YEREL      GÜNCEL      SPOR      ESNAF      SİYASET      EĞİTİM      KÜLTÜR   
 
Ana Sayfa > YEREL

Selçuk’un kadın başkanı Sengel:" O kadar büyük hayallerle başkan oldum ki…"
24 Nisan 2019
Selçuk Belediye Başkanı Sengel, “O kadar büyük hayallerle belediye başkanı oldum ki… Önceliğimiz esnafın para kazanacak hale gelmesidir. Dokunulacak çok şey var. Yaptığımız hizmetler ses getirecek. Mazbatamızı alır almaz çalışmalarımıza başladık. Selçuk’u hak ettiği noktaya hep birlikte getireceğiz. İşin içine halkı dahil ettiğinizde yapacaklarınızın gerçekleşme ihtimali çok daha fazla yükselir” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Selçuk Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Filiz Ceritoğlu Sengel, Sonsöz TV’de yayınlanan Günaydın Ege Programına konuk oldu ve Aslı Eren’in sorularını yanıtladı.

Selçuk tarihinin ilk kadın başkanı olan Sengel, 31 Mart yerel seçimlerinde elde ettiği yüzde 51’lik oy oranıyla rekor da kırdı.

AK Parti’nin itirazlarından dolayı İzmir’de mazbatasını en son alan başkanlarından olan Sengel gündeme ve göreve gelmesinin ardından yaşanan sürece dair önemli mesajlar verdi.  

BİR ARADA OLMAZSAK YOK OLUP GİDECEĞİZ
Toplumsal mesajlar veren ve ülkenin son dönemde kutuplaşmasına vurgu yapan Sengel, “Bir arada yaşıyor olmayı öğretmemiz ve bununla gurur duymamız gerekiyor. Türkiye’de hep beraber yaşıyor olmamız bile güzel ve gurur verici. Ama ayrıştırdık, kadın, erkek, paralı, parasız diye ayırdık. Sonra döndük memleketlerine, mezheplerine göre ayırdık. Bizim bir arada durmamız gerekiyor. Biz bir arada yaşamayı bilen toplumuz, böyle olmadığı sürece yok olup gideceğiz” ifadelerini kullandı.

23 NİSAN’I SENEYE ULUSLARARASI ÇOCUK ŞENLİĞİNE DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUM
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ilçede coşkuyla kutlandığını aktaran Sengel, “11 Nisan’da mazbatayı aldım. 23 Nisan için çok kısa bir süreydi. Ancak önceden yapmayı planladıklarınız kafanızda var. Ben seçimleri değil gelecek nesilleri düşünüyorum. Çocuklar benim kalbimiz cız ettiren kısmı. Ben siyaseti bunun için yapıyorum. Benim daha önceden sokak çocuklarıyla ilgili de projem vardı. Ama mühür sizde olunca daha bir farklı sorumluluk oluyor. Çocuklar ne ile mutlu olur diye düşünüyorum. Panayır yaptık. Serbest kürsü yaparız, mikrofonu çocuklara veririz dedik. Seksek oynadık, yere resimler yaptık. Dün tamamen çocukların günüydü. Aslında çocukluğunu unutmayanların da günüydü. Aileler de girdi. Nazar ağaçları verdik. Ne diliyorsanız yazın dedik. O dilekler bana gelecek ve yapabileceklerimizi yapacağız. Geleceğe köprü atmanın yolu çocukların elini tutmaktan geçiyor. Biz dün sadece çocukları mutlu ettik, ne ala! Uluslararası çocuk şenliğine dönüştürmek istiyorum. Bundan memnunlarsa ne mutlu bana, daha alası olacak” dedi.

MALİ YAPIYLA İLGİLİ KONUŞTU: 5 SENEDE 70 MİLYON TL’LİK BORÇ YAPILMIŞ!
Belediyenin borç durumuna ilişkin konuşan Sengel, “Ben belediyeyi biliyordum. 10 senedir meclis üyesiydim. İlk 5 sene sadece Selçuk’un ikinci dönem de hem Selçuk’un hem de Büyükşehir’in meclis üyesiydim. Ekonomik yapıyı biliyordum. Zaman zaman dile getiriyordum; freni patlamış kamyon gibi gitme durumu vardı. CHP’li belediye geçen dönemde görevi bırakırken borç 16 milyon TL idi, şu anda 70 milyon TL idi. Tek dönemin sonunda 70 milyon TL! Neler yapıldığından çok neler yapılamadığından bahsetmek gerekiyor. Ekonomik bir öngörüsüzlük vardı. Sadece çalışanlarla ilgili bir durum değil. Kapasitemizin çok üzerinde bir çalışan sayımız var, doğru ama yanlış yönetim ve iyi idare edememek, kontrol mekanizmasını kaybetmek gibi bir durum var. Mali analizlerini yapıyoruz. ‘Ah ah çok borcumuz var’ noktasına gelip de çözüm üretememek istemiyorum. Bunu yaparsam beni seçenlere ve tüm Selçuklulara ayıp etmiş olurum. 35 proje olarak bahsedilenlerden bir tanesi Efes limanıydı. Elimizde şu an hiçbir argüman yok. Bu belediyenin değil bakanlık yatırımıydı. Bu sebepten dolayı zarar oldu demek pek mümkün değil. Kalemlerde gereksiz harcamalar yapıldığını görüyoruz. Elinizde bir malzeme varken onu kullanmayıp başka yerden malzeme almak gibi bir durum bu. Bunları kontrol etmediğiniz sürece bu elinizden kaçıp gider. Evdeki hesap çarşıya uymamış anlaşılan” açıklamasını yaptı.

