 2019
ŞİRİNCE VE SELÇUK İÇİN TEHLİKE DEVAM EDİYOR03 Ağustos 2019
'BU BİR BİRLİKTE KAZANIMDIR'03 Ağustos 2019
İZMİR’DEKİ İLÇE TİCARET ODALARINDAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER’E ZİYARET02 Ağustos 2019
Soyer :" Filiz Başkan’ın yanındayım!"02 Ağustos 2019
GEZGİN FEST İZMİR EFES SELÇUK’TA02 Ağustos 2019
SENGEL:"ŞİRİNCE’DE MERMER OCAĞINA GEÇİT YOK!"02 Ağustos 2019
Selçuk Gökçealan Mahallesi'nde halk toplantısı yapıldı01 Ağustos 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Açıklama31 Temmuz 2019
Tarım ve turizm tehdit altında: Şirince toz duman!31 Temmuz 2019
Şimdide Sıra Şirince de Mi ?31 Temmuz 2019
FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL"BİZİ ÇOK ÇALIŞMAK KURTARIR"30 Temmuz 2019
Filiz Ceritoğlu Sengel Kendi ve Kurumu adına Yapılan Asılsız Haberlere Tepki Verdi.30 Temmuz 2019
EFES SELÇUK’UN SEVİLEN İSMİ HAYATINI KAYBETTİ30 Temmuz 2019
SELÇUK TİCARET ODASINDAN YENİ NESİL TURİZM PORTALI 30 Temmuz 2019
Selçuk’taki uyuşturucu operasyonunda 1 tutuklama24 Temmuz 2019
İZMİR YUNANİSTAN BAŞKONSOLOSU SELÇUK TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ24 Temmuz 2019
​YUNANİSTAN BAŞKONSOLOSUNDAN BAŞKAN SENGEL’E ZİYARET24 Temmuz 2019
DSİ'den boğulma vakalarına karşı uyarı23 Temmuz 2019
GELECEĞİN ŞEHİR PLANCILARI PAMUCAK’TA BULUŞTU23 Temmuz 2019
Selçuklu Hemşehrimiz Ömer Çam'dan Bir Başarı Daha22 Temmuz 2019
Baskan Sengel'den 100 güne özel video21 Temmuz 2019
İzmirli Bilim İnsanı Osman Kibar Sağlık Adına Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu19 Temmuz 2019
Efes antik kenti, Topkapı Sarayı ve Ayasofya Müzesi, 60 TL’den 72 TL’ye çıktı.18 Temmuz 2019
SELÇUK EFES’TE KOOPERATİFLEŞME ATAĞI17 Temmuz 2019
18 Temmuz'da Selçuk'ta Hangi Mahallede, Kaç Saat Sular Yok?17 Temmuz 2019
Selçuk 'Efes'ten pay alamıyor16 Temmuz 2019
SELÇUK’TA TURİZM BELEDİYE VE SEKTÖRDEKİ PAYDAŞLARIN ENTEGRASYONU İLE GELİŞECEK 15 Temmuz 2019
Torbalıya Şehit Ateşi Düştü.15 Temmuz 2019
KÖY AKADEMİLERİ SELÇUK EFES’TE FİLİZLENDİ13 Temmuz 2019
Sengel Hayırlı olsun dedi.13 Temmuz 2019
Başkan Sengel, görevi en gence bıraktı12 Temmuz 2019
Toki Selçuk Kuara Sonuçları Belli Oldu.12 Temmuz 2019
SELBİM İLE BELEDİYE SİZLERE DAHA YAKIN11 Temmuz 2019
Efes Antik Kenti hakkında bilmeniz gerekenler11 Temmuz 2019
Selçuk’un borcu 7 milyon daha arttı!10 Temmuz 2019
Selçuk-Ortaklar Tüneline 1 milyonluk ödenek 10 Temmuz 2019
Selçuk Efess Muhteşem bir Festivale Daha Ev Sahipliği Yapacak09 Temmuz 2019
Harekat başladı EYT’liler, akın akın kayıt olmaya koşuyor! İşte irtibat numaraları.09 Temmuz 2019
Metropolis’e destek09 Temmuz 2019
Büyükşehir'den toplu ulaşımda iki müjde09 Temmuz 2019
O İki İlçede Seçimler Yenilenecek08 Temmuz 2019
'BELEVİ ŞEFTALİSİ DÜNYADA BİR NUMARADIR'08 Temmuz 2019
Urla Belediyesi ve KalDer'den Ege'de bir ilk08 Temmuz 2019
BAŞKAN SENGEL: “BELEVİ HALKINA SÖZ VERMİŞTİK, SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”08 Temmuz 2019
Selçuk, Seferihisar ve Çeşme ilçelerindeki Kaçak göçmenleri helikopter ve mobil radar tespit etti05 Temmuz 2019
Haluk Levent’ten Başkan Sengel’e Öykü Arin teşekkürü!05 Temmuz 2019
Başkan Sengel ile A'dan Z'ye: Belediyenin kasası, proje ajandası ve parti için yarış!04 Temmuz 2019
İzmir'in tanıtımı için önemli imza: 3200 yıl sonra yeniden...04 Temmuz 2019
Bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı.04 Temmuz 2019
Bisikletliler Şeftali Festivalinde Buluşacak03 Temmuz 2019
SELÇUK EFES ŞEFTALİ İLE ŞENLENECEK03 Temmuz 2019
Atlı jandarma timi Selçuk'ta göreve başladı03 Temmuz 2019
Yeni haftada hava nasıl olacak?02 Temmuz 2019
LAVANTA FESTİVALİ’NDE SELÇUK EFES STANDINA YOĞUN İLGİ01 Temmuz 2019
35 numarayı kaptı, 2 kilometre kulaç attı!01 Temmuz 2019
Kuşadası'nda Orman Yangını01 Temmuz 2019
93 Yıl Önce Bugün Atatürk Urla’daydı30 Haziran 2019
​SELÇUK EFES'İN TEMSİLİ MOSKOVA'DA YÜZ AKI OLDU30 Haziran 2019
İzmir'e şehit ateşi düştü!30 Haziran 2019
Kuşadası'nda Silahlı Saldırı30 Haziran 2019
Selçuk Belediyesi Ağaca su vermeye Devam Ediyor.27 Haziran 2019
Selçuk, Karşıyaka ve Dikili ilçelerindeki toplam 32 faytonun faaliyetlerine de son verildi. 27 Haziran 2019
Küçük Menderes Kapkara Zehir Akıtıyor26 Haziran 2019
ÖREN YERLERİNDEN ALINAN PAYLAR KAYNAĞINDA KULLANILSIN26 Haziran 2019
Selçuk Efes Celsus'ta İtalyan esintileri 26 Haziran 2019
HER ŞEY CAN DOSTLARI İÇİN25 Haziran 2019
Ekrem İnci:"Önceliğimiz Küçük Menderes'in temizliğini sağlamak"25 Haziran 2019
KÖY AKADEMİLERİ SELÇUK EFES’TE AÇILIYOR25 Haziran 2019
Zeytinköy’de Üreticilerle Tüketiciler Buluştu24 Haziran 2019
İzmir Büyükşehir Belediyesi Selçuk'ta dahil İlçelere kovan ve malzeme desteği sağladı.24 Haziran 2019
Selçuk turizmden hak ettiği payı alamıyor24 Haziran 2019
Zeytin sineğiyle tuzaklı mücadele21 Haziran 2019
SELÇUK’TA YOLLAR İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ21 Haziran 2019
Başkan eşlerinden engelleri kaldıracak dayanışma!"Proje Selçuk'tan Başlıyor"21 Haziran 2019
SELÇUK BELEDİYESİ TANITIM ATAĞINA BAŞLADI17 Haziran 2019
Deniz Kaplumbağası Kıyıya Vurdu17 Haziran 2019
Soyer iki birliğe başkan seçildi17 Haziran 2019
Tatil İçin Selçuk Efesi Seçti14 Haziran 2019
EYT DERNEĞİ BAŞKANI TORBALI'YA GELİYOR13 Haziran 2019
Bayram tatilinde müze ve ören yerlerine büyük ilgi!13 Haziran 2019
İzmir ekonomisine 30 Milyon TL’lik Destek12 Haziran 2019
Başkan Oğuz: Orkinos çiftliğini istemiyoruz!10 Haziran 2019
İmamın Ölümündeki İhmal İddiası Yargıya Taşınıyor10 Haziran 2019
'SELÇUK GERÇEK BİR TÜRKİYE MOZAİĞİDİR'09 Haziran 2019
HAYKO CEPKİN HEMŞEHRİMİZ OLDU04 Haziran 2019
İŞKUR Personeli Selçuk'ta Siyasete Takıldı04 Haziran 2019
Küçük Menderes'te kirlilik tepkisi!04 Haziran 2019
Saint Jean Bazilikası İlk kez Bir Gece Etkinliğine Sahne Oldu04 Haziran 2019
Selçuk'ta Leylekler Güvende04 Haziran 2019
Selçuk Efes'te 'Adrenalin' Turizmi!02 Haziran 2019
İzmir’de suya yüzde 10 indirim 02 Haziran 2019
Başkan Sengel, Lider ile Selçuk’a seslendi: Her şey çok güzel olacak!31 Mayıs 2019
Çiğli’de süt iznindeyken işten çıkarılan anne adalet arıyor31 Mayıs 2019
TUNÇ SOYER'E SICAK KARŞILAMA30 Mayıs 2019
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden üreticiye büyük destek30 Mayıs 2019
Gökçealan Mezar Taşları Kitabı Yayınlandı28 Mayıs 2019
Selçuk'ta Cinayet28 Mayıs 2019
Çocukların Duyarlılığı Kedinin Hayatını Kurtardı.27 Mayıs 2019
Sengel, hayallerini ve projelerini anlattı24 Mayıs 2019
Selçuk'ta korkunç kaza24 Mayıs 2019
Hürriyet Yazarı Deniz Sipahi:"Efes’i daha iyi anlatmalıyız"23 Mayıs 2019
Çocuklarla Selçuk'ta Kültür Ve Sanat Dolu Bir gün21 Mayıs 2019
İzmir'in En Sakin Beldesi Selçuk20 Mayıs 2019
Selçuk'ta 46 kaçak göçmen yakalandı20 Mayıs 2019
KURTULUŞ COŞKUSU FENER ALAYI VE MOĞOLLARLA YAŞANDI20 Mayıs 2019