SELÇUK’TA SİYASET SOKAKTA!
Başkan Sengel borç noktasında konuşmasını sürdürürken, “Selçuk’ta siyaset sokakta bile yapılıyor. Araştırmalarımız sonucunda ifşa etmek noktasında evet bilgilendiriyoruz ama vatandaş biliyor zaten. Aday oldum süreçte belediyenin yollarda, ‘çok borcu var, nasıl yapacaksın’ diyorlardı. Az gider çok gelirle yola devam edeceğim. Şeffaf yönetimle ilerleyeceğiz” diye konuştu.

DÜĞÜNLER İÇİN ÖREN YERLERİ VERİLMESİN
Geçmiş yıllarda tarihi eserlerin olduğu bölgelerde düğün yapıldığının hatırlatılması sonrasında açıklama yapan Sengel, “Ören yerleri belediyemizin inisiyatifinde değil. Bakanlıklar aracılığıyla ilgileniliyor. Ama bizler de zaman zaman konserler olsun diye müracaat ediyoruz. Oranın yapısıyla uyumlu bir şey... Ama belediyenin direnci olabilir mi? Evet! Kente kentte yaşayanlar söz sahibidir. Efes, Selçuk’a ait! Halkı da bilinçlendirmek gerekiyor. İnsanları işin içine dahil ederseniz, kenti sahip çıkma bilincini verirseniz o kültürle hareket etmiş olursunuz. O tarihi esere insanlar yazı yazıyor diye kızmama lazım, bilinci vermemiz lazım. Evet düğünler için ören yerleri verilmesin ama bu mücadele için çaba sarf ederim. İnşallah sonuç alırız” ifadelerini kullandı.

ÇOK BÜYÜK HAYALLERLE BAŞKAN OLDUM
Selçuk’a ilişkin hayalleriniz nelerdir?’ sorusunu yanıtlayan Sengel, “O kadar büyük hayallerle belediye başkanı oldum ki… 18 yaşındayken Selçuk’a ilişkin soruyorlardı, Selçuk’ta durmak istemiyorum diyordum. Daha büyük bir yer istiyordum. Üniversiteyi İstanbul’da okudum. Sonrasında baba ocağına geldim. Aradan 20 yıl geçmiş çocuklara, gençlere, yeni oy kullanacaklara telefon açtım, ‘Selçuk’a ilişkin bir hayalin var mı?’ diye sordum. Gençlerden, ‘Selçuk’ta yaşamak istemiyorum’ cevapları geliyordu. Biz 20 yıldır Selçuk’a ilişkin gençlere hayal kurduramamışız. Bunu görüyorum. Benim gencim kahvehaneye gitmesin, yürüyerek gideceği kapalı spor salonu, gençlik merkezi olsun. Projelerini geliştirebilsinler. Biz öğretelim, nasıl araştırılır, proje yazılır öğretelim. Nasıl katkı koyacaksak koyalım. Kadınlara üretici kooperatifler kurmak istiyorum. Kadınlarımızın ekonomik özgürlüğü olsun, siyasete girsin. Öyle kadınlar var ki, aktif düşünceye sahipler ama evde çocuğa bakmak çok daha zorunlu görünüyor. Belki tarihi değiştirecek kadınlar var. Seferihisar’daki çocuk belediyesi benim için idoldür. Tunç Başkan şimdi Büyükşehir’de de yapacak sanırım, açıklamıştı. Ben de ilk olarak çocuk belediyesini inceledim. Selçuk’u marka şehir yapmamız lazım ve yatırımcıyı çekmemiz lazım. Selçuk aslında 4 mevsim yaşar. Meryem Ana var, inanç turizmini gerçekleştirmemiz lazım. Benim hayallerim, Selçuk’un hak ettiği değerlerine sahip çıkmasıdır. İzmir modeli tartışmasız çok güzel yürütülen bir süreçti. Aziz Başkan’ımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır, Tunç Başkan yeni dönemde bir orkestra şefliği yapacak. Tüm ilçeler için doğru yapacağına güveniyoruz” açıklamasını yaptı.

19 MAYIS’TA TANDEM ATLAYIŞI YAPACAĞIM
Sengel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda paraşüt atlayışı yapacak olmasıyla ilgili de, “Biz aslında çok güzel bir dönemde başkan olduk, yeni seçilenler olarak. Görev süremiz her şeyin 100’üncü yılı bize denk gelecek. 19 Mayıs’ın 100’üncü yılında çok güzel etkinlikler yapmak istiyoruz. 19 tane gençle tandem atlayışı yapmak istiyordum. Seçimi alırsam böyle bir şey yapacağımı söylemiştim. Türk Hava Kurumu’nu Samsun’a çağırmışlar ama bize gereken araçları bırakacaklar. Biz gerekeni yapacağız ve oraya gelenler de o ortamı yaşayacak” dedi.

O MAZBATANIN GELECEĞİNİ BİLİYORDUK
Sengel 31 Mart seçimleri ve sonrasında AK Parti’nin itirazları için konuştu. Sengel, “Hayatımın hiçbir evresinde herhalde bu kadar duygu karmaşası yaşamadım. Bazen çok hüzünlüyüm bazen sevinçliyim… 31 Mart günü de çok enteresandı, her şeyi doğru yaptığınızı düşünüyorsunuz, ama insanların kanaati nedir diye merak ediyorsunuz. Allah’tan kendimi doğru anlatabilmişim. İtiraz edeceklerini zaten düşünüyordum. Hukukçu olarak o itirazın sonuç getirmeyeceğini biliyorsunuz. Biraz geç geldi mazbatam rakamsal bir itiraz olamayacağı için başka bir sebep öne sürüldü. O mazbatanın bize geleceğini düşüyorduk ve sıkıntı olmadı” açıklamasını yaptı.

AİLEM OLMADAN YAPAMAZDIM
Ailesinden büyük destek aldığını söyleyen Sengel, başkanlık ve siyasetin dışında kalan alana ilişkin bilgiler verdi. Sengel, “Kızımın adı Nefes… En başında söyledim, ‘Anneciğim ben bir yola giriyorum’ dedim. 6 yaşındaki bir çocuğun bunu anlaması zor ama izlediği çizgi filmde kadın bir belediye başkanı vardı. ‘Sen de o televizyondaki gibi çok gezecek misin?’ dedi. ‘Evet ama eve geleceğim’ demiştim. ‘Tamam o zaman, yapabileceğini düşünüyorum’ cevabını verdi. Bunları yapmalıyız. Şimdi anneyi özlüyor ama annesinin kadın belediye başkanı olmasının gururunu yaşayacak. Eve gittiğimde Nefes ne istiyorsa onu yapıyoruz. Evde olabildiğince rahatım. Kızım ne yapmak istiyorsa, eşim ne istiyorsa onu yapar. Eşimden gerekli desteği çok görüyorum. Annemden, babamdan, kayınvalidemden çok destek görüyorum. Bu iş desteksiz olmaz. Onlar olmasa gözüm arkada kalır, yapamam zaten. Annelik çok ağır basan bir duygu ama devam ediyor, onlar yardımcı oluyorlar. Başka türlü olması mümkün değil. Özgüvenim ailemden ve Nefes’in emin ellerde olmasından kaynaklanıyor. Asıl şimdi onlar yorulacak” ifadelerini kullandı.

ÖNCELİĞİMİZ ESNAFIN PARA KAZANMASI OLACAK
Hayata geçireceği çalışmalara dair konuşan Sengel, “Önceliğimiz esnafın para kazanacak hale gelmesidir. Dokunulacak çok şey var. Yaptığımız hizmetler ses getirecek. Mazbatamızı alır almaz çalışmalarımıza başladık. Selçuk’u hak ettiği noktaya hep birlikte getireceğiz. İşin içine halkı dahil ettiğinizde yapacaklarınızın gerçekleşme ihtimali çok daha fazla yükselir. Bana destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Selçuk’ta en çok oy alan başkan oldum. Desteklemeyenler ve zihnine giremediklerimin canları sağ olsun. Güzel yorumları 5 senenin sonunda da duymayı Allah nasip etsin” açıklamasını yaptı. Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
Efes Selçuklular lösemili çocuklara gülmeyi bağışlayacaklar15 Eylül 2019
Selçuk'ta Yarın Yağışlı Bir Hava Bekleniyor12 Eylül 2019
Selçuk Belediyesi ÇED sürecini başlattı12 Eylül 2019
EFEST, MUHTEŞEM FİNALLE SONA ERDİ11 Eylül 2019
​EFES SELÇUK’UN KURTULUŞU TÖRENLE KUTLANDI08 Eylül 2019
EFEST TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR08 Eylül 2019
Kılıçdaroğlu'na Aydın'da çirkin saldırı!08 Eylül 2019
​ENGELSİZ GEZİ PARKI TÖRENLE AÇILDI 07 Eylül 2019
Soyer'le buluşan İmamoğlu: İzmir'deyim, coşmak istiyorum06 Eylül 2019
EFES SELÇUK BELEDİYE MECLİSİ’NDEN EĞİTİME DESTEK06 Eylül 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Önemli Açıklamalarda Bulundu05 Eylül 2019
CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU Selçuk'a Gelecek05 Eylül 2019
Cem Adrian Efest'te eğitim için söyleyecek05 Eylül 2019
Başkan Sengel'in çağrısını Sertel meclise taşıdı05 Eylül 2019
AK Partili Selçuk eski belediye başkanı Zeynel Bakıcı dava açtı04 Eylül 2019
Selçuk'ta toplu balık ölümlerinin araştırılması için gölden ve balıklardan numune alındı.04 Eylül 2019
​GAZİ KAFE'NİN BAHÇESİNDE ENGELSİZ GEZİ PARKI AÇILIYOR04 Eylül 2019
Selçuklu Girişimcilerden Nar Ekşisi Projesi 03 Eylül 2019
İzmir'e 'pamuk eller cebe' çağrısı: Konsere gelin, yangın uçağını alalım!03 Eylül 2019
SELÇUK BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK03 Eylül 2019
Selçuk’ta yetiştirilen ejder meyvesi ihracat bandına giriyor02 Eylül 2019
BAŞKAN SENGEL YANAN ORMANLAR İÇİN EFEMÇUKURU’NDA31 Ağustos 2019
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI EFES SELÇUK’TA TÖRENLE KUTLANDI 30 Ağustos 2019
İLHAM VEREN KENT EFES SELÇUK EFEST'E HAZIR... 29 Ağustos 2019
ENGELSİZ KAMP NEŞE İÇİNDE GEÇTİ28 Ağustos 2019
KESK SELÇUK'TA GREV DEDİ.27 Ağustos 2019
SUNAY AKIN CUMHURİYETE GİDEN YOLU ANLATTI27 Ağustos 2019
Selçuk'ta Kaçak Kazıya Suçüstü26 Ağustos 2019
Selçuk'ta Sahte Şarap Operasyonu25 Ağustos 2019
Selçuk'ta Doğaseverlerin duyarlılığı yaralı caretta caretta'yı kurtardı25 Ağustos 2019
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Yazdı: "Kadındır Efes Selçuk..."24 Ağustos 2019
Kıyı Ege Belediyeler Birliği’nden açıklama: Doğa ananın çığlığı artık duyulmalı23 Ağustos 2019
EFES SELÇUK KARİKATÜR VE MİZAHLA BULUŞTU22 Ağustos 2019
Suyu Şifalı Olduğuna İnanılan Meryem Ana Evi Hakkında Bilinmeyenler.22 Ağustos 2019
NE YAPARSAK YAPALIM ENGELSİZ YAPALIM21 Ağustos 2019
Soyer kampanyayı duyurdu: İzmir küllerinden doğacak21 Ağustos 2019
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldı21 Ağustos 2019
Yangın yerinden bomba iddialar: Araçların mazotu yok, koordinasyon hiç yok!20 Ağustos 2019
"Kuşadası Körfezi'nde 6 dolayında deprem beklentisi var" 20 Ağustos 2019
Selçuk'taki Market cinayetinde tek ipucu yok!20 Ağustos 2019
Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz: Ağaçlandırma için çalışmalarımız olacak20 Ağustos 2019
Meryemana Evi’nde ayin düzenlendi19 Ağustos 2019
Efes Selçuk'ta Yaz Festivalleri Ara Vermeden Devam Ediyor.18 Ağustos 2019
Efes Selçuk'ta Hayko Cepkin'den Muhteşem şov18 Ağustos 2019
EFES SELÇUK FESTİVALLER ŞEHRI OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR17 Ağustos 2019
Kuşadası'na 3 bin 100 turist geldi15 Ağustos 2019
Selçuk'ta ve Çeşme'de 58 kaçak göçmen yakalandı15 Ağustos 2019
TEMİZ TOPLUM TEMİZ EFES SELÇUK İÇİN KOLLARI SIVADILAR10 Ağustos 2019
Lider’in 7 ilkesini belediyeye ilk asan Başkan Sengel oldu!09 Ağustos 2019
CHP'li Arslan müze ve örenyerleriyle ilgili meclise kanun teklifi sundu08 Ağustos 2019
Ege Denizi sallanmaya devam ediyor!08 Ağustos 2019
İzmir'de korkutan deprem08 Ağustos 2019
İzmir Selçuk’ta jeotermal kaynak aranacak08 Ağustos 2019
EFES SELÇUK BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ08 Ağustos 2019
BAŞKAN SENGEL, LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA UMUT OLDU07 Ağustos 2019
Selçuk'ta Belediye Başkanı annesinden esinlendi, kadınların hayatını kolaylaştırdı!04 Ağustos 2019
ŞİRİNCE VE SELÇUK İÇİN TEHLİKE DEVAM EDİYOR03 Ağustos 2019
'BU BİR BİRLİKTE KAZANIMDIR'03 Ağustos 2019
İZMİR’DEKİ İLÇE TİCARET ODALARINDAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER’E ZİYARET02 Ağustos 2019
Soyer :" Filiz Başkan’ın yanındayım!"02 Ağustos 2019
GEZGİN FEST İZMİR EFES SELÇUK’TA02 Ağustos 2019
SENGEL:"ŞİRİNCE’DE MERMER OCAĞINA GEÇİT YOK!"02 Ağustos 2019
Selçuk Gökçealan Mahallesi'nde halk toplantısı yapıldı01 Ağustos 2019
CHP Selçuk İlçe Başkanlığından Açıklama31 Temmuz 2019
Tarım ve turizm tehdit altında: Şirince toz duman!31 Temmuz 2019
Şimdide Sıra Şirince de Mi ?31 Temmuz 2019
FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL"BİZİ ÇOK ÇALIŞMAK KURTARIR"30 Temmuz 2019
Filiz Ceritoğlu Sengel Kendi ve Kurumu adına Yapılan Asılsız Haberlere Tepki Verdi.30 Temmuz 2019
EFES SELÇUK’UN SEVİLEN İSMİ HAYATINI KAYBETTİ30 Temmuz 2019
SELÇUK TİCARET ODASINDAN YENİ NESİL TURİZM PORTALI 30 Temmuz 2019
Selçuk’taki uyuşturucu operasyonunda 1 tutuklama24 Temmuz 2019
İZMİR YUNANİSTAN BAŞKONSOLOSU SELÇUK TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ24 Temmuz 2019
​YUNANİSTAN BAŞKONSOLOSUNDAN BAŞKAN SENGEL’E ZİYARET24 Temmuz 2019
DSİ'den boğulma vakalarına karşı uyarı23 Temmuz 2019
GELECEĞİN ŞEHİR PLANCILARI PAMUCAK’TA BULUŞTU23 Temmuz 2019
Selçuklu Hemşehrimiz Ömer Çam'dan Bir Başarı Daha22 Temmuz 2019
Baskan Sengel'den 100 güne özel video21 Temmuz 2019
İzmirli Bilim İnsanı Osman Kibar Sağlık Adına Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu19 Temmuz 2019
Efes antik kenti, Topkapı Sarayı ve Ayasofya Müzesi, 60 TL’den 72 TL’ye çıktı.18 Temmuz 2019
SELÇUK EFES’TE KOOPERATİFLEŞME ATAĞI17 Temmuz 2019
18 Temmuz'da Selçuk'ta Hangi Mahallede, Kaç Saat Sular Yok?17 Temmuz 2019
Selçuk 'Efes'ten pay alamıyor16 Temmuz 2019
SELÇUK’TA TURİZM BELEDİYE VE SEKTÖRDEKİ PAYDAŞLARIN ENTEGRASYONU İLE GELİŞECEK 15 Temmuz 2019
Torbalıya Şehit Ateşi Düştü.15 Temmuz 2019
KÖY AKADEMİLERİ SELÇUK EFES’TE FİLİZLENDİ13 Temmuz 2019
Sengel Hayırlı olsun dedi.13 Temmuz 2019
Başkan Sengel, görevi en gence bıraktı12 Temmuz 2019
Toki Selçuk Kuara Sonuçları Belli Oldu.12 Temmuz 2019
SELBİM İLE BELEDİYE SİZLERE DAHA YAKIN11 Temmuz 2019
Efes Antik Kenti hakkında bilmeniz gerekenler11 Temmuz 2019
Selçuk’un borcu 7 milyon daha arttı!10 Temmuz 2019
Selçuk-Ortaklar Tüneline 1 milyonluk ödenek 10 Temmuz 2019
Selçuk Efess Muhteşem bir Festivale Daha Ev Sahipliği Yapacak09 Temmuz 2019
Harekat başladı EYT’liler, akın akın kayıt olmaya koşuyor! İşte irtibat numaraları.09 Temmuz 2019
Metropolis’e destek09 Temmuz 2019
Büyükşehir'den toplu ulaşımda iki müjde09 Temmuz 2019
O İki İlçede Seçimler Yenilenecek08 Temmuz 2019
'BELEVİ ŞEFTALİSİ DÜNYADA BİR NUMARADIR'08 Temmuz 2019
Urla Belediyesi ve KalDer'den Ege'de bir ilk08 Temmuz 2019
BAŞKAN SENGEL: “BELEVİ HALKINA SÖZ VERMİŞTİK, SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”08 Temmuz 2019
Selçuk, Seferihisar ve Çeşme ilçelerindeki Kaçak göçmenleri helikopter ve mobil radar tespit etti05 Temmuz 2019
Haluk Levent’ten Başkan Sengel’e Öykü Arin teşekkürü!05 Temmuz 2019
Başkan Sengel ile A'dan Z'ye: Belediyenin kasası, proje ajandası ve parti için yarış!04 Temmuz 2019
İzmir'in tanıtımı için önemli imza: 3200 yıl sonra yeniden...04 Temmuz 2019
Bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı.04 Temmuz 2019
Bisikletliler Şeftali Festivalinde Buluşacak03 Temmuz 2019
SELÇUK EFES ŞEFTALİ İLE ŞENLENECEK03 Temmuz 2019
Atlı jandarma timi Selçuk'ta göreve başladı03 Temmuz 2019
Yeni haftada hava nasıl olacak?02 Temmuz 2019
LAVANTA FESTİVALİ’NDE SELÇUK EFES STANDINA YOĞUN İLGİ01 Temmuz 2019
35 numarayı kaptı, 2 kilometre kulaç attı!01 Temmuz 2019
Kuşadası'nda Orman Yangını01 Temmuz 2019
93 Yıl Önce Bugün Atatürk Urla’daydı30 Haziran 2019
​SELÇUK EFES'İN TEMSİLİ MOSKOVA'DA YÜZ AKI OLDU30 Haziran 2019
İzmir'e şehit ateşi düştü!30 Haziran 2019
Kuşadası'nda Silahlı Saldırı30 Haziran 2019
Selçuk Belediyesi Ağaca su vermeye Devam Ediyor.27 Haziran 2019
Selçuk, Karşıyaka ve Dikili ilçelerindeki toplam 32 faytonun faaliyetlerine de son verildi. 27 Haziran 2019
Küçük Menderes Kapkara Zehir Akıtıyor26 Haziran 2019
ÖREN YERLERİNDEN ALINAN PAYLAR KAYNAĞINDA KULLANILSIN26 Haziran 2019
Selçuk Efes Celsus'ta İtalyan esintileri 26 Haziran 2019
HER ŞEY CAN DOSTLARI İÇİN25 Haziran 2019
Ekrem İnci:"Önceliğimiz Küçük Menderes'in temizliğini sağlamak"25 Haziran 2019
KÖY AKADEMİLERİ SELÇUK EFES’TE AÇILIYOR25 Haziran 2019
Zeytinköy’de Üreticilerle Tüketiciler Buluştu24 Haziran 2019
İzmir Büyükşehir Belediyesi Selçuk'ta dahil İlçelere kovan ve malzeme desteği sağladı.24 Haziran 2019
Selçuk turizmden hak ettiği payı alamıyor24 Haziran 2019
Zeytin sineğiyle tuzaklı mücadele21 Haziran 2019
SELÇUK’TA YOLLAR İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ21 Haziran 2019
Başkan eşlerinden engelleri kaldıracak dayanışma!"Proje Selçuk'tan Başlıyor"21 Haziran 2019
SELÇUK BELEDİYESİ TANITIM ATAĞINA BAŞLADI17 Haziran 2019
Deniz Kaplumbağası Kıyıya Vurdu17 Haziran 2019
Soyer iki birliğe başkan seçildi17 Haziran 2019
Tatil İçin Selçuk Efesi Seçti14 Haziran 2019
EYT DERNEĞİ BAŞKANI TORBALI'YA GELİYOR13 Haziran 2019
Bayram tatilinde müze ve ören yerlerine büyük ilgi!13 Haziran 2019
İzmir ekonomisine 30 Milyon TL’lik Destek12 Haziran 2019
Başkan Oğuz: Orkinos çiftliğini istemiyoruz!10 Haziran 2019
İmamın Ölümündeki İhmal İddiası Yargıya Taşınıyor10 Haziran 2019
'SELÇUK GERÇEK BİR TÜRKİYE MOZAİĞİDİR'09 Haziran 2019
HAYKO CEPKİN HEMŞEHRİMİZ OLDU04 Haziran 2019
İŞKUR Personeli Selçuk'ta Siyasete Takıldı04 Haziran 2019
Küçük Menderes'te kirlilik tepkisi!04 Haziran 2019
Saint Jean Bazilikası İlk kez Bir Gece Etkinliğine Sahne Oldu04 Haziran 2019
Selçuk'ta Leylekler Güvende04 Haziran 2019
Selçuk Efes'te 'Adrenalin' Turizmi!02 Haziran 2019
İzmir’de suya yüzde 10 indirim 02 Haziran 2019
Başkan Sengel, Lider ile Selçuk’a seslendi: Her şey çok güzel olacak!31 Mayıs 2019
Çiğli’de süt iznindeyken işten çıkarılan anne adalet arıyor31 Mayıs 2019
TUNÇ SOYER'E SICAK KARŞILAMA30 Mayıs 2019
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden üreticiye büyük destek30 Mayıs 2019
Gökçealan Mezar Taşları Kitabı Yayınlandı28 Mayıs 2019
Selçuk'ta Cinayet28 Mayıs 2019
Çocukların Duyarlılığı Kedinin Hayatını Kurtardı.27 Mayıs 2019
Sengel, hayallerini ve projelerini anlattı24 Mayıs 2019
Selçuk'ta korkunç kaza24 Mayıs 2019
Hürriyet Yazarı Deniz Sipahi:"Efes’i daha iyi anlatmalıyız"23 Mayıs 2019
Çocuklarla Selçuk'ta Kültür Ve Sanat Dolu Bir gün21 Mayıs 2019
İzmir'in En Sakin Beldesi Selçuk20 Mayıs 2019
Selçuk'ta 46 kaçak göçmen yakalandı20 Mayıs 2019
KURTULUŞ COŞKUSU FENER ALAYI VE MOĞOLLARLA YAŞANDI20 Mayıs 2019
Gençlerden Başkan Soyer'e: Yaparsa İzmir yapar!20 Mayıs 2019
100. Yılda 100 Kadın Zeybek Oynadı.19 Mayıs 2019
100.YIL SELÇUK SEMALARINDA KUTLANDI19 Mayıs 2019
SELÇUKLULAR 100. YILI COŞKUYLA KUTLAYACAK18 Mayıs 2019
Torbalı Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘fişleme’ kararı TBMM gündeminde!18 Mayıs 2019
Selçuk ve Çeşme açıklarında 80 kaçak göçmen yakalandı17 Mayıs 2019
İzmir-Selanik feribotunda düğüm çözülüyor!16 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL, SÖZÜNÜ TUTTU VE KÜÇÜK DURU’YA MÜJDE VERDİ16 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL: “FİDANLAR TOPRAĞA, ONLAR HAYATA KÖK SALSIN”15 Mayıs 2019
Faytonlar Kaldırıldı.15 Mayıs 2019
Gökçealan'ı: "Ranta Ve Talana Teslim Etmeyeceğiz"14 Mayıs 2019
Başkan Sengel'den duygusal 'Soma' videosu13 Mayıs 2019
“TEK AMACIMIZ ÇALIŞAN BİR BELEDİYE!”11 Mayıs 2019
Belediye İş Sendikasından Açıklama: "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"10 Mayıs 2019
Selçuk Ve Seferihisar ‘kardeş’ oluyor10 Mayıs 2019
İzmir'de ucuz ekmek, ucuz et, ucuz süt, ucuz gıda dönemi başlıyor10 Mayıs 2019
Selçuk’un Gizemli Evi 09 Mayıs 2019
​Selçuk Belediyesi'nde 'tarım müdürlüğü' kuruldu!08 Mayıs 2019
SELÇUK BİR KEZ DAHA AZİZ YUHANNA YORTUSU’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI08 Mayıs 2019
SELÇUK BELEDİYESİ SİNEKSİZ BİR YAZ İÇİN MÜCADELE BAŞLATTI08 Mayıs 2019
27 KURUMDAN ORTAK KAMPANYA: YAŞASINKUŞLAR08 Mayıs 2019
Ortaklar'a Şehit Haberi Düştü07 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL EĞİTİM İŞ ÜYELERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU06 Mayıs 2019
Kuşadası’nda turist bereketi06 Mayıs 2019
Paraguay Dışişleri Bakanı Efes'i gezdi06 Mayıs 2019
ANNELER PAMUCAK TESİSLERİ'NDE BULUŞTU05 Mayıs 2019
GELENEKSEL RAMAZAN AKŞAMLARI BAŞLIYOR05 Mayıs 2019
HIDRELLEZ SELÇUK'TA KUTLANDI05 Mayıs 2019
Gökçealan Köyü'nde imamlık yapan Mahmut Çebi'nin Ölümünde İhmal İdiası04 Mayıs 2019
Başkan Oğuz’dan örnek karar: Şeffaflık temel ilkem03 Mayıs 2019
Talimat verildi! O tarihlerde otobüs bedava03 Mayıs 2019
BAŞKAN SENGEL: "BU BİRLİĞİMİZ HİÇBİR ZAMAN BOZULMAYACAK"02 Mayıs 2019
"Şiirimin Dili Rumeli-4" şiir dinletisi02 Mayıs 2019
Sengel:" Artık Sahada Çalışacağız"02 Mayıs 2019
SELÇUKLU EMEKÇİLER BAYRAMLARINI HALAY ÇEKEREK KUTLADI01 Mayıs 2019
SELÇUK BELEDİYESİ VE TÜM YEREL SEN ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI30 Nisan 2019
Selçuk ve Seferihisar'da ve 74 kaçak göçmen yakalandı30 Nisan 2019
BAHARI GETİREN LEYLEKLER, ARTIK DAHA HUZURLU30 Nisan 2019
CHP İZMİR İL BAŞKANI VE VEKİLLERDEN SENGEL’E ZİYARET29 Nisan 2019
Urla’ya enginar bereketi: Üretici ve esnaf kazandı29 Nisan 2019
ULAŞIMDA YÜZDE 50 İNDİRİM PAZARTESİ BAŞLIYOR27 Nisan 2019
İzmir'deki Sendikalardan '1 Mayıs' Çağrısı26 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’İN MESAJI KARŞILIĞINI BULDU26 Nisan 2019
Selçuklu Özlem Malkoç Hastalığına çare ararken bir de maaşı düşürüldü25 Nisan 2019
DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI CUMHURİYET MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR25 Nisan 2019
SOĞAN TARLADA 1.5 TL. PAZARDA 8 TL.25 Nisan 2019
Minik Yetenekler Kent Belleği’nde 25 Nisan 2019
TİCARET ODASI BELEDİYE BAŞKANI SENGEL’İ ZİYARET ETTİ24 Nisan 2019
Başkan Sengel 19 Mayıs'ta paraşütle atlayacak24 Nisan 2019
​23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI BU YIL FARKLI BİR HEYECANLA KUTLANDI23 Nisan 2019
Başkan Sengel: "Şirince’de bir ilk imza atacağız"22 Nisan 2019
Yeni hafta raporu: İzmir’e yaz geliyor22 Nisan 2019
620 yolcusuyla sezonun ilk seferini gerçekleştirdi. 22 Nisan 2019
SELÇUK'A KADIN ELİ DEĞDİ21 Nisan 2019
İzmir’de 23 Nisan, Kültürpark ve altı ilçede kutlanacak20 Nisan 2019
Başkan Sengel: 16 milyonluk borç 70 milyon olmuş!20 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’DEN KARDEŞ ŞEHİRLERE DAVET MEKTUBU19 Nisan 2019
CHP’li başkanlara 10 maddelik talimat19 Nisan 2019
Başkan Sengel "BELEDİYEDE OHAL İLAN ETTİ"19 Nisan 2019
Selçuk'ta ilk meclis toplantısı gerçekleşti. Kimler Hangi Komisyonda?15 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL’DEN SABAH MESAİSİ15 Nisan 2019
Başkan Oğuz muhtarlarla bir araya geldi15 Nisan 2019
21 Nisan Pazar günü “Selçuk–Efes Havacılık Şenliği” Düzenleniyor.15 Nisan 2019
BARUTÇU BAHARI KARŞILADI14 Nisan 2019
Başkan Sengel Selçuk Pazarında Vatandaşlarla Buluştu13 Nisan 2019
Sengel Hızlı Başladı12 Nisan 2019
İzmirli başkanlar Ankara yolcusu: Genel merkezlere de ziyaret var12 Nisan 2019
BAŞKAN SENGEL, ROMANLAR GECESİNİ HALKIN İÇİNDE İZLEDİ12 Nisan 2019
SELÇUK’TA TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK BİR DEVİRTESLİM YAPILDI11 Nisan 2019
Selçuk bir kez daha Yörük Kültürü Şenliğine ev sahipliği yapacak11 Nisan 2019
Selçuk Mazbatasını İstiyor10 Nisan 2019
CHP’li Başkan Sengel: “Sadece süreci uzatıyorlar”09 Nisan 2019
İzban Belevi İstasyonu Açıldı.08 Nisan 2019
Tunç Soyer dönemi resmen başladı.08 Nisan 2019
Selçuk, Filizlenen baharını kutladı06 Nisan 2019
Filiz Ceritoğlu Sengel Fark Yaratmaya Devam Ediyor.04 Nisan 2019
Pamucak sahilinde kum zambakları azalıyor03 Nisan 2019
SEÇİM MARATONU BİTTİ. ARTIK HİZMET ZAMANI03 Nisan 2019
Selçuk'tan Kimler Büyükşehir'e Gitti.03 Nisan 2019
Başkan Sengel, teşekkür ziyaretlerine başladı02 Nisan 2019
İzmir’de o belediye başkanının babası rekora koşuyor!29 Mart 2019
Zeynel Bakıcı Dutlu yol Yürüyüş Ve Bisiklet Yolu Çalışmalarını Yakından inceledi28 Mart 2019
BAŞKAN BAKICI BELEDİYE PERSONELİ İLE YEMEKTE BULUŞTU27 Mart 2019
SELÇUK'UN SEVİLEN DOKTORU HAYATINI KAYBETTİ22 Mart 2019
Başkan Aziz Kocaoğlu: "Gelen boyunun ölçüsünü alır, gider20 Mart 2019
Sengel “Dayanışma canlı ile başlar”20 Mart 2019
Osman Başterzi silahlı saldırıda yaralandı20 Mart 2019
Korkutan deprem! Selçuk'ta da Hissedildi.20 Mart 2019
CHP İzmir Milletvekili Sındır: 106 bin esnaf kepenk kapattı18 Mart 2019

             
                  
     
                      SELÇUK HAVA DURUMU
  IZMIR
..
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası | Künye
CH