Gençlerden Başkan Soyer'e: Yaparsa İzmir yapar!20 Mayıs 2019
100. Yılda 100 Kadın Zeybek Oynadı.19 Mayıs 2019
100.YIL SELÇUK SEMALARINDA KUTLANDI19 Mayıs 2019
SELÇUKLULAR 100. YILI COŞKUYLA KUTLAYACAK18 Mayıs 2019
Torbalı Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘fişleme’ kararı TBMM gündeminde!18 Mayıs 2019
Selçuk ve Çeşme açıklarında 80 kaçak göçmen yakalandı17 Mayıs 2019
İzmir-Selanik feribotunda düğüm çözülüyor!16 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL, SÖZÜNÜ TUTTU VE KÜÇÜK DURU’YA MÜJDE VERDİ16 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL: “FİDANLAR TOPRAĞA, ONLAR HAYATA KÖK SALSIN”15 Mayıs 2019
Faytonlar Kaldırıldı.15 Mayıs 2019
Gökçealan'ı: "Ranta Ve Talana Teslim Etmeyeceğiz"14 Mayıs 2019
Başkan Sengel'den duygusal 'Soma' videosu13 Mayıs 2019
“TEK AMACIMIZ ÇALIŞAN BİR BELEDİYE!”11 Mayıs 2019
Belediye İş Sendikasından Açıklama: "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"10 Mayıs 2019
Selçuk Ve Seferihisar ‘kardeş’ oluyor10 Mayıs 2019
İzmir'de ucuz ekmek, ucuz et, ucuz süt, ucuz gıda dönemi başlıyor10 Mayıs 2019
Selçuk’un Gizemli Evi 09 Mayıs 2019
​Selçuk Belediyesi'nde 'tarım müdürlüğü' kuruldu!08 Mayıs 2019
SELÇUK BİR KEZ DAHA AZİZ YUHANNA YORTUSU’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI08 Mayıs 2019
SELÇUK BELEDİYESİ SİNEKSİZ BİR YAZ İÇİN MÜCADELE BAŞLATTI08 Mayıs 2019
27 KURUMDAN ORTAK KAMPANYA: YAŞASINKUŞLAR08 Mayıs 2019
Ortaklar'a Şehit Haberi Düştü07 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL EĞİTİM İŞ ÜYELERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU06 Mayıs 2019
Kuşadası’nda turist bereketi06 Mayıs 2019
Paraguay Dışişleri Bakanı Efes'i gezdi06 Mayıs 2019
ANNELER PAMUCAK TESİSLERİ'NDE BULUŞTU05 Mayıs 2019
GELENEKSEL RAMAZAN AKŞAMLARI BAŞLIYOR05 Mayıs 2019
HIDRELLEZ SELÇUK'TA KUTLANDI05 Mayıs 2019
Gökçealan Köyü'nde imamlık yapan Mahmut Çebi'nin Ölümünde İhmal İdiası04 Mayıs 2019
Başkan Oğuz’dan örnek karar: Şeffaflık temel ilkem03 Mayıs 2019
Talimat verildi! O tarihlerde otobüs bedava03 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL: "BU BİRLİĞİMİZ HİÇBİR ZAMAN BOZULMAYACAK"02 Mayıs 2019
"Şiirimin Dili Rumeli-4" şiir dinletisi02 Mayıs 2019
Sengel:" Artık Sahada Çalışacağız"02 Mayıs 2019
SELÇUKLU EMEKÇİLER BAYRAMLARINI HALAY ÇEKEREK KUTLADI01 Mayıs 2019
SELÇUK BELEDİYESİ VE TÜM YEREL SEN ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI30 Nisan 2019
Selçuk ve Seferihisar'da ve 74 kaçak göçmen yakalandı30 Nisan 2019
BAHARI GETİREN LEYLEKLER, ARTIK DAHA HUZURLU30 Nisan 2019
CHP İZMİR İL BAŞKANI VE VEKİLLERDEN SENGEL’E ZİYARET29 Nisan 2019
Urla’ya enginar bereketi: Üretici ve esnaf kazandı29 Nisan 2019
ULAŞIMDA YÜZDE 50 İNDİRİM PAZARTESİ BAŞLIYOR27 Nisan 2019
İzmir'deki Sendikalardan '1 Mayıs' Çağrısı26 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’İN MESAJI KARŞILIĞINI BULDU26 Nisan 2019
Selçuklu Özlem Malkoç Hastalığına çare ararken bir de maaşı düşürüldü25 Nisan 2019
DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI CUMHURİYET MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR25 Nisan 2019
SOĞAN TARLADA 1.5 TL. PAZARDA 8 TL.25 Nisan 2019
Minik Yetenekler Kent Belleği’nde 25 Nisan 2019

VİDEOLAR

 
 


 
             
                  
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
     
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH